מכבי נתניה

גירסה מלאה: משהו מטריד קצת
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
(01-Oct-2014 14:27)אייל ס כתב: [ -> ]לפני שזה מתדרדר בן משה ד למשה פ.....לפחות בכתבות על מחלקת הנוער שמרו על תרבות כתיבה מינימלית.
ולגבי נושא 2 הקבוצות לכל קבוצת גיל,הנושא עלה על מנת לאפשר גם לשחקנים פחות טובים לשמור על מסגרת עד הצבא וכחלום רטוב לבנות 2 קבוצות לנוער כשבקבוצה השניה(שבשאיפה תעלה לליגת המשנה),ישחקו שחקני העונה הראשונה בנוער.
נכון להיום לכל קבוצות הטרום יש 2 קבוצות סדירות.
מבחינה כלכלית,הבית ספר לכדורגל אמור להיות ריווחי,קבוצת הטרומים השניה אמורה להיות ריווחית.
ברגע שעוברים לקבוצות של 11 ובסגל יש בין 20 ל22 שחקנים,העסק במקרה הטוב מאוזן תפעולית(בלי העמסות של כל המיסביב).
וזו הסיבה שמחלקת נוער בעיר כמו נתניה תיהיה תמיד גרעונית....נכון לעונה שעברה כמיליון וחצי שקל גרעון(שרובו לא הגיע מכיסו של שגב).

איך זה מתקשר לסיבה מדוע ההורים לא מוכנים לשחק בליגה המדוברת עד כדי סגירת הקבוצה?
(01-Oct-2014 14:47)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(01-Oct-2014 14:27)אייל ס כתב: [ -> ]לפני שזה מתדרדר בן משה ד למשה פ.....לפחות בכתבות על מחלקת הנוער שמרו על תרבות כתיבה מינימלית.
ולגבי נושא 2 הקבוצות לכל קבוצת גיל,הנושא עלה על מנת לאפשר גם לשחקנים פחות טובים לשמור על מסגרת עד הצבא וכחלום רטוב לבנות 2 קבוצות לנוער כשבקבוצה השניה(שבשאיפה תעלה לליגת המשנה),ישחקו שחקני העונה הראשונה בנוער.
מבחינה כלכלית,הבית ספר לכדורגל אמור להיות ריווחי,קבוצת הטרומים השניה אמורה להיות ריווחית.
ברגע שעוברים לקבוצות של 11 ובסגל יש בין 20 ל22 שחקנים,העסק במקרה הטוב מאוזן תפעולית(בלי העמסות של כל המיסביב).
וזו הסיבה שמחלקת נוער בעיר כמו נתניה תיהיה תמיד גרעונית....נכון לעונה שעברה כמיליון וחצי שקל גרעון(שרובו לא הגיע מכיסו של שגב).

איך זה מתקשר לסיבה מדוע ההורים לא מוכנים לשחק בליגה המדוברת עד כדי סגירת הקבוצה?

תשובה לחטב,בנושא הכסף.....
ומה קרה שם זה עיניין ההנהלה הנוכחית,אני לא מכיר ת'נושא.
(01-Oct-2014 14:59)אייל ס כתב: [ -> ]
(01-Oct-2014 14:47)פיליפצוק כתב: [ -> ]

תשובה לחטב,בנושא הכסף.....
ומה קרה שם זה עיניין ההנהלה הנוכחית,אני לא מכיר ת'נושא.

תסכים איתי אבל שאם מה שאמור בכתבה הוא אכן נכון והסיבה היא פוליטית, אותם הורים עלולים ליצור תקדים מסוכן שיוביל להורים נוספים מקבוצות יהודיות אחרות לא להסכים לשחק בליגות שמשתתפות בהן קבוצות מהמגזר.
מצד אחד אתה צודק נוטף מזה ריח לא נעים מצד שני אחרי מאורעות צוק איתן והתנהגות של חלק מהתושבים במשולש אני יכול להבין כל אמא שמסרבת שהבן שלה יכנס לכפר ערבי שחלקו רק לפני חודש שרף מכוניות של אנשים רק בגלל שהם יהודים קל לדבר שאתה רחוק, אני בספק אם אתה הייתה נכנס עם ילדים למקום כזה.
תקדים מסוכן ? הלוואי ויהיה תקדים כזה , אם הם אלימים ומשחקים מלוכלך , ומסוכן להגיע לכפרים הערביים אז לא צריך אותם
ואמיר אפילו עם 2 חיילי מג"ב הוא לא היה נכנס לשם..
(01-Oct-2014 13:24)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(01-Oct-2014 13:00)עידן444 כתב: [ -> ]
(01-Oct-2014 12:43)פיליפצוק כתב: [ -> ]זה שתחזור על המנטרה שלך כמה פעמים לא יעשה אותך צודק.
שוב אני אומר והכל בהסתמך על הכתבה בלבד.
1. עפ"י הכתבה כן הועבר איום של ההורים שאם לא מעבירים מחוז אין קבוצה.
2. עפ"י הכתבה הדרישה של ההורים לא לשחק בליגה הזו, היא לא בגלל בעיית אלימות במקום כזה או אחר אלא בגלל תמיכתם של כפרים כאלה או אחרים בפלשתינים במבצע "צוק איתן".
זה כמו שמועדון הבוגרים יודיע שהוא מסרב לנסוע לשחק בסכנין, אין מקום לדברים האלה בכלל.
אז תמשיך להתייחס לכתבה כאילו זה תורה מסיני ולהתייחס לנקודות ספציפיות שהועלו שם.
שורה תחתונה, ההורים מפחדים לשלוח את הילדים לשם. ויש הרבה שאומרים שהיו נוהגים אותו דבר אם היה מדובר בילדים שלהם. יש כאן בעיה. אין שום קשר לגזענות או סיבות פוליטיות...
זה לא ג'ודוקה אירני שמסרב להתמודד עם ישראלי בגלל שהוא ישראלי.
אם כל המשחקים היו בנתניה לא היתה להם בעיה גם אם הפועל טול כרם תבוא. יש מבין?

אתה אבא/אח/דוד/סבא/סבתא של אחד הילדים שמשחקים בקבוצה הזו?

אני אבא של אחד הילדים, ואני מפחד לשלוח אותו לשחק שם!

נכון לעכשיו מתקיימת פגישה עם אורית אז מנהלת מחלקות הנוער בהתאחדות לכדורגל בתקווה לשנות את השיבוץ. ההתאחדות הציעה להעלות את הקבוצה לליגת נערים א' עם שנתון גדול מהם בשנה, חלק מההורים מסרבים וכרגע תקועים במבוי סתום. אני מעריך ב-80% את הסיכויים לפירוקה של הקבוצה, ולפי מה שראיתי, זה חבל מאוד כיוון שמדובר בחבר'ה מוכשרים מאוד.
בני לם:
"הסיבה לרצון לחזור למחוז דן היא מקצועית בלבד! הרמה במחוז שרון נמוכה מאוד והשחקנים מרגישים שלא יוכלו להתקדם. שיחקנו משחקי אימון נגד הקבוצות בליגה הזו וניצחנו בתוצאות בסדרי גודל של 15-0. אולי יש הורים בודדים שהתבטאו שהבעיה היא ללכת לשחק במגזר וכולם ניתפסו לזה ומנפחים. בכל השנתונים נתניה משחקת מול קבוצות מהמגזר. יש לי המון שחקנים ערבים במחלקה. אין כאן שום גזענות. העניין הוא מקצועי נטו. הרמה של הליגה הזו מאוד נמוכה."
(01-Oct-2014 16:03)YMYM כתב: [ -> ]
(01-Oct-2014 12:43)פיליפצוק כתב: [ -> ]זה שתחזור על המנטרה שלך כמה פעמים לא יעשה אותך צודק.
2. עפ"י הכתבה הדרישה של ההורים לא לשחק בליגה הזו, היא לא בגלל בעיית אלימות במקום כזה או אחר אלא בגלל תמיכתם של כפרים כאלה או אחרים בפלשתינים במבצע "צוק איתן".
זה כמו שמועדון הבוגרים יודיע שהוא מסרב לנסוע לשחק בסכנין, אין מקום לדברים האלה בכלל.
שורה תחתונה, ההורים מפחדים לשלוח את הילדים לשם. ויש הרבה שאומרים שהיו נוהגים אותו דבר אם היה מדובר בילדים שלהם. יש כאן בעיה. אין שום קשר לגזענות או סיבות פוליטיות...

נכון לעכשיו מתקיימת פגישה עם אורית אז מנהלת מחלקות הנוער בהתאחדות לכדורגל בתקווה לשנות את השיבוץ. ההתאחדות הציעה להעלות את הקבוצה לליגת נערים א' עם שנתון גדול מהם בשנה, חלק מההורים מסרבים וכרגע תקועים במבוי סתום. אני מעריך ב-80% את הסיכויים לפירוקה של הקבוצה, ולפי מה שראיתי, זה חבל מאוד כיוון שמדובר בחבר'ה מוכשרים מאוד.
כאחד שחרש את כל המשולש עד לא מזמן ונכנס לכל מקום בלי פחד לא יודע מה לענות לך היום כי מה שראיתי רק לפני חודש עדיין יושב לי בזיכרון.
(01-Oct-2014 16:03)YMYM כתב: [ -> ]

לא שופט אותך והאמת לא הייתי רוצה להיות במקומך עם דילמה כזו.
לכן גם שאלתי מה קורה עם קבוצות יהודיות אחרות באותה הליגה? איך הם מתנהלים?

(01-Oct-2014 16:08)עידן444 כתב: [ -> ]בני לם:
"הסיבה לרצון לחזור למחוז דן היא מקצועית בלבד! הרמה במחוז שרון נמוכה מאוד והשחקנים מרגישים שלא יוכלו להתקדם. שיחקנו משחקי אימון נגד הקבוצות בליגה הזו וניצחנו בתוצאות בסדרי גודל של 15-0. אולי יש הורים בודדים שהתבטאו שהבעיה היא ללכת לשחק במגזר וכולם ניתפסו לזה ומנפחים. בכל השנתונים נתניה משחקת מול קבוצות מהמגזר. יש לי המון שחקנים ערבים במחלקה. אין כאן שום גזענות. העניין הוא מקצועי נטו. הרמה של הליגה הזו מאוד נמוכה."

משמע כל מה שכתבת הוא קישקוש.
המועדון מציג את זה כמקצועית, ההורים מציגים את זה כפחד לשלוח ילדים לכפרים ערביים זה בעקבות המבצע, זה הסיפור.
ומה ציפית שבני יאמר, זה הסיכוי היחיד שלו לעבור מחוז.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's