מכבי נתניה

גירסה מלאה: ההצלה הגדולה של מרציאנו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
... ....
לא יודע מה יהיו התגובות פה אבל אנחנו עם מצחיק אחרי מכבי ת״א כדורסל כולם רצים כמו עדר וכולם עאלק גדלו עליהם ואחרי הנבחרת הרבה לא עוקבים/אוהבים/מסמפטים....
אישית אני חושב שהצלחה (גם אם נגיע לפלייאוף ולא נעפיל) יעשה רק טוב לכדורגל שלנו ...
צער רב...
ברגע הראשון גרמה לי להתפעלות גדולה. לאחר ההילוכים החוזרים הבנתי שזו עצירה גדולה, אבל שוער טוב יקח כדורים כאלה לפחות בחצי מהמקרים ושוער ענק ברוב המקרים, ואני גם בטוח שאריאל הרוש בכושרו הנוכחי כנראה שלא היה מונע את השער(אין סיבה שאחשוב אחרת לאור שערים פשוטים בהרבה שהוא לא לקח בנתניה).

בכל אופן אני מתנגד בתוקף אחרי כל תוצאה גרועה להגיד ש"הקמפיין נגמר". צאו מזה! גם תיקו בקפריסין אין משמעותו שאין יותר סיכוי לעלות. סך הכל משחק ראשון...
מזכיר לי את האוהד שאמר לי אחרי המשחק נגד מכבי פ"ת "אנחנו נרד ליגה. אם לא ניצחנו אותם נרד ליגה!". אמרתי לו שאני זוכר טוב את הפרצוף שלו, ואין לי ספק שהוא יגיד את אותו דבר גם אחרי משחקים נגד עכו,הפועל חיפה,סכנין, רעננה והפועל פ"ת...
די עם חריצת הגורלות הזו אחרי משחק אחד או שניים...
יש עונות שקבוצות מתחילות עם קצב צבירת נקודות של ירידת ליגה וזוכות באליפות ויש קבוצות שפותחות בסערה וברגע שנקלעות למשבר ראשון הן לא יוצאות מזה והעונה שלהן הופכת לסיוט מתמשך...
(13-Oct-2014 10:37)עידן444 כתב: [ -> ]ברגע הראשון גרמה לי להתפעלות גדולה. לאחר ההילוכים החוזרים הבנתי שזו עצירה גדולה, אבל שוער טוב יקח כדורים כאלה לפחות בחצי מהמקרים ושוער ענק ברוב המקרים, ואני גם בטוח שאריאל הרוש בכושרו הנוכחי כנראה שלא היה מונע את השער(אין סיבה שאחשוב אחרת לאור שערים פשוטים בהרבה שהוא לא לקח בנתניה).

בכל אופן אני מתנגד בתוקף אחרי כל תוצאה גרועה להגיד ש"הקמפיין נגמר". צאו מזה! גם תיקו בקפריסין אין משמעותו שאין יותר סיכוי לעלות. סך הכל משחק ראשון...
מזכיר לי את האוהד שאמר לי אחרי המשחק נגד מכבי פ"ת "אנחנו נרד ליגה. אם לא ניצחנו אותם נרד ליגה!". אמרתי לו שאני זוכר טוב את הפרצוף שלו, ואין לי ספק שהוא יגיד את אותו דבר גם אחרי משחקים נגד עכו,הפועל חיפה,סכנין, רעננה והפועל פ"ת...
די עם חריצת הגורלות הזו אחרי משחק אחד או שניים...
יש עונות שקבוצות מתחילות עם קצב צבירת נקודות של ירידת ליגה וזוכות באליפות ויש קבוצות שפותחות בסערה וברגע שנקלעות למשבר ראשון הן לא יוצאות מזה והעונה שלהן הופכת לסיוט מתמשך...
הרבה אוהדים שלנו כבר מהמשחק נגד קופס בארץ ידעו שאם לא יקרה משהו דרסטי נרד ליגה ...
גם שינוי צריך טיימינג...
כל הפסימיסטים שאני בטוח שבעוד כמה עונות חשבו שנרד ליגה וסיימנו בפלייאוף עליון... איך בדיוק נגד קופס אפשר היה להבין שנרד ליגה? איך אפשר להסיק מסקנה כלשהי מההרכב ששיחק שם? יש לך אפשרות להשיג את ההרכב ששיחק במשחק הזה? הרי ההרכב ששיחק במשחק הזה היה חסר מאוד ואפילו לא מזכיר את ההרכב ששיחק ברוב שלבי העונה...

בכל אופן ההרכב גם עבר שינויים רבים במהלך העונה, שלטעמי רק החלישו את הקבוצה עוד יותר... הבעיה בעונה שעברה היתה חד משמעית בחוסר הניסיון של המאמן, ואי החלפתו בזמן היתה אחת הסיבות(אחת מיני רבות) לירידה.
זה ממש לא המקרה נכון לכרגע, ואני חושש שהחלפת יוסי מזרחי בשלב זה של העונה תביא הרבה יותר נזק מתועלת...
(13-Oct-2014 11:35)עידן444 כתב: [ -> ]כל הפסימיסטים שאני בטוח שבעוד כמה עונות חשבו שנרד ליגה וסיימנו בפלייאוף עליון... איך בדיוק נגד קופס אפשר היה להבין שנרד ליגה? איך אפשר להסיק מסקנה כלשהי מההרכב ששיחק שם? יש לך אפשרות להשיג את ההרכב ששיחק במשחק הזה? הרי ההרכב ששיחק במשחק הזה היה חסר מאוד ואפילו לא מזכיר את ההרכב ששיחק ברוב שלבי העונה...

בכל אופן ההרכב גם עבר שינויים רבים במהלך העונה, שלטעמי רק החלישו את הקבוצה עוד יותר... הבעיה בעונה שעברה היתה חד משמעית בחוסר הניסיון של המאמן, ואי החלפתו בזמן היתה אחת הסיבות(אחת מיני רבות) לירידה.
זה ממש לא המקרה נכון לכרגע, ואני חושש שהחלפת יוסי מזרחי בשלב זה של העונה תביא הרבה יותר נזק מתועלת...

לא יודע מאיזה גיל אתה מלווה את מכבי נתניה אבל אני מגיל 5 זה אומר מעל 35 שנה... הקבוצה לא קמה ונופלת על גלגלי העזר אלה על דמויות מפתח כמו : בעלים, מאמן וכוכבים באותו משחק ספציפי מה שגרם לאותם אוהדים להגיע למסקנה זה בעיקר : סבע שמאד בלט החוסר לויאלית , איכפתיות....תוסיף לזה מאמן שלא שולט בחדר הלבשה הנהלה מפולגת מתכון מנצח לירידה...
לגבי העונה: הנהלה: ציון אפס עד כה...
מאמן ציון אפס עד כה
כוכבים טיפה מעל האפס , אבל ופה יש אבל גדול יש מאמן שמבין שטעה ומחוייב לתקן (נקווה שלא בדרכים היסטריות...) אני עדיין מאמין בצוות , ומקווה לשינוי רק שמזרחי חייב להפסיק עם הטיילת לגבש קאדר , לגבש הרכב , לתת בטחון וכו...
לגבש זה גם איזה ערב גיבוש לשחקנים דווקא עכשיו שפחות כייף ונעים ...בקיצור תהיה עם השחקנים שלך תקבל חזרה....
אני פחות ממך ואולי יש סימנים מקדימים לירידת ליגה שלא כולם רואים... מהניסיון שלי, שעומד על 25 שנה, הפסימיסטים תמיד פסימיסטים... תמיד יראו שחורות... והם עשו זאת גם בתקופת עטר שעם כל המגבלות שלו יאמר לזכותו שתמיד היה קשה לשחק מול מכבי נתניה שלו ואפילו לא היינו בכיוון של מאבקי תחתית. תמיד ידע להוציא יותר גם מסגלים אפורים מאוד, ידע למי לתת את המפתחות, ידע על מי אפשר לסמוך, ואולי גם אני אחרי החובבנות הבלתי נסבלת של שני המאמנים המהוללים שהגיעו לכאן אחריו חייב לו התנצלות על הזלזול והביקורות שהטחתי בו, ואני עושה זאת בלב כבד כיוון שיש לי הרבה כעס עליו.
גם בתקופתו, הפסימיסטים קרעו את הקבוצה וההנהלה לגזרים וחזו ירידת ליגה.
הקבוצה שבנה כאן טל בנין לא היתה שווה בשום אופן ירידת ליגה וזה היה חיבור מדהים של המון גורמים שהביאו לתוצאה שמספיק שאחד מהם לא היה מתקיים זה היה נמנע, אפילו אם הכתובת היתה על הקיר.
(14-Oct-2014 2:12)דוד חטב כתב: [ -> ]
(13-Oct-2014 11:35)עידן444 כתב: [ -> ]כל הפסימיסטים שאני בטוח שבעוד כמה עונות חשבו שנרד ליגה וסיימנו בפלייאוף עליון... איך בדיוק נגד קופס אפשר היה להבין שנרד ליגה? איך אפשר להסיק מסקנה כלשהי מההרכב ששיחק שם? יש לך אפשרות להשיג את ההרכב ששיחק במשחק הזה? הרי ההרכב ששיחק במשחק הזה היה חסר מאוד ואפילו לא מזכיר את ההרכב ששיחק ברוב שלבי העונה...

לא יודע מאיזה גיל אתה מלווה את מכבי נתניה אבל אני מגיל 5 זה אומר מעל 35 שנה... הקבוצה לא קמה ונופלת על גלגלי העזר אלה על דמויות מפתח כמו : בעלים, מאמן וכוכבים באותו משחק ספציפי מה שגרם לאותם אוהדים להגיע למסקנה זה בעיקר : סבע שמאד בלט החוסר לויאלית , איכפתיות....תוסיף לזה מאמן שלא שולט בחדר הלבשה הנהלה מפולגת מתכון מנצח לירידה...
לגבי העונה: הנהלה: ציון אפס עד כה...
מאמן ציון אפס עד כה
כוכבים טיפה מעל האפס , אבל ופה יש אבל גדול יש מאמן שמבין שטעה ומחוייב לתקן (נקווה שלא בדרכים היסטריות...) אני עדיין מאמין בצוות , ומקווה לשינוי רק שמזרחי חייב להפסיק עם הטיילת לגבש קאדר , לגבש הרכב , לתת בטחון וכו...
לגבש זה גם איזה ערב גיבוש לשחקנים דווקא עכשיו שפחות כייף ונעים ...בקיצור תהיה עם השחקנים שלך תקבל חזרה....

הקבוצה יצאה הבוקר לגיבוש בפיינטבול ולאחר מכן ארוחת ערב

Sent from my iPhone using Tapatalk
חשוב לחזק את הרוח החברתית

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

חשוב שהרוש יחזור רגוע לאחר מסע הנבחרת

אני מקווה שהרוש יחזור רגוע עם ראש נקי וקשוב.

Reference URL's