מכבי נתניה

גירסה מלאה: שכחתי שבנתניה משחקים 3 מחציות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
מחצית שלמה לצאת מהמגרש לכביש הראשי...
יכול לקחת שנים לפתרון הבעיה אם בכלל...
לא מבין איך מאשרים בניית אצטדיון מבלי לוודא תקינות תחבורתית! תרבות ה'אחי אל תדאג'...יהיה בסדר'
חובבנים מניאקיםAngryAngry

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2
האצטדיון נבנה כאילו יש תחנת מטרו ותחנת רכבת קלה לידו.
אבל זה רק כאילו.
(24-Sep-2013 3:03)Hagiqq כתב: [ -> ]יכול לקחת שנים לפתרון הבעיה אם בכלל...
לא מבין איך מאשרים בניית אצטדיון מבלי לוודא תקינות תחבורתית! תרבות ה'אחי אל תדאג'...יהיה בסדר'
חובבנים מניאקיםAngryAngry

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

לא קשור.

זה רק הכוונה משטרתית.
כשבצומת הרמזור ירוק ל10 שניות, כל דקה (מדוד) אז זאת התוצאה
רציתי להגיש תלונה למשטרה על שוטטות כנגד 3 שוטרים, ניידת וקטנוע שהביטו משועשעים בטור האינסופי.

באצטדיון הלאומי, בסוף משחק, שתי השדרות מוכוונת החוצה, 6 מסלולים.
והרמזורים ירוקים לרבע שעה לפחות, רק זרימה החוצה.
הצחקת את השוטרים....הם שם כדי לקבל כסף שעות נוספות ולא כדי ממש לעבוד ולהגדיל ראש....
מצד שני..אם היה להם ראש גדול , לא היו סדרנים במשטרה....
סליחה על ההכללה למי שנפגע.
בלי קשר להכוונה משטרתית צריך דרכי גישה יותר נורמאליות לאצטדיון שכזה.

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 4
אני כבר מצאתי את הפתרון לעולם לא נכנס לחניית האיטדיון או לחניונים הקרובים צועד 10 דק ברגל בדר״כ חונה בחניית העובדים של סלקום (סוף סוף משהו בחינם אצל נוחי) עם הפנים החוצה מכסימום עוד 10 דק ואני בחוץ במקום 40-45 דק חסכתי חצי מהזמן

וכן המשטרה חייבת לכוון ולא עושה דבר...
(24-Sep-2013 18:40)דוד חטב כתב: [ -> ]אני כבר מצאתי את הפתרון לעולם לא נכנס לחניית האיטדיון או לחניונים הקרובים צועד 10 דק ברגל בדר״כ חונה בחניית העובדים של סלקום (סוף סוף משהו בחינם אצל נוחי) עם הפנים החוצה מכסימום עוד 10 דק ואני בחוץ במקום 40-45 דק חסכתי חצי מהזמן

וכן המשטרה חייבת לכוון ולא עושה דבר...

צודק, רק שאחרי 10 מטר אבא שלי כבר מתנשף כמו קטר...
כן אני יודע ניסיתי לעשות לך פעולת הסחה שכולם יחנו רחוק ואתה תצא ביתר קלות ...
(24-Sep-2013 20:20)דוד חטב כתב: [ -> ]כן אני יודע ניסיתי לעשות לך פעולת הסחה שכולם יחנו רחוק ואתה תצא ביתר קלות ...

מצד שני, היה לו זמן להתאושש באוטו ולהגיע הביתה "במיטבו" ואז להגיד לאמא שלי ולאישתי שהוא לא התאמץ יותר מידי ושזה בסדר ללכת למשחקים, מה שנקרא שקר לבן, הכחשה או "התעלמות מהמציאות"...
עזוב אריאל אתה יודע אחד מעשן ולמרות שמצאו לו חלילה מחלה לא מפסיק לעשן אצל אבא שלך לדעתי זה דווקא גורם לו להרגיש בבית בן אדם שרגיל 30-40 שנה כל שבת ללכת למשחק לך תעצור אותו . לא הייתי מנסה ... שינויים הם דבר מבורך לא בכל גיל ...
עמודים: 1 2
Reference URL's