מכבי נתניה

גירסה מלאה: יש אמת בטענת השחקנים אבל הגזימו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
לקרא שהשחקנים מתלוננים שמפתיעים אותם כל הזמן במישהו מבחוץ שיממן עוד שחקן בזמן שקיצצו להם ? בזמן שהמשכורת לא נכנסה בזמן ?

יש אמת בטענה הזאת אם ביקשת מכל השחקנים לקצץ בשכר ולהפוך את הקיצוץ לפרמיה אם נגיע לחלק העליון , אז מהיכן הכסף לשלם לעוד שחקנים ?
מימון חיצוני ? האמת כמה אפשר לנגן עם מימון חיצוני ?

הרבה שאלות אז הנה כמה תשובות

כמו שאתם השחקנים נותנים עד עכשיו במגרש האמת ? מי צריך לתת לכם דין וחשבון ? כשתנצחו ותביאו כבוד והערכה לאוהדים נחשוב להילחם גם בשבילכם עד הניצחון הראשון וכמו שאתם נראים עד עכשיו רק בקשה אחת תסתמו את הפה !!!

ובאמת מי מהשחקנים שלא רוצה להישאר במכבי נתניה לא נבכה ולא נתאבל עליו הדלת פתוחה לרווחה !!!
נו ... מצד אחד אתה אומר להם שהם צודקים ובתור תשובה אתה שולח אותם לעזאזל .. פלא שהם לא רוצים להשאר ?
(16-Oct-2014 21:28)טל.מ כתב: [ -> ]נו ... מצד אחד אתה אומר להם שהם צודקים ובתור תשובה אתה שולח אותם לעזאזל .. פלא שהם לא רוצים להשאר ?

שלא ישארו כמו שהם ניראים לא נפסיד הרבה...
כסף צריך לשלם בזמן, חד משמעית!
אבל אם אני הייתי מפשל בעבודה שלי, לא יודע אם דבר ראשון שהייתי חושב עליו זה לעשות רעש על איחור של כמה ימים ועוד בתקופה של חגים...
וכמו שכבר אמרתי- מראש הפרמידה ועד אחרון השחקנים- מה שקורה במועדון בתקופה האחרונה הוא בושה וחרפה!
כנראה שהניהול של רוני דניאל לא חולל פלאים חחחח

אני אומר שהאמת היחידה היא שהם לא קיבלו כסף בזמן נו אז מה ?

כמו שהם משחקים לא מגיע להם בכלל כסף !!!
(17-Oct-2014 0:41)זאב רווח כתב: [ -> ]כנראה שהניהול של רוני דניאל לא חולל פלאים חחחח

אני אומר שהאמת היחידה היא שהם לא קיבלו כסף בזמן נו אז מה ?

כמו שהם משחקים לא מגיע להם בכלל כסף !!!

יש לך בעיה רצינית עם שמות....

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אז התחלף רועי ברוני מה לעשות אני כותב מהר בשביל לעשות מזה בעיה גריאטרית חחחחחח
אם רוני דניאל היה מנהל את נתניה הוא היה ממיר את השכר לבונוסים על פצצות זרחן.
(17-Oct-2014 8:04)תומר חרוב כתב: [ -> ]אם רוני דניאל היה מנהל את נתניה הוא היה ממיר את השכר לבונוסים על פצצות זרחן.

לא הבנתי.
רועי הוא המנכ"ל לא? !

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
וואי איזה משועממים אתם
Reference URL's