מכבי נתניה

גירסה מלאה: אלי שגב רודי חדד זה השחקן שאנחנו צריכים להעביר מהר בבקרה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אם וצרוך לאפשר למאמן יוסי מזרחי לערוך מקצה שיפורים בהתקפה בהגנה בכל עמדה שהוא רואה לנכון !!

רודי חדד מוסיף רבגוניות במשחק שלו ויכול להפתיע כמו ערן לוי במסירות ארוכות ודאבל פאסים יפים , צריך לחשוב מהר ולהחתים אותו לעונה אחת + אופציה !!

להעביר בבקרה שיוכל לשחק כבר נגד הפועל חיפה חשוב לנצח בעכו על מנת לעצור את כדור השלג

לפעמים שחקן אחד יכול לעשות את כל ההבדל רודי חדד בנמרצות שלו יכול לעשות זאת
תיכף יגיעו כל הפרנואידים וחובבי הקונספירציות ויקטלו אותך, זה שחקן של נמני אסור לו לדרוך במועדון.
חחחח לא רואה אחי אף אחד ממטר

אם יעבירו אותו בבקרה אני באמת משה מאמין שקבוצה תצטרך לחשוב יותר איך היא מתגוננת מאשר לתקוף אותנו

יש פוטנציאל אדיר בקבוצה שבאיזה שהוא שלב יתפוצץ אני רק מקווה שיחתימו אותו לעונה + אופציה לשנתיים לפחות

משה תראה איזה הרכב :
הרוש
שטרית חסן סרגי קנדה
פירס ג'ורג'ו
ערן לוי רודי חדד בן הרוש
קיודה
(13-Oct-2014 20:48)זאב רווח כתב: [ -> ]חחחח לא רואה אחי אף אחד ממטר

אם יעבירו אותו בבקרה אני באמת משה מאמין שקבוצה תצטרך לחשוב יותר איך היא מתגוננת מאשר לתקוף אותנו

יש פוטנציאל אדיר בקבוצה שבאיזה שהוא שלב יתפוצץ אני רק מקווה שיחתימו אותו לעונה + אופציה לשנתיים לפחות

משה תראה איזה הרכב :
הרוש
שטרית חסן סרגי קנדה
פירס ג'ורג'ו
ערן לוי רודי חדד בן הרוש
קיודה

הרוש, אבו עביד (כמגן ימני בלית ברירה) סרגי, גביש, הרוש, גרשומוב או פרץ, פירס, חדד, בן שושן, לוי וקאיודה.

משה תראה איזה הרכב :
הרוש
שטרית חסן סרגי קנדה
פירס ג'ורג'ו
ערן לוי רודי חדד בן הרוש
קיודה

התכוונת בן שושן.
בן הרוש כבר במכבי ת"א

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
כן אליהו בן שושן צודק טעיתי
לא יודע למה הבן של מישל בן הרוש כל הזמן נכנס לי במקום בן שושן

משה תראה איזה הרכב :
הרוש
שטרית חסן סרגי קנדה
פירס ג'ורג'ו
ערן לוי רודי חדד בן הרוש
קיודה

זאב אני אומנם בג׳טלג אבל אני חושב שאתה בהזיות קשות...
נתחיל ברודי חדד . אתה באמת בכנות עם היד על הלב מאמין שזה השחקן שישדרג את הקישור שלנו ? מה הוא עשה בשיאו במכבי תא אתה זוכר ? איפה הוא שיחק בשנתיים האחרונות ? ומה זה בדיוק הרשים ? נגד קבוצה מליגה א ..? תהיה רציני, שחקן בינוני בשיא הקריירה שלו לא יהפוך לכוכב שיעשה דאבל פאסים עם ערן לוי רק כי כתבת את זה נכון ?
שיטרית זה הפיתרון שלך לצד שמאל ? מגן שכל שנה יורד ליגה ומצרפים אותו לסגל כי איזה טמבל החתים אותו לשלוש שנים ואי אפשר להפתר ממנו. אדיר טובול כבר טוב ממנו . אז אני מבין שאתה מלהיב את עצמך כאוהד מסור אבל בחיאת המציאות ממש שונה.
עד ששני הרומנים לא יעלו על מטוס עם כרטיס בכיוון אחד, ולא ינחתו במקומם שני שחקנים רציניים , עד שלא יהיה כאן שחקן קישור דומיננטי ולא רודי חדד, שינוי לא תראה. ההגנה שלנו כמו שהיא נראית כרגע צריכה שחקן אחר בכל עמדה ! המאמן היחיד שהיה כאן בשנים האחרונות לפני מזרחי, שנכשל עם כל שחקן שהביא היה בנין. מזרחי לא נופל ממנו. מאמן שנפל כמעט עם כל שחקן שהביא. שני הרומנים נפילה, קנדה, הרוש (המגן) כנל, אור ברוך. הרוש השוער - כמו שהוא נראה עכשיו - מיותר לגמרי. על דודו כבר אמרנו הכל. את פירס לא ראיתי ,ונשאר לקוות לטוב.
שורה תחתונה - הכישלון של מזרחי צורח לשמיים וזכותך לחיות באשליות.
(14-Oct-2014 8:02)טל.מ כתב: [ -> ]

משה תראה איזה הרכב :
הרוש
שטרית חסן סרגי קנדה
פירס ג'ורג'ו
ערן לוי רודי חדד בן הרוש
קיודה

זאב אני אומנם בג׳טלג אבל אני חושב שאתה בהזיות קשות...
נתחיל ברודי חדד . אתה באמת בכנות עם היד על הלב מאמין שזה השחקן שישדרג את הקישור שלנו ? מה הוא עשה בשיאו במכבי תא אתה זוכר ? איפה הוא שיחק בשנתיים האחרונות ? ומה זה בדיוק הרשים ? נגד קבוצה מליגה א ..? תהיה רציני, שחקן בינוני בשיא הקריירה שלו לא יהפוך לכוכב שיעשה דאבל פאסים עם ערן לוי רק כי כתבת את זה נכון ?
שיטרית זה הפיתרון שלך לצד שמאל ? מגן שכל שנה יורד ליגה ומצרפים אותו לסגל כי איזה טמבל החתים אותו לשלוש שנים ואי אפשר להפתר ממנו. אדיר טובול כבר טוב ממנו . אז אני מבין שאתה מלהיב את עצמך כאוהד מסור אבל בחיאת המציאות ממש שונה.
עד ששני הרומנים לא יעלו על מטוס עם כרטיס בכיוון אחד, ולא ינחתו במקומם שני שחקנים רציניים , עד שלא יהיה כאן שחקן קישור דומיננטי ולא רודי חדד, שינוי לא תראה. ההגנה שלנו כמו שהיא נראית כרגע צריכה שחקן אחר בכל עמדה ! המאמן היחיד שהיה כאן בשנים האחרונות לפני מזרחי, שנכשל עם כל שחקן שהביא היה בנין. מזרחי לא נופל ממנו. מאמן שנפל כמעט עם כל שחקן שהביא. שני הרומנים נפילה, קנדה, הרוש (המגן) כנל, אור ברוך. הרוש השוער - כמו שהוא נראה עכשיו - מיותר לגמרי. על דודו כבר אמרנו הכל. את פירס לא ראיתי ,ונשאר לקוות לטוב.
שורה תחתונה - הכישלון של מזרחי צורח לשמיים וזכותך לחיות באשליות.

מסכים איתך לגבי סגל השחקנים החלש...
אין לי מושג בכלל איך נישא
ר לנו כסף פתאום כל שבוע צץ שם חדש שמועמד אנחנו יותר פעילים מבחלון העברות רק הם לא מודעים לזה שאין שחקנים טובים שישדרגו אותנו בחודש הזה אלה רק שחקנים בינוניים שלא רצו אותם בקבוצות שלהם וכל מה שנישאר להם זה להתפשר שהרי אם לא הם ישבו בבית לפחות עד ינואר
אין קשר לחלון העברות פתוח או סגור היות וכל השחקנים שהגיעו עד כה הגיעו כשחקנים חופשיים...
דיא סבע עשה מחצית אחת טובה מול נצרת עילית, וישר מזרחי החליט להחתים אותו
מאז הוא לא הרשים
ככה יהיה גם עם רודי. בוחנים אותו 45 דק' מול קבוצת אמצע טבלה בליגה השלישית ומתלהבים ממנו.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's