מכבי נתניה

גירסה מלאה: קבוצת הנוער
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
די הויכוח הזה מוצא. מה לא ברור בזה שיש קשר הדוק בין חוזק כלכלי , קבוצת בוגרים רצינית , לבין השקעות ונהירת צעירים למחלקות הנוער?
טוברוק תעניין ילדים כמו כל מועדון אחר, ילדים רוצים לשחק לא משנה להם איפה. שחקנים כשרוניים בגילאי 13,14 והלאה , לא ממש מעניין אותם איפה הם משחקים, מעניין אותם שהחבר׳ה שלהם טובים שהמאמן שלהם מאמין בהם ושהם בעיקר משחקים. כל אלה שרצים מנתניה למכבי חיפה או מכבי תא וכו - עושים את זה כי ההורים חושבים שהילד שלהם זה מינימום המסי הבא. להנהלת מכבי נתניה אין מה לעשות יותר מידי בעניין ואני מכיר את זה מנסיון אישי. כדי להגיד שמחלקת הנוער כושלת צריך להשוות מול איזה חומר שחקנים היא עובדת . למה ששחקן שווה ערך גוזלן למשל, ואפילו נתנייתי, ישחק במכבי נתניה אם הוא יכול לשחק במועדון מפואר יותר ? ההורים ישר דוחפים אותו למקום שאולי חלומות מתורגמים לכסף. במצב הזה ברור שמה שנשאר לנתניה זה הבחירה השלישית וצפונה באיכות השחקנים.
אין ספק שמכבי נתניה לא יכולה להתחרות לא במכבי ת"א ולא במכבי חיפה וגם לא להתקרב לקרסוליים שלהם.
מה שכן המחלקה הזו יכולה להשתדרג ע"י מערך סקואטינג טוב בכל רחבי הארץ (ולא רק באיזור נתניה-חדרה) ולאתר את הכישרונות עוד לפני שהגדולות שמים עליהם את היד ואני ממש לא בטוח שהדבר הזה נעשה וגם אם כן אז ממש לא מספיק.
האם כבר קיימת אקדמיה בנתניה? כי בקבוצות הגדולות זה כבר קורה ממזמן.
קח סתם דוגמא, יש בראשל"צ שכונה בשם "רמת אליהו" בעשור האחרון שיכנו שם קבוצה גדולה מבני הקהילה האתיופית.
לשכונה יש מחלקת נוער לא רעה בכלל (ללא קבוצת בוגרים) שמשחקת בליגה נמוכה. מכבי חיפה הוציאה מהשכונה הזו את סניטהו סלליך ואת מיכה לאוטה (אחלה שחקן) אני כמעט בטוח שאף נציג ממכבי נתניה לא דרך שם במועדון הזה ובדק את החומר הקיים.
זה מאוד יפה שעושים ימים פתוחים לקליטת שחקנים אבל האיכות לא תבוא לבד, צריך ללכת ולהביא אותה.
בשורה התחתונה כל מה שאני אומר בכל הויכוח הזה הוא שלא יספרו לי סיפורי פוגי על איכויות וכישרונות ושמדובר במחלקה מובילה כי האמת רחוקה מזה.
אני אתן לך דוגמא הפוכה ..
בקבוצה שהבן שלי שיחק בה בשנה שעברה היו שלושה שחקנים שבני לם הביא ממועדון אחר. אחד מהם התגלה כשחקן מוכשר מאוד. אחרי שהוביל את נתניה כל השנה והבקיע משהו כמו 34-35 שערים , נחש איפה הוא היום.
(10-Oct-2014 11:42)טל.מ כתב: [ -> ]אני אתן לך דוגמא הפוכה ..
בקבוצה שהבן שלי שיחק בה בשנה שעברה היו שלושה שחקנים שבני לם הביא ממועדון אחר. אחד מהם התגלה כשחקן מוכשר מאוד. אחרי שהוביל את נתניה כל השנה והבקיע משהו כמו 34-35 שערים , נחש איפה הוא היום.

דוגמאות יש מפה ועד הודעה חדשה.
אבל כאשר אני מסתכל עשור אחורנית ויותר (לא חודש ולא שנה ולא שנתיים) אני לא רואה כמעט כלום תוצרת מחלקת הנוער, אפילו לא אחד לפחות שהגיע לרמות הגבוהות, הכל או בינוני או בלוף.
כל מי שהושאל להתחשלות למעט עידו לוי וחן עזרא התאדה.
עם נתונים כאלה לא פלא שאלי שגב עשה הסכם עם איזיקוביץ, הוא הבין שהוא חייב להגדיל את ההיצע.
איזה היצע יש בדיוק לאיזקוביץ להציע ..? מתי טוברוק עשתה פה במשהו בשנים האחרונות ?
תבין - מה שהיה היה. מועדון אחד ללא קבוצה בוגרת עם סניף אחד יכול להתחרות לנצח רק עם .. מכבי נתניה ! למכבי חיפה סניפים בכל הארץ, למכבי תא כנל. בבאר שבע אם ימשיכו וישקיעו וכל עוד אלונה שם - הפירות יבואו. מה יש לטוברוק להציע ? פעם זה היה אחוזים מהכרטיס. גם היום אלו אותם תנאים אבל כנראה שהאטרקטיביות הולכת ופוחתת . מבחינת איזיקוביץ מכבי נתניה היא סהכ עוד שוק שהוא יכול לשחות בו. אין שום כוכב בטוברוק, חבל שאתה לא רואה את זה.

דרך אגב הדוגמא שהבאתי גם ענתה לך על הטענה שלא מתבצע סקאוטינג. אני טוען שאתה פשוט לא יודע .
(10-Oct-2014 12:02)טל.מ כתב: [ -> ]איזה היצע יש בדיוק לאיזקוביץ להציע ..? מתי טוברוק עשתה פה במשהו בשנים האחרונות ?
תבין - מה שהיה היה. מועדון אחד ללא קבוצה בוגרת עם סניף אחד יכול להתחרות לנצח רק עם .. מכבי נתניה ! למכבי חיפה סניפים בכל הארץ, למכבי תא כנל. בבאר שבע אם ימשיכו וישקיעו וכל עוד אלונה שם - הפירות יבואו. מה יש לטוברוק להציע ? פעם זה היה אחוזים מהכרטיס. גם היום אלו אותם תנאים אבל כנראה שהאטרקטיביות הולכת ופוחתת . מבחינת איזיקוביץ מכבי נתניה היא סהכ עוד שוק שהוא יכול לשחות בו. אין שום כוכב בטוברוק, חבל שאתה לא רואה את זה.

דרך אגב הדוגמא שהבאתי גם ענתה לך על הטענה שלא מתבצע סקאוטינג. אני טוען שאתה פשוט לא יודע .

אם מתבצע סקאוט, אז הסקאוטינג וטביעת העין במבחן התוצאה של האנשים שם לא טובה בלשון המעטה וכנראה צריך להחליף/לרענן שם את השורות או שרק את מאמן הבוגרים צריך להחליף אחרי שלושה מחזורים?!
לגבי טוברוק, אם מסתכלים על העשור האחרון, התוצרת שלהם עלתה על זה של נתניה בכל הפרמטרים ואם היו משכילים (במקום לריב איתם) כבר לפני 5-6 שנים לעשות את ההסכם שעכשיו הוא אולי כבר מאוחר מידי וחסר ערך, פני הקבוצה הבוגרת היה נראה אחרת.
שאלת מה יש לטוברוק להציע, מה יש לנתניה להציע? אולי אם מחברים שני מועדונים שאין להם מה להציע בנוער אז לפחות יש יותר מבחר לשלוף בינוניים.
אתה בכוונה מקשה, או שאתה באמת לא מבין?
אייל לא אומר שהמחלקה היתה לתפארת. הוא אומר שהתחילו לעבוד לפני 10 שנים, אחרי תקופה ארוכה של הזנחה.
אם זה נכון, את הפירות נקטוף עוד מספר שנים. אין טעם להסתכל אחורה.
משה מה אתה לא מבין ... מתבצע סקאוטינג . אבל אי אפשר להשאיר שחקנים מצטיינים, שההורים שלהם בונים חלומות כלכליים על חשבון הילדים שלהם. נתתי לך דוגמא אחת מיני רבות שקורות . הלך המנהל המקצועי ומצא שחקנים כשרוניים והם פרחו, ואז בא הסקאוט של מכבי חיפה והלך להורים ואמר להם אצלי הוא יהיה כוכב .. והם הולכים . עם מה תשאיר אותם ? עם הבטחות לקבוצה בוגרת שמגרדת את הליגה מול הסיכוי להיות חלק מהחלום ?
כל מי שגדל בנתניה, אפילו אם הגיע לנבחרת ישראל(בן הרוש,גזל, קלמי) או יצא לחו״ל(עמוס סאסי,שלומי דהן, אבי תקווה) הוא כלום. סתם עוד בינוני. שלום תקווה מזוהה עם הפועל ת״א?? הצחקת אותי... וגם אם כן, מה זה קשור??? שי הולצמן ואסי דומב מזוהים עם נתניה?? הם בקושי שיחקו כאן... זה לא משנה את העובדה שכאן גידלו אותם, ועל זה הויכוח אם לא שמת לב.
ובוא אני אגלה לך סוד, זה שגדל כישרון ענק שגר בדימונה וב״ש זה המקום היחיד שהיה בסביבה, עדיין לא עושה את אנשי מחלקת הנוער בב״ש לגאונים. להפך- זה מועדון נוער רקוב שאיבד המון כישרונות בצורה רשלנית! אם היינו מתחלפים במחלקות הנוער לפני 10 שנים כנראה שמכבי נתניה לא היתה שורדת חודשיים בלי בעלים... ואל תנסה לסובב את זה כמו שאתה נורא אוהב- מחלקת הנוער של הפועל ב״ש בתהליך שיקום שלאחר גסיסה- על זה אין בכלל מקום לויכוח ואם גם עם זה לא מסכים באמת אין לך מושג. וגם אם שלום תקווה זה לא עילוי בשבילך, באמת תעבור לדוק. שלום תקווה הוא גאון כדורגל, יש הטוענים שהוא גדול השחקנים שצמחו בארץ אך בשם פציעות כרוניות הוא פחות מוערך מהמגיע לו.

אבל אני כבר קלטתי אותך. גם כשאתה מבין שאתה מדבר שטויות, אתה מסובב את הדיון ככה כאילו לצאת חכם- כמו בנושא בני לם שאני מוכן להתערב ששכחת שהוא עבד בטוברוק(המועדון הנפלא שמשאיר לנו אבק...) לפני שליכלכת עליו ואמרת שהוא כישלון... אז מה עשית? המצאת שהוא היה בטוברוק כשטוברוק היתה מונופול... איזה מונופול? איפה אתה חי? ואני הזוי...
(10-Oct-2014 12:44)idobenami כתב: [ -> ]אתה בכוונה מקשה, או שאתה באמת לא מבין?
אייל לא אומר שהמחלקה היתה לתפארת. הוא אומר שהתחילו לעבוד לפני 10 שנים, אחרי תקופה ארוכה של הזנחה.
אם זה נכון, את הפירות נקטוף עוד מספר שנים. אין טעם להסתכל אחורה.

לא זה אתה ידידי ואחרים שמתקשים בהבנת הנקרא כנראה.
אני מדבר על עשור אחורה ועד היום, מה יוליד העתיד אלוהים יודע (וגם בני לם כנראה או שלא).
העשור האחרון מדבר על כישלון בכל מה שקשור לתוצרת, בינוניות + בלופים.
טוברוק הצליחה הרבה יותר ואדון אייל לעומת זאת טוען שמדובר במחלקה לתפארת ואחת הטובות על מה הוא מתבסס, תשאל אותו.

(10-Oct-2014 12:50)טל.מ כתב: [ -> ]משה מה אתה לא מבין ... מתבצע סקאוטינג . אבל אי אפשר להשאיר שחקנים מצטיינים, שההורים שלהם בונים חלומות כלכליים על חשבון הילדים שלהם. נתתי לך דוגמא אחת מיני רבות שקורות . הלך המנהל המקצועי ומצא שחקנים כשרוניים והם פרחו, ואז בא הסקאוט של מכבי חיפה והלך להורים ואמר להם אצלי הוא יהיה כוכב .. והם הולכים . עם מה תשאיר אותם ? עם הבטחות לקבוצה בוגרת שמגרדת את הליגה מול הסיכוי להיות חלק מהחלום ?

אתה אומר את מה שאני אומר רק מתרץ לי ב- 1001 סיבות ותירוצים.
אין לנתניה מה למכור גם בתחום הנוער, לא היה בעשור האחרון ולשיטתך גם לא יהיה בעשור הבא, אז שלא יספרו לי סיפורים ויציגו כאן מצגת שווא זה הכל.
אותי לימדו שמינוס ועוד מינוס שווה פלוס.
בא אלי שגב עם המינוס שלו וחבר לאיזיקוביץ עם המינוס שלו, אולי ביחד יהיה פלוס מבחינת תוצרת מקומית.

(10-Oct-2014 13:21)עידן444 כתב: [ -> ]כל מי שגדל בנתניה, אפילו אם הגיע לנבחרת ישראל(בן הרוש,גזל, קלמי) או יצא לחו״ל(עמוס סאסי,שלומי דהן, אבי תקווה) הוא כלום. סתם עוד בינוני. שלום תקווה מזוהה עם הפועל ת״א?? הצחקת אותי... וגם אם כן, מה זה קשור??? שי הולצמן ואסי דומב מזוהים עם נתניה?? הם בקושי שיחקו כאן... זה לא משנה את העובדה שכאן גידלו אותם, ועל זה הויכוח אם לא שמת לב.
ובוא אני אגלה לך סוד, זה שגדל כישרון ענק שגר בדימונה וב״ש זה המקום היחיד שהיה בסביבה, עדיין לא עושה את אנשי מחלקת הנוער בב״ש לגאונים. להפך- זה מועדון נוער רקוב שאיבד המון כישרונות בצורה רשלנית! אם היינו מתחלפים במחלקות הנוער לפני 10 שנים כנראה שמכבי נתניה לא היתה שורדת חודשיים בלי בעלים... ואל תנסה לסובב את זה כמו שאתה נורא אוהב- מחלקת הנוער של הפועל ב״ש בתהליך שיקום שלאחר גסיסה- על זה אין בכלל מקום לויכוח ואם גם עם זה לא מסכים באמת אין לך מושג. וגם אם שלום תקווה זה לא עילוי בשבילך, באמת תעבור לדוק. שלום תקווה הוא גאון כדורגל, יש הטוענים שהוא גדול השחקנים שצמחו בארץ אך בשם פציעות כרוניות הוא פחות מוערך מהמגיע לו.

אבל אני כבר קלטתי אותך. גם כשאתה מבין שאתה מדבר שטויות, אתה מסובב את הדיון ככה כאילו לצאת חכם- כמו בנושא בני לם שאני מוכן להתערב ששכחת שהוא עבד בטוברוק(המועדון הנפלא שמשאיר לנו אבק...) לפני שליכלכת עליו ואמרת שהוא כישלון... אז מה עשית? המצאת שהוא היה בטוברוק כשטוברוק היתה מונופול... איזה מונופול? איפה אתה חי? ואני הזוי...

תקשיב ילד, אכלת לי את הראש, מילא היית כותב דברים עם טעם ולא בילבולי ביצים.
דהאן, סאסי שיחקו בנוער של דורטמונד סו וואט?????? לאן זה לקח אותם אח"כ?
האחים תקווה גאוני הכדורגל שלך לאיזה הישגים/תארים הם הובילו את המועדון הזה?
תמשיך לסגוד לבינוניים שלך, ירדן כהן עילוי מפוספס, רק עזוב אותי באמש'לך...
מועדון עם 0 הישגים ותארים מאז שנת תרת"ח שעדיין מדבר על ההישגים משנות ה- 70 (אנחנו כבר בשנת 2014!!!!) שלא גידל שום כוכב אמיתי או דמות לחיקוי מאז עודד מכנס.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Reference URL's