מכבי נתניה

גירסה מלאה: קשר 50/50 ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
לכל מי ששואל לפעמים ,איך צריך להראות שחקן 50/50,מטרוביץ ממכבי ת״א זה הדוגמא , מנהל משחק מאחורה, מחלץ כדורים יוצא קדימה, והכי חשוב מאיים על השאר עם בעיטות פצצה, יופי של שחקן , שגרסיה לא ספר אותו בכלל?
ולנו יש את גבי וצלישר על אותו תפקיד, יחי ההבדל.
(30-Sep-2014 7:56)Shaul כתב: [ -> ]לכל מי ששואל לפעמים ,איך צריך להראות שחקן 50/50,מטרוביץ ממכבי ת״א זה הדוגמא , מנהל משחק מאחורה, מחלץ כדורים יוצא קדימה, והכי חשוב מאיים על השאר עם בעיטות פצצה, יופי של שחקן , שגרסיה לא ספר אותו בכלל?
ולנו יש את גבי וצלישר על אותו תפקיד, יחי ההבדל.

גם צלישר כזה...50 אחוז מהזמן מאבד את הכדור..זה דומה לא?
לי משך את העין דווקא הקשר של ב"ש "אוגו" איזה שחקן!!!
נושך, בועט, דוחף, הודף, טכני מה לא והכי חשוב מהווה כח הרתעה במרכז המגרש ומי שירצה להגיע השנה לשער של ב"ש יהיה לו יותר קל לעשות את זה דרך כדורים ארוכים מאשר דרך הדשא.
בנתניה ההתרעה עד היום היתה בדמותם של שתי מרגרינות: גבי וצלישר ולכן לא מפתיע שהיריבות הניעו את הכדור בחופשיות על ה- 16 שלנו.
מעניין שכל הזמן עוסקים בצלישר ובעידו וברומנים ומה לגבי ערן לוי?
כמה פעולות חיוביות עשה ב270 דקות,כמה איבודי כדור,כמה מסירות מדוייקות/לא מדוייקות,כמה תרם למשחק הקבוצתי,להגנתי,כמה ציפורים נרצחו בדם קר כתוצאה מהכאילו בעיטות למסגרת..וזה שחקן שכל הקבוצה בנויה עליו.
מדוייק. יוסי מזרחי צריך כבר היום לשנות את הקונספציה ולהשתמש בערן לוי כקלף מהספסל ולא לבנות סביבו את המשחק. מה שהיה נראה מספיק בליגה לאומית ממש לא מספיק בליגת העל.
ערן לוי - או בספסל או בחוד.
(30-Sep-2014 9:42)פיליפצוק כתב: [ -> ]לי משך את העין דווקא הקשר של ב"ש "אוגו" איזה שחקן!!!
נושך, בועט, דוחף, הודף, טכני מה לא והכי חשוב מהווה כח הרתעה במרכז המגרש ומי שירצה להגיע השנה לשער של ב"ש יהיה לו יותר קל לעשות את זה דרך כדורים ארוכים מאשר דרך הדשא.
בנתניה ההתרעה עד היום היתה בדמותם של שתי מרגרינות: גבי וצלישר ולכן לא מפתיע שהיריבות הניעו את הכדור בחופשיות על ה- 16 שלנו.

צודק.ואני לא בטוח שהוא עולה יותר מסיארנסה... Sad
(30-Sep-2014 9:57)אייל ס כתב: [ -> ]מעניין שכל הזמן עוסקים בצלישר ובעידו וברומנים ומה לגבי ערן לוי?
כמה פעולות חיוביות עשה ב270 דקות,כמה איבודי כדור,כמה מסירות מדוייקות/לא מדוייקות,כמה תרם למשחק הקבוצתי,להגנתי,כמה ציפורים נרצחו בדם קר כתוצאה מהכאילו בעיטות למסגרת..וזה שחקן שכל הקבוצה בנויה עליו.

ועדיין הוא היחיד שיוצר מצבים לקאיודה ובן שושן (אלא אם אתה מצפה שהם ייצרו לעצמם, דבר שלא יקרה).
בלעדיו כרגע ולאור הסגל הקיים אפשר באמת לסגור את הבאסטה כי גם התקפה לא תהיה.
אני מסכים שהשנה היה צריך להיות שחקן יצירתי נוסף בקישור (זה היה אמור להיות סארנסה) ולא לבנות הכל על ערן לוי.
בשבת היה לערן משחק חלש באופן קיצוני ציפיתי ממזרחי שיוציא אותו ברבע שעה האחרונה ולו בשביל לעשות ניסיון ולראות איך המשחק בלעדיו...
(30-Sep-2014 9:57)אייל ס כתב: [ -> ]מעניין שכל הזמן עוסקים בצלישר ובעידו וברומנים ומה לגבי ערן לוי?

מה הטעם לדבר על דברים שהיו ידועים מראש? רק עכשיו גילית שערן לוי הוא ערן לוי? ערן לוי שחקן של מספרים. והוא יתן את המספרים שלו גם העונה.
ערן לוי הוא הבעיה הכי קטנה של מכבי נתניה כרגע, ואם ערן לוי הוא בעיה, הוא האחרון שאשם בה. מי שאשם הוא זה שחשב שערן לוי יכול לשחק על שטח גדול(לא יודע אם היה מישהו שחשב כך...). שהתפקיד שלו הוא גם לבוא אחורה לנהל את המשחק כי אחרת נשחק לרוחב ואחורה לנצח, וגם להגיע למצבי בעיטה בלי הלשון בחוץ...
כל מה שקורה בנתניה מאז שהבינו שנפלו עם דודו זה מזעור נזקים, וככה זה גם נראה...
לא זכיתי לראות את עודד מכנס משחק, אבל אמרו לי שהוא כמעט לא שיחק בנבחרת כי הוא לא הכיר את חצי המגרש של הקבוצה שלו. כך היה אמור להיות ערן לוי בנתניה העונה, ואני מניח שדודו היה אמור לאפשר לו לעשות את זה.
נתניה בנתה על דודו כבורג מרכזי, ואין לה אותו. יוסי מזרחי לא בנה על צלישר, ולא בנה על זה שכל המשחק יהיה על ערן לוי, ואפילו לא על עומר פרץ שיש כאלה שחושבים שהוא איזה מושיע.
רק שימו לב שערן לוי היה די חלש גם נגד מכבי פ"ת וכבשנו 4 שערים, אז לא בטוח שמשחק ההתקפה שלנו תלוי רק בערן לוי.
(30-Sep-2014 10:56)פיליפצוק כתב: [ -> ]

ועדיין הוא היחיד שיוצר מצבים לקאיודה ובן שושן (אלא אם אתה מצפה שהם ייצרו לעצמם, דבר שלא יקרה).
בלעדיו כרגע ולאור הסגל הקיים אפשר באמת לסגור את הבאסטה כי גם התקפה לא תהיה.
אני מסכים שהשנה היה צריך להיות שחקן יצירתי נוסף בקישור (זה היה אמור להיות סארנסה) ולא לבנות הכל על ערן לוי.
במבחן התוצאה(בכל פרמטר במגרש),הוא נכשל,גם כשסופרים את השניים/שלשה כדורים שלו במשחק ומורידים מהם את ה90 דקות ללא תנועה ואת התנועות ידיים והעצבים ואת הכדורים הלא מדוייקים ואת הבעיטות החופשיות והלא חופשיות ואת כל הפרמטרים שבוחנים במשחק.
לו בכל משחק הוא היה מתנהל כפי שהוא מתנהל אך בשורה התחתונה היה אחראי ל40 שערים/בישולים,הייתי מוכן להתחנן לפניו שימשיך בדרכו.
.אך אין לנו לא מזה ולא מזה ולא בטוח שהתועלת עולה על הנזק.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's