מכבי נתניה

גירסה מלאה: חשבון נפש
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אומנם מאוחר,אך לא מאוחר מדי,אני תקווה שיעשה ויעשה נכון ויעשה יסודי,על מנת שעונת 12/13 לא תחזור על עצמה(ואנחנו בדרך הבטוחה לאותה עונה).
הכתובת היתה על הקיר ונרשמה כבר באמצע עונה שעברה וכמו שעסקים מסתנוורים מהצלחות רגעיות ומרווחים ולא רואים שיש בעיה בתהליכים,כך איש לא הביט מתחת לפנס ולא התייחס למה שראינו שנה שעברה ברוב העונה(ובתקציב של ליגת על).
כך גם העונה,כל ביקורת (לגיטימית) שנרשמה כאן נעדפה בדרכים לא הגונות(תוך הכנסות מתחת לחגורה שמדובר בחשבון אישי) והבקורת נכתבה בשפה עדינה תוך רמיזות לכיוונים הבעייתיים,גם הניהוליים וגם המקצועיים.
ואכן לעיתים אנחנו מאמינים לאגדות שאנחנו כותבים,כך גם בביתנו,סופרו סיפורים ונכתבו אלפי מילים ומאחוריהם לא הרבה.
כאוהד,אני מוכן גם ל1 אפסיים קטנים שיובקעו בתוספת זמן בנבדל ברור תוך עבירה בוטה על השוער ורק שבעונת 15/16 לא נשחק בימי שישי.
אמן ! אבל תרשה לי להיות פסימי ? לא רואה שמשהו משתנה, רואה רק דיבורים, החתמות מוזרות, התנהלות שגויה ובעיקר לא רואה איך יוצאים מזה.
מותר ערב יום הכיפורים לחשוב חיובי ולהפסיק לרמוז על מחדלים.

קדושת היום הקדוש הזה נובעת מהביחד.
לכן טוב לשים את המחלוקות בחוץ

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
אני לא יודע על איזה תהליכים אתם מדברים. אני רואה מה קורה מבחינה מקצועית. הכיוון של לתת את הסמכות המקצועית למאמן ולא להתערב לו היא נכונה. הבעיה היא שנכון לכרגע נראה שהאיש טעה בכל החלטה מקצועית, הימר על הסוסים הלא נכונים, מספר לכולם שכל מה שנתניה צריכה לשאוף אליו זה לשרוד. כשהמטרה שלך היא לשרוד, אתה לא אמור לזרוק 12 מיליון ש״ח. לא ראיתי אף פעם קבוצה עם 25 מיליון ש״ח תקציב יורדת ליגה.
מקווה שהאחראי המרכזי למה שקורה כאן, האיש שמקבל אמון וגב מברזל, יוסי מזרחי, יעשה חשבון נפש, וידע לפתור את הבעיות שהוא יצר. צום מועיל וגמר חתימה טובה.
(03-Oct-2014 17:11)eliahu כתב: [ -> ]מותר ערב יום הכיפורים לחשוב חיובי ולהפסיק לרמוז על מחדלים.

אליהו לא מדובר על מחדל ואין כאן עיניין של חיובי או שלילי,יש כאן סיטואצינ ניהולית כושלת ולא כי אנשים רעים,היא כושלת כי אין מנהל שהכשרתו ניהול(או כשרונו הטיבעי כזה),שמנהל את העסק ובגלל שזה מתנהל ולא מנוהל,איש לא התווכח במהלך ההצלחות למרות שהכתובת היתה על הקיר.
ניסיתי בכוחותי הדלים לשנות לך כיוון בחשיבה לפני חודשים,בחרתם כמו שאתה בוחר עכשיו לעשות את ששלשת הקופים עושים ניפלא.
תמשיך בתנומת הקייץ שלך ותהנה בימי שישי בעונה הבאה ממשחקי הליגה הלאומית.
(03-Oct-2014 17:25)אייל ס כתב: [ -> ]
(03-Oct-2014 17:11)eliahu כתב: [ -> ]מותר ערב יום הכיפורים לחשוב חיובי ולהפסיק לרמוז על מחדלים.

אליהו לא מדובר על מחדל ואין כאן עיניין של חיובי או שלילי,יש כאן סיטואצינ ניהולית כושלת ולא כי אנשים רעים,היא כושלת כי אין מנהל שהכשרתו ניהול(או כשרונו הטיבעי כזה),שמנהל את העסק ובגלל שזה מתנהל ולא מנוהל,איש לא התווכח במהלך ההצלחות למרות שהכתובת היתה על הקיר.
ניסיתי בכוחותי הדלים לשנות לך כיוון בחשיבה לפני חודשים,בחרתם כמו שאתה בוחר עכשיו לעשות את ששלשת הקופים עושים ניפלא.

איש יקר
לא כיוונתי אליך ולו רק מפני שהבעת רצון טוב.
אחריך הייתה תגובה שיש בה יותר שיסוף מאשר רצון.

לעצם הדברים אני קורא את דבריך בכל עת שאתה כותב ומבין מאוד את מה שיש בם.

אני בניגוד אליך סבור שהיו לא מעט בעיות שנבעו ממצוקת העיתים ביחס גם עם אי הצלחה.

אני גם סבור שיש יכולת לתקן גם כעת.

כמוך איני מאושר מהתוצאה העכשווית ומצפה לשינוי.
קרי, לא טומן ראש בחול, לא מייפה מצב וגם לא מתנהג כמשל הקופים.

בשורה תחתונה אני סבור שיש לאפשר לאדם המופקד על הצד המקצועי לטפל בדורש תיקון.

הפרעות בשלב הזה רק ילחיצו וידרדרו את המצב כפי שנוכחנו בתקופת בנין.

חתימה טובה

חתימה טובה וצום קל ומועיל לכולם.נקווה שכל אחד יעשה את החשבון נפש שלו,הן כותבי הפורום והן הצד המקצועי והניהולי בקבוצה.״תכלה שנה וקלילותיה ותחל שנה וברכותיה.
חתימה טובה לכולנו.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(03-Oct-2014 17:51)אלון כתב: [ -> ]חתימה טובה וצום קל ומועיל לכולם.נקווה שכל אחד יעשה את החשבון נפש שלו,הן כותבי הפורום והן הצד המקצועי והניהולי בקבוצה.״תכלה שנה וקלילותיה ותחל שנה וברכותיה.
חתימה טובה לכולנו.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

אמן!
(03-Oct-2014 17:43)eliahu כתב: [ -> ]
(03-Oct-2014 17:25)אייל ס כתב: [ -> ]

איש יקר
לא כיוונתי אליך ולו רק מפני שהבעת רצון טוב.
אחריך הייתה תגובה שיש בה יותר שיסוף מאשר רצון.

לעצם הדברים אני קורא את דבריך בכל עת שאתה כותב ומבין מאוד את מה שיש בם.

אני בניגוד אליך סבור שהיו לא מעט בעיות שנבעו ממצוקת העיתים ביחס גם עם אי הצלחה.

אני גם סבור שיש יכולת לתקן גם כעת.

כמוך איני מאושר מהתוצאה העכשווית ומצפה לשינוי.
קרי, לא טומן ראש בחול, לא מייפה מצב וגם לא מתנהג כמשל הקופים.

בשורה תחתונה אני סבור שיש לאפשר לאדם המופקד על הצד המקצועי לטפל בדורש תיקון.

הפרעות בשלב הזה רק ילחיצו וידרדרו את המצב כפי שנוכחנו בתקופת בנין.

חתימה טובה

שיסוף ? לא נורא יום כיפור. כשבמשך שנים אני צועק שהמלך עירום וכל שנה צודק מחדש העדפת להצטרף למחנה שהפך אותי לאשם. אז עכשיו בפעם המי יודע כמה הכל שוב נחשף במערומיו ועדיין האשמה היא במי שצועק המלך עירום ולא במי ששוגים פעם אחר פעם ומובילים אותנו לתהום ספורטיבי. אשמים גם לא פחות הטומנים ראשם בחול, המפחדים לשנות , מהססים תמידיים, רוצים עוד צ׳אנס ועוד ניסיון ועוד זמן ועוד תקופת מבחן.. וחלילה להם מלראות את האמת. עסוקים בלכדרר לדגל הקרן כדי למשוך זמן אולי יקרה נס.
לא כתבתי שאסור לך לצעוק "המלך עירום".
רק רציתי לומר תן למלך להתלבש לפני שיבוא לך לצעוק.

תבין דברים מורכבים לא נעשים בשנייה. תהליכים צריכים את זמנם.

אתה כותב נגד התנהלות ניהולית ולא שם מקום לתהליכי הניהול.
ראה אצל איזי הוא אכל הרבה קש ואפילו ירד ליגה וכשהתהליך התקדם הוא זכה לתהילה. כנ"ל אצל אלונה וגולדהר

יוסי מזרחי הקים את הקבוצה מחדש. זה לא פשוט. לוקח זמן לחבר קבוצה.
היצע השוק בארץ היה דל ומאוד יקר.
שחקנים מחו"ל לא הסכימו לבוא שישראל במלחמה.
יוסי נקלע לביש מזל עם מי שהגיע-אך לא תוכל להגיד שלא היו כוונות טובות.

גם היום אני סבור שכל לחץ של הסביבה בעיקר של אוהדים שמקללים אותך מעל הספסל גורם נזק.

בקיצור מחלות צריך לרפא ולא להרוג.

טוב נפרד יש צום לפנינו וחשבון הנפש שלי לא כולל רק את מכבי נתניה.
מה שלא מבקש את סליחת כל האוהדים בפורום הזה
חתימה טובה

הכיתוב יועד כתגובה לפוסט של ידידנו טל מיוחס

עמודים: 1 2
Reference URL's