מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא קרה כלום הפסדנו עוד משחק אלו הם חבלי הלידה של כל עולה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
ההגנה שלנו מסננת זאת עובדה עצובה , כדור קרן ועידו לוי מלווה את שחקן חיפה בצילום וידיאו כאילו צלם חתונות
מצד שני יש הרבה נקודות אור בקבוצה והיא כן השתפרה
פעם ראשונה שהשוער הרוש הופיע ממש המשחק לו היום היה שווה לנו כמה נקודות
ערן לוי קיודה ובן שושן כרגיל היו טובים
שמעון הרוש הופיע למשחק וגם עביד לא היה רע

השחקנים היו נמרצים שיחקו מהלב ראו שהם רוצים לנצח זה לא כמו לפני שנתיים שעשו סבוטאג'

מה לא דפק טוב ? אין בעל הבית בהגנה והקישור הנסוג רך מגיעים אלינו מהר מדי להתקפות
מה צריך לשפר ? דיע סבע במקום רן רול , לשלוח הביתה את ג'ורג'ו וסרגי ולהביא במקומם בלם רציני אמיתי גבוה ומהיר וקשר כמו אנסומבו בזמנו
למרות שהרומנים זרים ומגיע להם עוד הזדמנויות עד ינואר לפחות לדעתי עדיף כבר עכשיו לחסוך בעלויות ולשחרר ובנתיים לחפש בנרות בלם וקשר נסוג

יוסי מזרחי רק עוד ענין אחד מה אתה מתרגש מהילדים שצעקו לך ? כל אלו ילדי כאפות משתינים במכנסיים כשזה מגיע למכות , לגבי ישראלים הייתי משחרר את קנדה ואת רן רול מהקבוצה מחתים את רודי חדד במרום רול , עם עידו לוי וחסן נותן עוד כמה הזדמנויות עד ינואר אם אין שיפור לשחרר ומהר

ההתחלה בהחלט קשה ההמשך יהיה הרבה יותר קל לפעמים מרוב שרוצים לא מצליחים ואז ניצחון יכול להגיע משום מקום ולסלול רצף נצחונות , אנחנו זקוקים לניצחון האחד הזה !!!
שחרר את כולם .. מעניין כל הזמן אמרת שאני חוזר על אותה מנטרה עם הרומנים. ופתאום גם אתה .. אז אני אענה לך. אין לך מושג בכדורגל באימון בניהול ובעוד הרבה דברים. יש לך מושג בלהקליד.
לשחרר לשחרר לשחרר ... אתה כבר מבין במה זה כרוך כלכלית ? אם לא תתקשר לשלו מנשה הוא יעביר לך שיעור.
כרגע בגלל הבלוק הכלכלי אין יותר מידי מה לעשות וכדאי שתפנים את זה. מזרחי הרס את הקבוצה ומזרחי ואנחנו נשלם על זה בירידת ליגה נוספת. וכל מי שאומר אחרת (שחקנים בעלי מקצוע סוכנים פרשנים ) כולם פשוט רוצים איזה ג׳וב מקורבות לצלחת וקצת כסף. האמת היא בסגל הזה גווארדיולה פרגוסון ופיני גרשון ביחד לא יצליחו להשאיר את הקבוצה בליגה. כל הקשקשנים פה שהיו נגד השאלות של כוכבים צעירים מקבלים כל שבוע תשובה למה . הרחוב והשכונה מנהלים את נתניה בכסף של שגב שמתגלה כסופר נאיבי. האדם האחרון שיכול לנהל קבוצת כדורגל .
מגיע לקבוצה הזו לרדת ליגה ומגיע ליוסי מזרחי להתרסק מקצועית.
אה שכחתי את ליפנייה טופי המדליף הראשי לויטה ומנצח החגיגה על חשבון שגב - אבי נמני.
בהצלחה.
אתה נחרץ מידי-לא? !

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

סתמת את הגולל מהר מידיי.
השינוי יהיה קשה מאוד אך אפשרי

אני לא נחרץ מידי . אני נחרץ כי זו המציאות. השחקנים פשוט לא טובים. כמה פעמים אפשר לחזור על זה ?
מעבר לזה תסתכל על ההתנהלות ..
בוא תסביר לי אתה, אדם אינטליגנטי ומשכיל מרובנו פה או אולי כולנו, כמה מעקב ביצע מזרחי אחרי
גבי
סרגי
דודו
פירס
ארבע אבני דרך בקבוצה.
הוא אמור להיות מקצוען לא ?!
אתה מדבר על שחקנים זרים שהמעקב אחריהם לא יכול להיות מעמיק בדרג שלהם אל תהיה חכמולוג טל.מ יש דיסקים כתובות של יוטיוב וזה המעקב שיש ל 90 אחוז מהליגה הישראלית פרט אולי למכבי ת"א שם כל שחקן שמגיע נבדק לעומק והמלצות ...
אז לא !!!! משלמים !!! 160 אלף יורו על שחקן שלא יותר טוב מעידו לוי !!!!!!!!! או עומר צלישר !!!!
להוסיף לך עוד סימני קריאה ??
כן לשחרר בפירוש בינואר יש חלון יציאה שלא עולה לקבוצה שקל בכל חוזה לשחקן זר יש סעיף יציאה בינואר רק למקרים כאלו !!
חוץ מקיודה אין זרים בנתניה וגם שחקנים כמו רן רול עידו לוי וירין חסן אם לא ישתפרו ומהר אז כן לשחרררררר
בתוצאה אתה צודק הסגל שנבחר חלש ובעיקר לא מחובר.

אבל אסור לך להתעלם מהסיטואציות.
מזרחי רצה שחקנים אחרים לדוגמה בעמדת הבלם-הוא עקב אחר שחקנים מסוימים ונאלץ להתפשר במשהו אחר. זה היה הרע במיעוטו במקום להשאר בלי כלום
הסד הכלכלי לא הטיב עימו והוא נאלץ לקבל החלטות שונות ממה שתכנן.

שורה תחתונה כשאני אומר לך שאתה נחרץ זה נובע מכך שאני סבור שעדיין ניתן לתקן בעוד שמדבריך מובן שהעונה הסתיימה.

אני מאוד מקווה בשביל שננו שאני אהיה הצודק.

מאיפה אתה יודע על סעיף יציאה ? אתה גם עורך דין ? כתבת את החוזים ? מה נראה לך כולם פראיירים ..?
בוא נראה אתה מאמן שבונה כל שבוע הרכבים דמיוניים , מוטיבטור שכל שבוע פונה לשחקנים ומסביר להם שהם לא שווים שקל ושיתאמצו בשבילנו אינעל ראבאק , כלכלן שיודע כמה כסף יש בקופה, פרשן כדורגל שיודע אם צריך לפטר או לא ועכשיו עורך דין.. בחייאת תתמקד .. היום בעולם בעידן המודרני אנשים מתמקצעים , תפסת מרובה לא תפסת.

(19-Oct-2014 1:34)eliahu כתב: [ -> ]בתוצאה אתה צודק הסגל שנבחר חלש ובעיקר לא מחובר.

אבל אסור לך להתעלם מהסיטואציות.
מזרחי רצה שחקנים אחרים לדוגמה בעמדת הבלם-הוא עקב אחר שחקנים מסוימים ונאלץ להתפשר במשהו אחר. זה היה הרע במיעוטו במקום להשאר בלי כלום
הסד הכלכלי לא הטיב עימו והוא נאלץ לקבל החלטות שונות ממה שתכנן.

שורה תחתונה כשאני אומר לך שאתה נחרץ זה נובע מכך שאני סבור שעדיין ניתן לתקן בעוד שמדבריך מובן שהעונה הסתיימה.

אני מאוד מקווה בשביל שננו שאני אהיה הצודק.

אני יודע וגם אתה יודע שאי אפשר לקחת שחקן רע ולהפוך אותו לטוב . מה שאין ברגליים ובגוף - אז אין. מכבי נתניה צריכה שחקנים אחרים ומאמן אחר. והנה המלכוד - אין כסף לזה. אם תשובה מחר נכנס כשותף אני אתחיל לחשוב כמוך, אבל שנינו יודעים שזה לא יקרה.
מה לעשות טל.מ זה לא אני שמומחה לשייט וכושר גופני וכדורגל ומתחנגלים בסאן פרנסיסקו חחח

מה כואב לך ? אני גם פסיכולוג לעת מצוא
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's