מכבי נתניה

גירסה מלאה: צפי לקהל היום?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
חוה"מ
אין שידור
שני ניצחונות משני משחקים

4000 במשחק הראשון והיום?
5000+

Sent from my iPhone using Tapatalk
1300
במקרה הטוב
רב האנשים שאני מכיר כמתעניינים שואלים אותי מתי יש משחק.
אז אפשר להבין שמרוב שהליגה לא מסוקרת , ומשתנה בימים ובשעות ללא היגיון, אין לאנשים מושג מתי יש משחקים.
(23-Sep-2013 14:05)אני gad כתב: [ -> ]1300
במקרה הטוב
אז אפשר להבין שמרוב שהליגה לא מסוקרת , ומשתנה בימים ובשעות ללא היגיון, אין לאנשים מושג מתי יש משחקים.

בעידן של האינטרנט, פייסבוק, ווינר לא לדעת מתי יש משחק של הקבוצה אותה הם אוהדים נראה לי קצת תלוש מהמציאות.
במקרה הטוב

את זה אמרת גם פעם קודמת.
אל תשכחו חול המועד הרבה אנשים בחופש היריבה לא אטרקטיבית אני קונה את הכמות מהמשחק הראשון.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4
(23-Sep-2013 14:10)טל.מ כתב: [ -> ]
במקרה הטוב

את זה אמרת גם פעם קודמת.

הפעם אני פוגע.
אותם אילו שלא מתעיינים באינטרנט הם ההבדל בין הגרעין הקשה 2000 צופים לבין 6000 צופים

אגב כתבתי לרדיו 90 fm על הרעיון של לשדר את המשחקים ברדיו, כדי שאוהדים כמוני יוכלו להינות מהמשחקים כשזה נופל לא טוב.
וקיבלתי תשובה
הנה השאלה והתשובה
הצעה:
מדוע שלא תשדרו את משחקי מכבי נתניה בליגה הלאומית. לקבוצה קהל גדול שצמא למידע בעיקר עכשיו שאין הרבה חשיפה בליגה השנייה. בנוסף עושה רושם שמרבית המשחקים יתקיימו בימי שני , מה שגם כך נופל על תוכנית הספורט. כמו כן אין זכויות שידור לליגה הלאומית. תחשבו כל כך.

תשובה מבועז אורגד

תודה על ההצעה. שידור חי של כל המשחקים כנראה שלא נעשה, אך כמובן
נמשיך לסקר את מכבי נתניה גם בעדכונים מהאצטדיון, גם בכתבות וראיונות, וכמובן בתכניות הספורט.

חג שמח.
יש מושג שנקרא "מומנטום" והוא תקף גם לקבוצת כדורגל וגם לקהל.
ולכן אני צופה שעל גל המומנטום יגיעו היום לפחות אותה כמות כמו במשחק הראשון (במקרה הכי גרוע) ועד 5000 עד 5500 (במקרה הטוב).
ניצחון היום ולמשחק ביום שישי במושבה יגיעו 1500 עד 2000 צהובים.
יש הופעות היום בכיכר (ישי לוי ועוד..) אז כנראה שהכמות תיהיה דלילה

Sent from my iPhone using Tapatalk
(23-Sep-2013 14:36)אני gad כתב: [ -> ]
(23-Sep-2013 14:10)טל.מ כתב: [ -> ]
במקרה הטוב

את זה אמרת גם פעם קודמת.

הפעם אני פוגע.
אותם אילו שלא מתעיינים באינטרנט הם ההבדל בין הגרעין הקשה 2000 צופים לבין 6000 צופים

אגב כתבתי לרדיו 90 fm על הרעיון של לשדר את המשחקים ברדיו, כדי שאוהדים כמוני יוכלו להינות מהמשחקים כשזה נופל לא טוב.
וקיבלתי תשובה
הנה השאלה והתשובה
הצעה:
מדוע שלא תשדרו את משחקי מכבי נתניה בליגה הלאומית. לקבוצה קהל גדול שצמא למידע בעיקר עכשיו שאין הרבה חשיפה בליגה השנייה. בנוסף עושה רושם שמרבית המשחקים יתקיימו בימי שני , מה שגם כך נופל על תוכנית הספורט. כמו כן אין זכויות שידור לליגה הלאומית. תחשבו כל כך.

תשובה מבועז אורגד

תודה על ההצעה. שידור חי של כל המשחקים כנראה שלא נעשה, אך כמובן
נמשיך לסקר את מכבי נתניה גם בעדכונים מהאצטדיון, גם בכתבות וראיונות, וכמובן בתכניות הספורט.

חג שמח.

אני רוצה שתתחייב כאן לפני כולנו שאם באים יותר מ1300 איש אתה מתפטר בשידור חי מכל חברותך (המפוקפקת יש לאמר) באגודת נביאי הזעם, וכן מסיר לאלתר את דרישתך לפסלך בכניסה לאצטדיון, ופורש לחיי פרישות ואהדה בלבד.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's