מכבי נתניה

גירסה מלאה: אם שחקן כמו מיצ'ל היה מגיע אלינו מעניין מה הייתם אומרים?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אבל כשזה קורה במכבי חיפה, זה תמיד יתקבל אחרת, לא ככה?
האיש בקושי זז באמצע, מחלק מתנות ליריבה (אתמול הייתה תורה של הפועל פ"ת) וזה נראה כאילו לא נגע בכדור שנה לפחות.
רענן כץ פעם אמר The difference between man and boys are the cost of toys.
אתה יכול להקיש מזה על ההבדלים בין נתניה לחיפה.
על מה אתה בדיוק מדבר ?
הלוואי עלינו שחקן כזה
אוהדי מכבי חיפה מתים על השחקן חושבים שהוא גאון כדורגל ושחקן ענק
אתה רוצה ציטוטים מהפורום של מכבי חיפה?
(29-Sep-2014 20:41)טל.מ כתב: [ -> ]רענן כץ פעם אמר The difference between man and boys are the cost of toys.
מי שאמר את זה זו דוריס רולנד. בשנת 1975.
אני מניח שאחריה אמרו את זה אנשים רבים.
(29-Sep-2014 20:41)טל.מ כתב: [ -> ]רענן כץ פעם אמר The difference between man and boys are the cost of toys.

אני מקיש מזה שאתה צריך להפסיק תמיד לחשוב שאצל השכן הדשא תמיד ירוק יותר.
אם שחקן כמו מיצ'ל היה מגיע אלינו לפחות היה שחקן שהיה יכול לשחק...
אין לך מושג בכדורגל פיליפצ'וק .. לך תשכנע את האוהדים של חיפה
תגובות אוהדי חיפה על מיצ'ל: אחרי המשחק אתמול..

*שחקן מצוין,יודע להעביר את הלחץ מצד אחד לשני ולא מתמזמז יותר מידי עם הכדור.
שחקן קלאסה.

*כמנהל משחק הוא נראה בינגו. מסירות אדירות (חבל שלמשומר הלא מוכשר) והרבה רצון. רואים שאכפת לו ושהשחקנים לידו לא ברמה שלו.

*כדורים אורכים ללקק את האצבעות , תענוג לעיניים ,מבין כדורגל,משחק פשוט ,רואה את כל המגרש

*משחק מצויין היה לו היום,עזבו את הטעות.
פשוט משחק מעולה,איזה סגירה הרמטית,למרות שהופקר כמו כלב בודד לבד במרכז המגרש,הראה שבלי להתבכיין ועם עבודה קשה אפשר לעשות את זה,אני אהבתי.

*ממה שראיתי הוא מועיל הרבה יותר כשחקן קדמי, יש לו איכויות באמת גבוהות.

*רואים שהוא רוצה להוציא מהר קדימה בכל נגיעה, אבל אין למי. לא פותחים לו ואז הוא צריך להתמזמז עם הכדור- ואת זה הוא לא יודע לעשות וגם קשר אחורי לא אמור לעשות.

*שחקן אדיר. חייב לשחק עם עוד שחקן באמצע. לדעתי בינגו רציני, ועם מויאל מאחוריו יש לנו אחלה אמצע.

*שחקן מצוין עד עכשיו. זה לא מקרי שאנחנו נראים טוב רק בזמן שהוא בכושר מלא והחורים נוצרים כשהוא מתעייף.
המסירות שלו קדימה ולצדדים זה פשוט מטורף. יש לו ג'י.פי.אס ברגל, כל כדור רוחב הגיע ליעדו - זה מטורף. בייחוד היה את הכדור לטאלב, שהיה כל כך מושלם שהמגן של פ"ת ראה את הכדור והתקמם אליו כמיטב יכולתו והוא עדיין עבר אותו והגיע לטאלב.

*גם הגנתית הוא עשה את העבודה. אולי לא היו גליצ'ים מטורפים, אבל היו המון חילןצי כדור וחיפויים טובים מצדו. ליד מויאל הוא יהיה מעולה כי גם הוא וגם מויאל עושים הגנה וגם יכולים להוציא קדימה. אני כבר מחכה לראות את שני אלה יחד כי יש תחושה שזה יהיה מצוין.
מרגיז אותי שהפחדנות של הבלמים שלנו כמעט הובילה לשערים - מיצ'ל לבד מול הקישו של פת וקורה לקינן לצאת מהעמדה ולסגור את השחקן עם הכדור, וקינן פוחד כי אים לו מהירות, וכך כמעט חטפנו גול.

*אם הוא לא היה איטי, הוא לא היה משוחרר מחטאפה ללא תמורה רגע לפני תחילת הליגה ומגיע לפה

*שחקן שחקן

*תענוג לראות מסירות שלו, רמה גבוהה מאוד.
יופי ילד, ציטטת לי את התגובה של לירן חולצה אפורה, אני חוזר בי הוא שחקן גדול.
(29-Sep-2014 21:02)פיליפצוק כתב: [ -> ]יופי ילד, ציטטת לי את התגובה של לירן חולצה אפורה, אני חוזר בי הוא שחקן גדול.

הבאתי לך 15 ציטוטים מאנשים שונים ... לך תחפש תירוצים.
(לירן חולצה אפורה לא יודע לכתוב)
(29-Sep-2014 20:46)פיליפצוק כתב: [ -> ]

לא משה .. ואני חושב על דרך השלילה ..? אתה צריך לחשוב שאולי מיצ׳ל הוא נפילה (אני בטוח שתוך חודש נדבר אחרת אבל לצורך הדיון) אבל לחיפה יש כסף לתקן . ולמי שאין כסף לתקן - בודק ברחל בתו הקטנה.
(29-Sep-2014 21:06)ORENARIEL כתב: [ -> ]
(29-Sep-2014 21:02)פיליפצוק כתב: [ -> ]יופי ילד, ציטטת לי את התגובה של לירן חולצה אפורה, אני חוזר בי הוא שחקן גדול.

הבאתי לך 15 ציטוטים מאנשים שונים ... לך תחפש תירוצים.
(לירן חולצה אפורה לא יודע לכתוב)

במקום להביא לי ציטוטים של ילדים, לך תראה את המשחק אתמול במקום לבלבל לי במוח.

(29-Sep-2014 21:25)טל.מ כתב: [ -> ]
(29-Sep-2014 20:46)פיליפצוק כתב: [ -> ]

לא משה .. ואני חושב על דרך השלילה ..? אתה צריך לחשוב שאולי מיצ׳ל הוא נפילה (אני בטוח שתוך חודש נדבר אחרת אבל לצורך הדיון) אבל לחיפה יש כסף לתקן . ולמי שאין כסף לתקן - בודק ברחל בתו הקטנה.

ובגלל שאין הרבה כסף ובגלל שנפלה הזדמנות להביא שחקן עם רקורד מוכח כזה, אז הלכו עליו תוך לקיחת סיכון והשאר היסטוריה.
עמודים: 1 2
Reference URL's