מכבי נתניה

גירסה מלאה: הרכב הקבוצה למשחק ובהצלחה לירין חסן.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
להזכירך אמיר לא ניצחת גם קבוצות שבליגה שלך הפסדת לרעננה בגביע הטוטו ותיקו עם מכבי פתח תקווה
ויאללה די הפועל פתח תקווה ניצחה אותך , אנחנו נראים גרוע כבר חודשיים לפחות ולא מביאים שחקנים נורמלים אלא חתולים בשק .
לא יכלו להביא את מושיקו לוגסי , עומרי אלטמן וכו' מה מביאים זר עם בעיות לב שמחליף זר עם בעיית סחוס
מביך,שוב פעם מאבדים יתרון,הדרך לליגה הלאומית נראית באופק ותעשו טובה אל תבלבלו תמוח שצריך להתחבר וכו,2 הרומנים נפילה רצינית,ערן לוי לא אותו ערן לוי של שנה שעברה,עושה שטויות,צועק סתם,הגנה שסבתא שלי יכולה לפרוץ אותה וכמובן השוער הזה,שוער נבחרת ישראל שלא יודע לצאת לכדורי גובה..
הם בליגה שלנו, אבל יותר טובים. משחק ראשון שאפשר להגיד שהפסדנו לקבוצה יותר טובה. לי לא מפריע ההפסד אמיר, אתה יודע מה מפריע לי?
שפת הגוף של השחקנים, החוסר שקט, יש רגעים שאתה מרגיש שהם משחקים בפחד לעומת רגעים שכן אתה רואה שיש כדורגל בקבוצה הזו.
הגול הראשון הרי זו קומדיה של טעויות. הגול השני שוב קרן...
ועוד דבר... אני יודע שזה רק חלק מהקהל, אבל על מה ולמה לשרוק בוז במחצית? מה קרה???
(27-Sep-2014 23:20)עידן444 כתב: [ -> ]הם בליגה שלנו, אבל יותר טובים. משחק ראשון שאפשר להגיד שהפסדנו לקבוצה יותר טובה. לי לא מפריע ההפסד אמיר, אתה יודע מה מפריע לי?
שפת הגוף של השחקנים, החוסר שקט, יש רגעים שאתה מרגיש שהם משחקים בפחד לעומת רגעים שכן אתה רואה שיש כדורגל בקבוצה הזו.
הגול הראשון הרי זו קומדיה של טעויות. הגול השני שוב קרן...
ועוד דבר... אני יודע שזה רק חלק מהקהל, אבל על מה ולמה לשרוק בוז במחצית? מה קרה???
הם לא אם הם סופגים שער אחד בשלושה משחקים ואתה 7.
לאן הגענו. להגיד שהאמפריה מקרית שמונה לא בליגה שלנו.
משהוא מריח לי לא טוב עם הבלם הרומני
שער עצמי במשחק הראשון , משחק שני איום ונורא עם טעיות משחק שלישי מעידה מוזרה לא לכיוון בכלל
פשוט הוא וגבי נפילה. ואני מוכן לחזור על זה שבוע אחרי שבוע וגם להתערב שבסוף מזרחי יגיע לינואר עם לוי חסאן ואבו עביד כבלמים פירס פרץ וצלישר בקישור האחורי . ואם יש לו שכל שישלח את שני הרומנים לספסל. הם לא מחזקים את הקבוצה בשום פרמטר, נהפוך הוא.
עמודים: 1 2
Reference URL's