מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא מן הנמנע שישוחררו כמה שחקנים מנתניה בקרוב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
חברים מה אתם אומרים, יש סיכוי חודש בלי כותרות חוץ מתוצאות משחקים? ראבאק קצת שקט!
יש כאן עליהום ענק על מזרחי וסגל עוזריו שלדעתי הגדיש את הסאה.
מזרחי נדרש להחליף יותר שחקנים מכל מאמן אחר.

הסיטואציות שאותן חווה היו: היצע חלש באיכות, מלחמה שפגעה ברצון אלו שהתאימו יחסית להגיע אלינו, שינויים בהרכב ההנהלה וצמצום ביכולת התקציבית.

ןעל זה נוספה העלמותה של אלילת המזל

הכל הולך הפוך.

במצב זה הוא נתקל באי סיוע של הדובר, בתקשורת עוינת ובאוהדים חסרי סבלנות שרוצים הכל מהר איכותי ועכשיו.

לא רואה מאמן אחר שהיה יכול להצליח בתנאים הללו.

במקום להיות חכמים בלילה ולשתות לאיש את הדם מציע שתרדו ממנו ותאפשרו לו לייצב את המערכת.

הרעש עכשיו רק יזיק.
צריך לחשוב איך לעמוד מאחרי השחקנים לעודד אותם חזק ולסייע להם להגביר את הביטחון הירוד

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

אני לא משלה את עצמי שכך תנהגו.
אבל זכרו אם לא ננהג בשפיות ונתאחד מאחורי השחקנים והסגל המקצועי ניפול כולנו.

כל טוב

א. אף אחד כאן לא יודע כמה זמן אלי גוטמן מכיר את מרין. אלי גוטמן מאמן מאוד יסודי ולא עושה דברים סתם ואני מאמין לו שאמר ששחקן כמו מרין מביאים לארץ בפינצטה. את ההסחות דעת שהולכים כאילו לראות שחקן אחר ואת כל הבולשיט אני מכיר מצויין... משום מה תמיד אוהבים לצייר שרצו לראות מישהו אחד ונידלקו על מישהו אחר. כך אומרים שהיה עם לוברסקי שאורי הלך לראות שחקן אחר ונידלק עליו וגם על קאיודה היו סיפורים כאלה שמצוצים מהאצבע. הנקודה היא שלפחות הלכו לראות מישהו... יוסי מזרחי הוציא כאן מאוד אלפי דולרים על שחקנים שהוא מעולם לא ראה, ואם הוא כן ראה זה עוד יותר מדאיג.(עכשיו יבוא איזה חכם ויגיד שהוא מכיר את דודו מהמשחק באולימפיאקוס נגד מכבי ת"א- באמת הכרות עמוקה...)

ב. אף אחד לא חושב ששחקן בקנה מידה של דודו יגיע למבחנים בנתניה, אבל כשמגיע שחקן בקנה מידה כזה הייתי מצפה שיבדקו ב 10 עיניים מה גורם לשחקן כזה לבוא לקבוצה בארץ, שהיא עולה חדשה, בחוזה שהוא גרושים לעומת מה שהוא רגיל להרוויח... לא נראה שמישהו עשה את זה. כמו ילדים קטנים היו באופוריה שהביאו שחקן עם הופעות בנבחרת ברזיל. ובנוסף לכל הצרות גם בנו סביבו את כל הקבוצה שנראית כרגע כמו עדר ללא רועה.
שחקנים מ-LEVEL הרבה יותר נמוך שמוצעים ע"י סוכנים מובאים למבחנים.

ג. אני לא יודע אם זאב רווח התכוון לאדריאן פיטו לגבי "הנפילה" של גוטמן. הוא הביא אותו אחרי עונה מצויינת בסכנין, וקורה ששחקן לא מתאקלם\לא מתאים לסגנון\לתפקיד שמיעדים לו(פיטו שחקן איטי וגוטמן התעקש לשחק איתו על הקו...). אבל הנקודה היא שאתה מכיר אותו. אם נתניה היתה מביאה את צוצאליץ או נאוואקמה או פדרו גלבאן והם לא היו טובים- קורה. מה שמעצבן זה שמביאים שחקנים על עיוור. גם איברהימוביץ' לא התאים לברצלונה... קורה...

ד. כש 12 מיליון ש"ח מתוך התקציב הולך על מנהלה, יכול להיות גם מקום לאדם שיעקוב אחרי שחקנים. אף אחד לא אמר להרים מערך סקאוטינג של ארסנל. יש גם באמצע. זה לא או שאנחנו עובדים עם סוללה של סקאוטרים או שמביאים על עיוור. לפעמים מספיק להתייעץ עם אחד כמו אייל לחמן שהוא סיפריה מהלכת(ואין לי ספק שהוא מכיר את סרגי וגבי), כדי לשמוע מה דעתו. זה לא עולה כסף. רוב הסיכויים שהוא גם לא יגזור עליך קופון אם תחליט ללכת על השחקן. גם לשים צלחת לווין ולראות משחקים ברומניה אם זה היעד הראשי שלכם להבאת רכש בקיץ זה לא כזה יקר!
אף אחד לא אמר להשקיע מיליונים בסקאוטינג.
מישהו פה פעם כתב שדודו קיבל חוברות, המלצות, אלוני תיירות, תמונות- מה לא??? לפני שהחליט אם להגיע לנתניה. אז אם הוא יכול לעשות סקאוטינג על נתניה, היה קשה למישהו לבדוק את המינימום עליו? זה באמת היה כזה יקר? או שסמכו על הסוכן שלו שיש לו אינטרס ברור ובזה זה נגמר?

ושוב, דודו פאסה... היה... נגמר... הדיון הוא כרגע על שיטות העבודה הרשלניות של כל הצוות המקצועי בראשותו של יוסי מזרחי!
הוא התכוון לחבר של אנסומבו.
אני חושה שקראו לו טוטיאנה

(20-Oct-2014 12:09)eliahu כתב: [ -> ]יש כאן עליהום ענק על מזרחי וסגל עוזריו שלדעתי הגדיש את הסאה.

הסיטואציות שאותן חווה היו: היצע חלש באיכות, מלחמה שפגעה ברצון אלו שהתאימו יחסית להגיע אלינו, שינויים בהרכב ההנהלה וצמצום ביכולת התקציבית.

הכל הולך הפוך.

במצב זה הוא נתקל באי סיוע של הדובר, בתקשורת עוינת ובאוהדים חסרי סבלנות שרוצים הכל מהר איכותי ועכשיו.

במקום להיות חכמים בלילה ולשתות לאיש את הדם מציע שתרדו ממנו ותאפשרו לו לייצב את המערכת.

הרעש עכשיו רק יזיק.
צריך לחשוב איך לעמוד מאחרי השחקנים לעודד אותם חזק ולסייע להם להגביר את הביטחון הירוד

כל טוב

בגדול אתה צודק. יש פה עליהום גדול, כולל אני...
אבל כמה דברים שאני חולק עליהם-
1. יוסי מזרחי אחד המאמנים החסינים בליגה בתקשורת! ברור לכל שהתקשורת נוהגת בו בכפפות של משי. כל מאמן אחד במצבו היה נצלב בתקשורת הארצית, ומשום מה במזרחי כמעט אף אחד לא נוגע. בתקשורת המקומית חותכים אותו אבל יאמר לזכותם שחתכו אותו(בעיקר אפי ישראל האנטי המדופלם) גם בעונה שעברה שכמעט הכל היה "ורוד".
2. המלחמה עד כמה שזה לא נעים להגיד הטיבה עם מכבי נתניה. רוב קבוצות הליגה נפגעו מזה פי כמה. לא התאמנו, התאמנו מחוץ לערים שלהם, אימונים נעצרו באמצע בגלל אזעקות, זרים ברחו, מה לא?
בנתניה היה את כל הזמן שבעולם ועבדו באווירה כמעט פסטורלית ביחס למה שקרה מת"א ודרומה. מזרחי "נדפק" רק בנושא הבלם, ולכן בנושא הבלם מבחינתי הוא זכאי.
3. האצע ממש לא היה חלש. אין עונת מלפפונים שהסתובבו בה כל כך הרבה שחקנים שעבור נתניה הם יותר מלגיטימיים. הבעיה היתה כסף, ולא כי התקציב נמוך(ביחס לרוב הקבוצות הוא גבוה), אלא בגלל סדר עדיפויות נוראי והשקעת הכסף ב"חתולים בשק". לכן לא היה כסף לשחקנים שכן יכלו לשדרג. עם צוצאליץ היתה מחלוקת של 20-30 אלף דולר. היום זה נראה מצחיק. את בן שושן החתימו וגם בשבילו פתאום לא היה כסף... כל הניהול התקציבי כאן היה מתחת לכל ביקורת.
4. אני נגד פיטורי מזרחי, אבל בכל אופן, מאמן אחר לא יצטרך להתמודד עם מה שמזרחי מתמודד. יודע למה? כי הבעיה הכי גדולה של מזרחי וכל מאמן היא האנטי של השחקנים שלו כלפיו. למאמן אחר לא תהיה הבעיה הזו.

(20-Oct-2014 12:25)eliahu כתב: [ -> ]הוא התכוון לחבר של אנסומבו.
אני חושה שקראו לו טוטיאנה

ג'ף טוטואנה.
SAME SAME...
שחקן מוכר שהגיע מקבוצה אחרת בארץ.
(20-Oct-2014 12:34)עידן444 כתב: [ -> ]
(20-Oct-2014 12:09)eliahu כתב: [ -> ]יש כאן עליהום ענק על מזרחי וסגל עוזריו שלדעתי הגדיש את הסאה.

הכל הולך הפוך.

הרעש עכשיו רק יזיק.

כל טוב

בגדול אתה צודק. יש פה עליהום גדול, כולל אני...
אבל כמה דברים שאני חולק עליהם-
1. יוסי מזרחי אחד המאמנים החסינים בליגה בתקשורת! ברור לכל שהתקשורת נוהגת בו בכפפות של משי. כל מאמן אחד במצבו היה נצלב בתקשורת הארצית, ומשום מה במזרחי כמעט אף אחד לא נוגע. בתקשורת המקומית חותכים אותו אבל יאמר לזכותם שחתכו אותו(בעיקר אפי ישראל האנטי המדופלם) גם בעונה שעברה שכמעט הכל היה "ורוד".
2. המלחמה עד כמה שזה לא נעים להגיד הטיבה עם מכבי נתניה. רוב קבוצות הליגה נפגעו מזה פי כמה. לא התאמנו, התאמנו מחוץ לערים שלהם, אימונים נעצרו באמצע בגלל אזעקות, זרים ברחו, מה לא?
בנתניה היה את כל הזמן שבעולם ועבדו באווירה כמעט פסטורלית ביחס למה שקרה מת"א ודרומה. מזרחי "נדפק" רק בנושא הבלם, ולכן בנושא הבלם מבחינתי הוא זכאי.
3. האצע ממש לא היה חלש. אין עונת מלפפונים שהסתובבו בה כל כך הרבה שחקנים שעבור נתניה הם יותר מלגיטימיים. הבעיה היתה כסף, ולא כי התקציב נמוך(ביחס לרוב הקבוצות הוא גבוה), אלא בגלל סדר עדיפויות נוראי והשקעת הכסף ב"חתולים בשק". לכן לא היה כסף לשחקנים שכן יכלו לשדרג. עם צוצאליץ היתה מחלוקת של 20-30 אלף דולר. היום זה נראה מצחיק. את בן שושן החתימו וגם בשבילו פתאום לא היה כסף... כל הניהול התקציבי כאן היה מתחת לכל ביקורת.
4. אני נגד פיטורי מזרחי, אבל בכל אופן, מאמן אחר לא יצטרך להתמודד עם מה שמזרחי מתמודד. יודע למה? כי הבעיה הכי גדולה של מזרחי וכל מאמן היא האנטי של השחקנים שלו כלפיו. למאמן אחר לא תהיה הבעיה הזו.

אני לא מתחבא אז בואו נקרא לילד בשמו. אני גם לא עוזר של אייל ולא של אף אחד.
אליהו - תשאל את עצמך איך מאמן באימון מסכם לפני משחק חשוב מאוד מבחינת הקבוצה, ביום שישי האחרון מנצל את זמן האימון לקבלת טיפול ... אולי היה כבוד המאמן יורד לדשא ומתרגל מצבים נייחים, הרי אנחנו מצטיינים בהם כל כך. אולי היה כבוד המאמן בא שעה וחצי לפני האימון ומקבל טיפול.
אם המאמן זורק, אז למה שלא השחקנים יזרקו.
ונמשיך ברשותך, אחלה עבודה, בא לשעתיים שלוש והולך הביתה. ככה גם העוזר החאפר וככה גם מאמן הכושר. בסופו של דבר הקבוצה שלנו לא מאומנת כהוא זה.
הטבלה כנראה לא משקרת וכנראה שלא תשקר.
אז כמו לפני שנתיים שהספיקה מחצית אחת מול קופס לראות את שעומד להתרגש עלינו. ככה גם השנה. אז אחרי שלמר מזרחי ניתן חצי שנה פור על פני כולם למצוא בלם ולהחתים אותו ואחרי שהקבוצה מתאמנת החל מיולי וביצעה מחנה אימונים עם כל הסגל הקיים, כולל בן שושן וכולל הבלם והקשר הרומני. ואחרי שהליגה נדחתה בחודש וחצי והיה זמן לתיקונים. ואחרי שהיה פגרת נבחרת וכיפור של שלושה שבועות. אם אחרי זה אנחנו עדיין נראים ככה, אז מה הפתרון?
כן כל הכבוד ג'ף טוטאנה אלי גוטמן הביא ואחרי 3 משחקים ששולמו 70 אלף דולר רצה לשחרר בגלל אי ההצלחה של טוטאנה פשוט ביזיון כזה ענק עד שיאמר צעק עליו משהו כמו הכסף שלי זה לא נייר טואלט

אתה רואה עידן גם את לואיס מארין לקח רבע שעה לראות למרות שהוא הכיר אותו מהמונדיאל

וזה כאילו מאמן סופר יסודי
אני אחזור-
אלי גוטמן:"להביא לארץ שחקנים כמו לואיס מרין זה לחפש בפינצטה"
לא נראה לי שזה אומר שהוא ראה אותו רבע שעה ועל סמך זה החתים אותו, ועוד שהוא "בא לראות שחקן אחר בכלל".
ושוב, ג'ף טוטואנה שיחק בארץ קודם. הוא לא הביא אותו מבלי שהכיר אותו וידע מה הוא מביא. זו הנקודה שאני מדבר עליה.
אם מזרחי ראה את גבי כמה משחקים והחליט שזה השחקן שהוא רוצה- יודע מה? סבבה! החשש שלי הוא שהוא נתן אוקיי מבלי שהוא ידע מי השחקן...

אגב, לואיס מרין זה שחקן שמאוד קשה להתרשם ממנו מצפייה קצרה, ובלי אינפורמציה מוסמכת-
שחקן מבוגר, לא גבוה, לא מהיר...
למעשה ממבט חטוף אתה לא מוצא בו כלום...
(20-Oct-2014 10:26)אסףג כתב: [ -> ]מזרחי הוא אחד החאפרים היותר גדולים שאימנו את מכבי נתניה.
הייתי צריך לכתוב אימון במרכאות כי אני מתקשה להבין איך כל משחק סופגים מקרן.
החאפר הזה חי יפה בביצה המקומית (עם גיחה לקפריסין) בה אין צורך בחדשנות ובה גם אם יתטרו אותך מישהו אחר כבר יקח.
אני בחלומי ראיתי איך מכבי נתניה, אחרי העונה הקודמת נבנית לאט ונכון. בלי כותרות מפוצצות והצהרות.
אז מצד אחד יש לנו בעלים הזוי שמדבר ומדבר. מצד שני מאמן חלש מאוד (כולל העוזר והחאפר מהכושר) שממנו לא תבוא הישועה.
יש בי חלק שממש מייחל שנפסיד בשבת על מנת שניפתר משניהם כבר עכשיו, כאשר יש עוד זמן לתקן.אם ננצח עוד יחשבו בטעות שהכל בסדר. בדיוק כמו שהיתה תחושה שהכל בסדר למשך זמן מסויים עם בנין. אני לא מאמין במזרחי והיפרדות ממנו לטעמי היא צו השעה.

אתה בא איתי ללבוש אדום ולשבת ביציע של סכנין?
אסףג למה מה עושה פפ גוורדיולה בבאירן מינכן ? ישן עם השחקנים באיצטדיון ? הוא בא לאימון מעביר אימון והולך הביתה לא מבין מה הקשקושים האלו שאתה מדבר מה עשה עטר בנתניה חוץ מהסנדוויצ'ים ?
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's