מכבי נתניה

גירסה מלאה: צריך להתפלל שמזרחי פגע עם רומאריו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
כשמשאמן נופל עם 3 דרים זה מתכון לרדת ליגה. כשאין לך קישור התקפי ואתה בונה על ערן לוי שחושב שהוא משחק בשכונה אתה יורד ליגה. מצטער אבל כמו שאמרתי. תן לי הרכב של שנה שעברה ואני בשקט נשאר בליגה
לא צריך לחכות לעוד כמה משחקים, 2 הרומנים חלשים ביותר , סרגיי אולי יוכל להרים קצת את הרמה שלו , אבל גבי? כאילו חזר מאיזה פרישה.
אני לא מבין איך לא מביאים את רביד גזל שיכול מאוד לעזור בקישור גם בהנעת כדור מה שאין לנו בכלל , למעט ערן לוי (חלש מאוד) כל שחקני הקישור מפחדים לגעת בכדור .
ירין חסן טוב מעידו לוי וצריך להמשיך , בגדול עד עכשיו אפשר לראות שיוסי מזרחי טעה כמעט בכל מהלך שלו , ואני מקווה שהוא יוציא מים מהסלע במחזורים הקרובים, ואם לא שלא יהיה לנו טל בנין 2!!!
אני לא חושב שתפילות זה הפתרון המועדף,אני משוכנע שתפילות זה הפתרון היחיד.
(28-Sep-2014 1:13)טל.מ כתב: [ -> ]גם עם פגעת עם פירס ואני לא יודע לאיזה תפקיד הוא מיועד כי סתם גרזן לא יעזור צריך גם בונה משחק ולדעתי הוא לא כזה, זה אחד בשרשרת. אין אופציה להחליף בלמים כל הרביעייה חלשה או לא מנוסה מספיק. גם אם נעלה עם אבו עביד - בצוותא עם מי ? כולם לא מתאימים.

סתם גרזן???
זה בדיוק מה שהקבוצה צריכה את "הסתם גרזן" הזה שיסתום את הבור במרכז המגרש. מצידי שלא יעבור את האמצע.
עומר פרץ יכול גם לתרום לכשיחזור ויחד עם פירס יכולים להוות קישור אחורי הרבה יותר אגרסיבי ולא "פרווה" כמו שקורה כרגע.
ה"גבי" הזה אני פשוט לא מבין מה תרומתו במשחק, 90 דק' האיש רץ במגרש ואפס תרומה, מקסימום מסירות אחורה.
לגבי ההגנה לא צריך להיסחף, אבו עביד צריך לקבל את הצ'אנס בתפקיד הטיבעי שלו ואני שוב טוען שצריך לשקול להביא בלם נוסף (גבוה) כי יש בעיית גובה אקוטית בהגנה וכמעט כל כדור גובה מגיע למסגרת של הרוש.
סרגי חלש, הססן, חלש מאוד בגובה ובקרבות הפיזיים, לראות את הבלמים של ק"ש מול הבלמים של נתניה, כאילו פלנטה אחרת.
החלק ההתקפי, עושה משחק וכו' נמצאים כרגע בעדיפות מישנית, זה לא מה שחשוב כרגע ועם הקיים אפשר לסחוב עד ינואר לפחות.

נ.ב: מילה למר חטב (האיש והצעירים) כשמגיע ל"יהלום" שחקן דוגמת שיר צדק אפשר להגיד "איך פספסנו" ולא כל השמות סוג ז' שאתה מזכיר פה כל שני וחמישי.
כמו שאמרתי, כדור השלג החל להתגלגל. אני לא מתפלא שהכל נראה רע כעת. הקבוצה מלבד תיקו עם מכבי ת״א הפסידה את כל המשחקים בלי להיות פחות טובה מהיריבות(גם שבוע שעבר זה תיקו ששקול להפסד ואפילו גרוע מכך כי הוא עירער את כל המערך). התרופה היחידה היא ניצחון שנקווה שיגיע מהר ככל האפשר.
עידן ניצחון יבוא וירים את הקבוצה קדימה
(28-Sep-2014 0:45)פיליפצוק כתב: [ -> ]במבחן התוצאה מזרחי פירק הגנה טובה לליגה לאומית וסבירה לליגת העל (עמדה יפה בעונה שעברה מול פ"ת, רמה"ש וק"ש) ובנה הגנה טובה הרבה פחות.
שני הרומנים - במילה אחת - נפילה. סרגי (לפיניה טוב יותר ממנו) מזכיר לי את פניירו מעונת הירידה וגבי אני עדיין מנסה (ולא מצליח) להבין מה תפקידו במגרש הוא פשוט מטייל 90 דק' באמצע.
לוי/חסן - אותה גברת בשינוי אדרת, אבו עביד טוב משניהם.
אין לקבוצה קישור אחורי הגנתי והלחץ על ההגנה החלשה ממילא הוא גדול.
מזרחי צריך לסדר את הבלאגן אני לא פוסל הבאת זר חמישי בתפקיד הבלם (חובה גבה קומה) ולהתפלל שרומאריו יסתום את הבור באמצע ויוריד קצת לחץ מההגנה.

ק"ש קבוצה יותר טובה מנתניה לפחות בדרגה אחת ועדיין היא לא הייתה היום במיטבה מבחינה התקפית (קהת, מנגה, עאבד לא הורגשו בכלל) אבל ניצלה את המתנות של הגנת נתניה.
קסיו פרננדז, פנקה, דלמוני, עאהד עזאם, אלקיים, שיר צדק אחד אחד שחקנים חבל"ז.
אני מסכים איתך ...
איך סכנין הביאו שחקן כמו היוני,ועכו ורעננה פוגעים בזרים ורק אצלנו כל הנפילות?
(28-Sep-2014 7:44)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(28-Sep-2014 1:13)טל.מ כתב: [ -> ]גם עם פגעת עם פירס ואני לא יודע לאיזה תפקיד הוא מיועד כי סתם גרזן לא יעזור צריך גם בונה משחק ולדעתי הוא לא כזה, זה אחד בשרשרת. אין אופציה להחליף בלמים כל הרביעייה חלשה או לא מנוסה מספיק. גם אם נעלה עם אבו עביד - בצוותא עם מי ? כולם לא מתאימים.

סתם גרזן???
זה בדיוק מה שהקבוצה צריכה את "הסתם גרזן" הזה שיסתום את הבור במרכז המגרש. מצידי שלא יעבור את האמצע.
עומר פרץ יכול גם לתרום לכשיחזור ויחד עם פירס יכולים להוות קישור אחורי הרבה יותר אגרסיבי ולא "פרווה" כמו שקורה כרגע.
ה"גבי" הזה אני פשוט לא מבין מה תרומתו במשחק, 90 דק' האיש רץ במגרש ואפס תרומה, מקסימום מסירות אחורה.
לגבי ההגנה לא צריך להיסחף, אבו עביד צריך לקבל את הצ'אנס בתפקיד הטיבעי שלו ואני שוב טוען שצריך לשקול להביא בלם נוסף (גבוה) כי יש בעיית גובה אקוטית בהגנה וכמעט כל כדור גובה מגיע למסגרת של הרוש.
סרגי חלש, הססן, חלש מאוד בגובה ובקרבות הפיזיים, לראות את הבלמים של ק"ש מול הבלמים של נתניה, כאילו פלנטה אחרת.
החלק ההתקפי, עושה משחק וכו' נמצאים כרגע בעדיפות מישנית, זה לא מה שחשוב כרגע ועם הקיים אפשר לסחוב עד ינואר לפחות.

נ.ב: מילה למר חטב (האיש והצעירים) כשמגיע ל"יהלום" שחקן דוגמת שיר צדק אפשר להגיד "איך פספסנו" ולא כל השמות סוג ז' שאתה מזכיר פה כל שני וחמישי.
שיר צדק, במקור מבית שאן, הרגיש שקשה לו רחוק מהבית ולכן ביקש לעזוב(זה לפחות מה שאני שמעתי). זה אכן פספוס במידה ולא עשו כלום כדי לשכנע אותו להישאר(במידה והעריכו שמדובר בפוטנציאל גדול). גם ״בפספוס״ של איתן טיבי קשה להאשים מישהו כשמדובר בילד חרא ששיקר לכולם רק כדי שיתנו לו ללכת לבית״ר.
למי שלא מבין או לא הפנים, אין כסף....
אדון מזרחי בזבז תקציב של 2 קבוצות על " האין קבוצה" שיש בפועל.
כרגע צריך להסתדר עם מה שיש וכנראה באמת להתפלל...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's