מכבי נתניה

גירסה מלאה: יוסי בשביל לצאת מהברוך צריך את לירוי צעירי וחן עזריאל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
רודי חדד תוספת טובה אין בעיה אבל הוא לא השחקן שאתה יכול לבנות עליו כרגע שיוציא אותנו מהבוץ .
מה שאתה צריך זה להביא את לירוי צעירי שישחק עם צלישר בנתיים לשלוח את פירס וג'ורג'ו הביתה . הנזק משחרורם לא גדול !!!

ואז לחפש עם סקאוטינג אמיתי ולא לסמוך על אבי נמני , חפש קשר נסוג וקשר טכני , בקולומביה אקוודור פרו צ'ילה קוסטה ריקה !!!

אם תסמוך רק על אבי נמני תמשיך להמתין הרבה זמן לשחקנים טובים

בנתיים אפשר עד ינואר לחפש גם שחקנים אפריקאנים בחלק ההתקפי ואם יתפתח משהו בכיוון של חן עזריאל אז ישר להביא אותו לנתניה !!
פירס לא טוב ? חשבתי שמרוצים ממנו. ראית אותו ?
זאב אתה שמקורב לאלי שגב צריך להבין שאין לקבוצה כסף לשחקנים האלה ורודי חדד במידה ויחתום זה על השארית של הכסף

Sent from my iPhone using Tapatalk
(07-Oct-2014 18:01)זיו פלם כתב: [ -> ]זאב אתה שמקורב לאלי שגב צריך להבין שאין לקבוצה כסף לשחקנים האלה ורודי חדד במידה ויחתום זה על השארית של הכסף

יחתום בתור מה?
(07-Oct-2014 18:07)אייל ס כתב: [ -> ]
(07-Oct-2014 18:01)זיו פלם כתב: [ -> ]זאב אתה שמקורב לאלי שגב צריך להבין שאין לקבוצה כסף לשחקנים האלה ורודי חדד במידה ויחתום זה על השארית של הכסף

יחתום בתור מה?

לקוח של אבי נמני
מחליף לערן כנראה אחרת אין לי מושג למה הביאו אותו

רודי חדד לא מחליף לאף שחקן אלא תוספת והלוואי והיה דוחק את ערן לוי מההרכב משמע שהיה שחקן גדול והוא לא כזה !!!
אבל הוא כן נחוץ כאופציה נוספת בקישור למרות שאישית אני מעדיף את שליו מנשה או אבירם ברוכיאן

לא מקורב לאלי שגב איפה הלוואי חחחחח

יש למכבי נתניה כסף לשעת חירום לעוד זר תותח אחד אם בעמדת הבלם או החלוץ
בנתיים הבעיה היא בקבוצה בכללי אף שחקן עדיין לא בכושר משביע רצון
הבעיה בקבוצה שהביאו אוסף של שחקנים לא מספיק טובים וממשיכים במגמה. אני לא רואה את רודי חדד חותם פה, יותר נראה לי כמו טובה במסגרת החוב Wink לאבי נמני. אם הוא כן יחתום פה - שחקן של 9 משחקים בליגה החמישית בצרפת, זו תהיה אחת הבדיחות הטובות ששמענו.
(07-Oct-2014 18:27)טל.מ כתב: [ -> ]הבעיה בקבוצה שהביאו אוסף של שחקנים לא מספיק טובים וממשיכים במגמה. אני לא רואה את רודי חדד חותם פה, יותר נראה לי כמו טובה במסגרת החוב Wink לאבי נמני. אם הוא כן יחתום פה - שחקן של 9 משחקים בליגה החמישית בצרפת, זו תהיה אחת הבדיחות הטובות ששמענו.
מסכים עם כל מילה...
אין לי מושג מה קורה השנה עם ההתנהלות השכונתית הזאת פעם יש כסף להביא שחקנים( בן סהר, בן חיים ) ופעם אין כסף לעומר פרץ....
עם כבר יש כסף למה עוד שחקן פח. התנהלות שערורייתית
רודי חדד לא שחקן פח ובוודאי לא שחקן ליגה חמישית לפעמים אתם שטופי פרסום בצורה מחליאה
אוקזר ירדה לליגה שניה ורודי חדד שחקן שלה משנפצע עבר שיקום בליגת המילואים של אוקזר שמשחקת בליגה החמישית על מנת שיחזור לכושר משחק !!

שחקנים בכירים בישראל כמו אלירן עטר וערן בן בסט לא ראו סגל חודשים בליגה הראשונה בצרפת רודי חדד שיחק והיה טוב בליגה הזאת !! לומר על שחקן הרכב בליגה הראשונה לפני שנתיים שחקן פח בגלל פציעה !!
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's