מכבי נתניה

גירסה מלאה: במרחק נגיעה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
לפי התחושה שלי, וגם עפ״י ראיון שנתן ברדיו המאמן שניצח אותנו בשבת וקצת חיזק את זה אצלי, אנחנו מציירים תמונה שחורה מאוד, אז חשוב לשים לב שמכבי נתניה בשלושת המשחקים נפלה בדברים הקטנים והפסידה באופן רשלני. כולם יסכימו שהגיע לנו לנצח בשני המשחקים הראשונים, ובמשחק האחרון היינו שווים תיקו. אז נכון שזה כדורגל, ואין מגיע, אבל זה אומר שיש לקבוצה הזו יכולת. הינה כמה דברים שאמר ברק בכר, ללא ספק איש רציני, מאמן צעיר עם המון פוטנציאל, שאישית אני מאוד אוהב ומתחבר אליו-
״ראיתי את המשחקים של נתניה. לדעתי מכבי נתניה היתה צריכה לנצח את הפועל ת״א 4-1. נגד מכבי פ״ת צפיתי בקלטת המשחק ונתניה היתה צריכה לנצח 9-5. במשחק מולנו הם פתחו מצויין והשער המוקדם נתן להם המון אנרגיה. הם היו קרובים מאוד גם לשים שער נוסף. הם היו מאוד מסוכנים בדקות האלה וידענו לצאת מזה ולנצח עם המון אופי. הקהל של נתניה שבטח שומע אותנו עכשיו, הרי זה רדיו מקומי שלהם, אני אומר להם שהם יכולים להיות רגועים. יש להם קבוצה טובה! משחקים כאלה מול קהל כמו בנתניה של 5,000 איש על הגב שלנו ששרים ומעודדים כל המשחק עושים לנו טוב. אני הרבה יותר מוטרד ממשחקי בית אצלנו מול 500-1000 צופים שבקושי מעודדים ואז אני צריך לעבוד הרבה יותר קשה כדי לתת להם את האדרנלין שבמשחקים עם קהל קיים בילד-אין״.(לא ציטוט מילה במילה כמובן)
אני חושב שבאמת לא הכל שחור. קצת יותר ביטחון ורוע, ויהיה בסדר! אני בטוח שגם כמה שחקנים שקטלנו(גם אני כבר יומיים חותך את סרגי) פתאום יראו הרבה יותר טוב.
צודק מליון אחוז עידן חסר לנו הגרוש ללירה
הלוואי שהוא יהיה המאמן שלנו. מאוד אוהב את המאמן הזה, צנוע ,איש עבודה ! עם כל הכבוד ליוסי מזרחי שגם אותו אוהב ומעריך הוא צריך לפנות את הבמה.
בכר מאמן תותח שהעתיד עוד לפניו
רק אל תשכחו שהוא עובד עם מנהל מקצועי מצויין. הכוונה לאיזי שירצקי כמובן שמתווה את הדרך של המועדון הזה. ברק לא לבד.
חבל שאתם לא מתייחסים למה שאני כותב אחרי משחקים אני לא צריך את ברק בכר (עם כל הכבוד והערכה ) עברתי שחקן שחקן וכתבתי שיש בעיה של כושר גופני , וקשר 50/50 כל השאר לא מושלם אבל אמור להספיק ל-5-8 ...שוב עם דגש על חדר הלבשה וסביבה נקייה...

כולכם טועים יש קבוצה נחמדה ...אבל יש בעיה משמעותית של כושר גופני מדקה 60 לא רצים...
וחסר עושה משחק ולא ליד ערן במקום ערן...
כל השאר לא רואה בעיות משממעותיות ....
הרוש - ילך וישתפר
הרוש- פרווה חרא שחקן אבל אפשר להסתדר
סרגי- לא מבין מה אתם רוצים אני מחזיק ממנו.
ירין - סביר וברגע שמשחק ההגנה יתייצב גם צמד הבלמים יהיו טובים יותר.
קנדה- אחלה שחקן כרגע לא בכושר
צלישר- משתפר
גבי- פול גז בניוטרל חלש מאד מאד נקווה שפירס טוב ממנו.
בן שושן- משתדל חסר כושר משחק
רן רול- משחק הכי טוב שלו העונה עדיין לא זה תנו לו צ׳אנס
ערן לוי- לא בושה לנסות בלעדיו אכזבה ענקית עד עכשיו לוקסוס גדוח מידי לקבוצה ברמתנו להחזיק שחקן על המגרש בשביל קרנות...
קיואדה - נק׳ האור היחידה רק שלא יעלה השתן לראש
לסיכום קבוצה בינונית ומטה עם הרבה בעיות אבל 2 שחייבות טיפול מיידי , כושר גופני וקשר עושה משחק, ולמצוא לערן לוי את הנישה שלו כרגע הוא תוקע את המשחק כל סיבוב שלו זה כמו משאית כנראה שהוא אכל חזק בחג כי הוא פשוט לא זז...

ההמשך זה העתק הדבק מאחרי המשחק...
Reference URL's