מכבי נתניה

גירסה מלאה: ינואר!!!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
(29-Sep-2014 15:50)עידן444 כתב: [ -> ]חברים, יש לי תחושה שאם הייתם אוהדים של עכו הייתם שואלים אותו דבר... איך אחרים מביאים זרים טובים ואתם לא... תמיד הדשא של השכן ירוק יותר כבר אמרנו. תנו זמן... אולי נדבר אחרת עוד חודש ופתאום נגיד שגבי וסרגי אחלה שחקנים.
מעניין מה הייתם חושבים אם משחק ראשון של לואיס מרין, היה עובר אותו שחקן בן הרגליים עם העקב על הקו ומבשל שער כמו שאחד הילדים של בני יהודה(נדמה לי צעירי) עשה לו...

תסביר לי איך אפשר להכשל בבחירת זרים?
אם היית מאמן היית נכשל בבחירת זר? אתה היית בוחן אותו אצלך בקבוצה קודם ועוקב אחריו המון וצופה בלא מעט משחקים שלו.. אם הוא משחק טוב אצלך באימונים אז בטוח שהוא יהיה טוב גם במשחקים
מזרחי גם אחרי שהחתים אותם כנראה היה מרוצה ממה שהוא רואה.. בשבילו הם שחקנים מצויינים שרק לא הולך להם כרגע
לא יודע אם הבנתי נכון את מה שכתבת, אולי מפני שזה נשמע לי קצת לא הגיוני...
אתה באמת חושב שאי אפשר להיכשל בבחירת זרים?
אני חושב שהרבה יותר קל ליפול עם זר מאשר להצליח איתו. והכי קל להגיד על שחקן אחרי 2 משחקים שהוא זבל. הרבה יותר קשה להיות סבלניים...
אתה יודע כזה זרים התחילו בצורה נוראית בקבוצה? ולא רק זרים... בכלל... שחקני רכש... וכמה מהם אחר כך התגלו כשחקנים מצויינים?
יש לך מושג כמה שחקנים היו כישלון טוטאלי בקבוצה אחת, והיו כוכבים בקבוצה אחרת?
יכול להיות שלא הבנתי אותך נכון?
אתה באמת לא מבין איך אפשר להיכשל בבחירת זרים? או שזה היה בציניות?
וזכותו של מזרחי לחשוב שהם שחקנים טובים. אולי הם גם יראו את זה. לפעמים צריך סבלנות.
(29-Sep-2014 17:41)ORENARIEL כתב: [ -> ]
(29-Sep-2014 15:50)עידן444 כתב: [ -> ]חברים, יש לי תחושה שאם הייתם אוהדים של עכו הייתם שואלים אותו דבר... איך אחרים מביאים זרים טובים ואתם לא... תמיד הדשא של השכן ירוק יותר כבר אמרנו. תנו זמן... אולי נדבר אחרת עוד חודש ופתאום נגיד שגבי וסרגי אחלה שחקנים.
מעניין מה הייתם חושבים אם משחק ראשון של לואיס מרין, היה עובר אותו שחקן בן הרגליים עם העקב על הקו ומבשל שער כמו שאחד הילדים של בני יהודה(נדמה לי צעירי) עשה לו...

אם היית מאמן היית נכשל בבחירת זר? אתה היית בוחן אותו אצלך בקבוצה קודם ועוקב אחריו המון וצופה בלא מעט משחקים שלו.. אם הוא משחק טוב אצלך באימונים אז בטוח שהוא יהיה טוב גם במשחקים
מזרחי גם אחרי שהחתים אותם כנראה היה מרוצה ממה שהוא רואה.. בשבילו הם שחקנים מצויינים שרק לא הולך להם כרגע

אתה יודע כמה עשרות אם לא מאות זרים בארץ ובעולם הרשימו בטרום עונה/במחנה אימון והתבררו כפלופ בעונה עצמה? מה אתה חושב שזה מדע מדויק? אתה יודע בכמה פרמטרים שלאו דווקא קשורים לכדורגל תלויה הצלחה או אי הצלחה של שחקן זר שנוחת כאן?
אני מציע לך לפני שאתה פולט כאן שטויות, לפתוח קצת גוגל ולחפש אחרי הזרים הגרועים ששיחקו בישראל אתה תיתקל גם בשמות עם רקורד שהגיעו לכאן בתרועה גדולה והתבררו כפלופ.
(29-Sep-2014 19:25)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(29-Sep-2014 17:41)ORENARIEL כתב: [ -> ]

אתה יודע כמה עשרות אם לא מאות זרים בארץ ובעולם הרשימו בטרום עונה/במחנה אימון והתבררו כפלופ בעונה עצמה? מה אתה חושב שזה מדע מדויק? אתה יודע בכמה פרמטרים שלאו דווקא קשורים לכדורגל תלויה הצלחה או אי הצלחה של שחקן זר שנוחת כאן?
אני מציע לך לפני שאתה פולט כאן שטויות, לפתוח קצת גוגל ולחפש אחרי הזרים הגרועים ששיחקו בישראל אתה תיתקל גם בשמות עם רקורד שהגיעו לכאן בתרועה גדולה והתבררו כפלופ.
ולהפך, זרים בלי שום רזומה, ושום ציפייה והפכו לטובי הזרים בארץ. גוסטבו בוקולי הוא דוגמה מצויינת לשחקן שירד ליגה עם אחי נצרת ואחר כל עשה קריירה גדולה במכבי חיפה.
אם וונגר אז...
ונגר לא מרוצה מאלכסיס סאנצ'ס 29/09/2014 | 16:03
דיווח: המנג'ר סיפסל את הצ'יליאני נגד טוטנהאם כי הוא מאט את משחקה של ארסנל
כאוהד ארסנל זה מאוד מפתיע אותי. אברר אם זה נכון. לא ראיתי את המשחק כי הוא היה במקביל למשחק של נתניה. מכבי נתניה בעדיפות ראשונה ואחר כך ארסנל:-)
ארסנל לא נראית טוב מתחילת העונה אבל זה לא כל כך קשור לאלכסיס אלא לזה שוונגר, כמו יוסי מזרחי, לא חיזק את הנקודות החלשות של הקבוצה, אבל ההבדל ביניהם זה שמזרחי לא עושה את זה קיץ אחד, ונגר לא מגיע למסקנות הנכונות לגבי נקודות התורפה שלו כבר 7-8 שנים...
עמודים: 1 2
Reference URL's