מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה: "אנחנו כנראה הקבוצה הכי לוזרית בליגת העל"
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
http://sports.walla.co.il/?w=/3825/2793822
לחץ אצל נועלת הטבלה אחרי ההפסד להפועל חיפה. אלי שגב יאשר את צירוף הבלם עודד גביש: "אני מאמין ביוסי מזרחי"
שיהיה בהצלחה. אם הוא באמת חסר כושר משחק כמו שכתוב יקח לו לפחות שבועיים שלושה להכנס לעניינים. איך הוא (כשהוא בכושר) מול מה שכבר יש לנו ? לא ממש זוכר אותו.
עוד בלם בינוני שלא ישנה כלום!!!
מה שצריך להשתנות הוא משהו בראש של יוסי מזרחי!!! בשיטת המשחק הזו הוא ימשיך לאכול קש בכל משחק!!! לצד שינוי פרסונלי, וברור שבשלב זה של העונה לא יגיעו הנה כוכבים גדולים חייב לבוא שינוי מחשבתי!!!

אני אחזור על המנטרה הזו בלי סוף כי זה זועק לשמיים- אין ליוסי מזרחי את הכלים לשחק בסגנון הזה!!!
אין לו מרכז שדה ברמה גבוהה! יש לו רק שחקן אחד בכל הסגל שראוי לשחק בכנף של קבוצה בליגת העל! אין לו מגינים שאתה יודע בעניים עצומות שהאגף נעול(כמו שקאלה אמר לחבר שלי לפני שנתיים על טופי(״אני לא יודע איך שיחררתם אותו- מאז שהוא כאן אני יודע שלפחות בצד שלו אני יכול להיות שקט״), אין לך בלמים שהראשונים לכל כדור. משחק ההגנה ישתפר רק ע״י יצירת צפיפות הרבה יותר גדולה באזורים המסוכנים. נכון לכרגע כל קבוצה, אפילו מהפחות מוכשרות בליגה, חותכת את המערך שלנו בשני פסים בקלות בלתי נסבלת!
המערך חייב להשתנות!!!
רק להדגיש את גודל החולשה שלנו עד אתמול להפועל חיפה לא היה אף שער שדה אחד. אתמול שלושה....
אתמול שלושה ואם לא כמה הצלות של הרוש גם היה 6. והם באמת קבוצה בינונית עם התקפה חלשה...
הפריארית של הליגה כבר אמרנו.
(19-Oct-2014 9:52)amir כתב: [ -> ]הפריארית של הליגה כבר אמרנו.

הפראיירים אלו אנחנו,למרבית השחקנים זה מזיז את הביצה הימנית.
מי שראה את הגול השלישי ואת שני הקשרים האחורים עומדים ומצלמים מבין אותך טוב מאוד.
לא ראיתי אתמול שחקן אחד, אולי מלבד רן רול (שבאמת מתאמץ אבל חבל שבלי טיפת שכל- ולצערי גם הפך הקורבן של האוהדים), ואולי דיא סבע שעלה מחליף(וגם בעודף התלהבות ובלי טיפת שכל) שאתה רואה שבא עם טירוף לאכול את הדשא. זה מסביר הרבה על מצב חדר ההלבשה, ומערכת היחסים מאמן-שחקנים.
מה בטוח יהיו לנו את 2 הבלמים הכי חתיכים בארץ
שחקני כדורגל הם לא...
נראה לי שלהביא עכשיו שחקנים בינוניים נוספים זה לא נכון...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's