מכבי נתניה

גירסה מלאה: סיכום שלושה מחזורים.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
על פי אוהדי נתניה בכלל והפורום והפייס בפרט.
שוער - חלש להחליף.
בלמים הרומני לגרדום, לוי להפועל הרצליה, חסן לספסל.
מגינים-הרוש חלש להשאיר בנתיים קנדה יכול ללכת, איפה התותח טופי?
קישור - גבי למטוס, צלישר לספסל נחכה למשיח מברזיל.
התקפה - אור ברוך חושך רן רול לאומית.
ערן לוי - שמן לא זז מי הוא בכלל לספסל.
יצאו על תנאי קאיודה, בן שושן.
מאמן - חלש מאוד אין לו מושג.
חלק מוכרים את המנוי חלק לא באים יותר בקיצור לעולם לא נעזוב זה רק שיר.
חברה אולי די רבאק.
מסכים רק עם צלישר , רן רול , והמאמן..
אני מאמין שהמנגינה הזו תשתנה... ושוב תחזור... ושוב תשתנה...

רן רול משווה בבלומפילד, לא חוטפים את הנגיחה מול פ״ת וסרגי לוקח את כדור הרוחב הפשוט שהביא לשיוויוו של ק״ש והכל היה נראה אחרת... עם אותה קבוצה, אותן שחקנים, אותו מאמן ואותן מחלות...
אם הוא היה משווה, לא היו קוראים לו רן רול...
כנראה שאנחנו מבינים
כי עם תוצאות לא מתווכחים
(30-Sep-2014 17:45)עידן444 כתב: [ -> ]אני מאמין שהמנגינה הזו תשתנה... ושוב תחזור... ושוב תשתנה...

רן רול משווה בבלומפילד, לא חוטפים את הנגיחה מול פ״ת וסרגי לוקח את כדור הרוחב הפשוט שהביא לשיוויוו של ק״ש והכל היה נראה אחרת... עם אותה קבוצה, אותן שחקנים, אותו מאמן ואותן מחלות...

ואם בני יהודה לא היו מקבלים גולים מהדקה השמונים שנה שעברה הם הים באירופה,ואם השופטים לא היו דופקים אותנו לפני שנתיים לא היינו יורדים ליגה,ואם ליאמר היתה סבלנות כמו של אלונה... ואם יצחק תשובה היה קונה אותנו....
בקיצור עם "אם" לא עושים כלום....
לא הבנתי למה אתה מפלה בין הרומנים ..
(30-Sep-2014 18:45)אלון כתב: [ -> ]
(30-Sep-2014 17:45)עידן444 כתב: [ -> ]אני מאמין שהמנגינה הזו תשתנה... ושוב תחזור... ושוב תשתנה...

ואם בני יהודה לא היו מקבלים גולים מהדקה השמונים שנה שעברה הם הים באירופה,ואם השופטים לא היו דופקים אותנו לפני שנתיים לא היינו יורדים ליגה,ואם ליאמר היתה סבלנות כמו של אלונה... ואם יצחק תשובה היה קונה אותנו....

נכון... עם אם לא מגיעים לכלום, אבל אנחנו מחזור שלישי, והבאתי את כל הדוגמאות האלה כדי להראות שיש כאן קבוצת כדורגל, שמשחקת כדורגל. הוא נאיבי, הוא לא תכליתי, אבל עם עבודה מנטלית נכונה, ואנרגיות טובות, הכל עוד יכול להתהפך...
אגב, ציפיתי לתגובות האלה... גם אני הייתי מגיב בגיחוך לגבי האם ואם ואם...
מעבר לכל מה שאמרת חסר כשרון בעמדות מפתח וזו רוב הבעיה.
(30-Sep-2014 21:18)עידן444 כתב: [ -> ]
(30-Sep-2014 18:45)אלון כתב: [ -> ]

נכון... עם אם לא מגיעים לכלום, אבל אנחנו מחזור שלישי, והבאתי את כל הדוגמאות האלה כדי להראות שיש כאן קבוצת כדורגל, שמשחקת כדורגל. הוא נאיבי, הוא לא תכליתי, אבל עם עבודה מנטלית נכונה, ואנרגיות טובות, הכל עוד יכול להתהפך...
אגב, ציפיתי לתגובות האלה... גם אני הייתי מגיב בגיחוך לגבי האם ואם ואם...

עידן,המועדון חייב אבל חייב ללמוד ממקרי מכבי נתניה ובני יהודה של השנתיים האחרונות.שני המועדונים כיוונו לאירופה,שני המועדונים חשבו ש״לי זה לא יקרה״ ושני המועדונים לא האמינו שירדו ליגה.מה קרה בסוף? כולם יודעים.לצערי,הקיץ האחרון יחד עם פתיחת העונה לא מראים לי שהלקחים הופקו...
מאוד מקווה שיתעוררו בזמן...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's