מכבי נתניה

גירסה מלאה: הייתי מצפה מנמני..
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
שיציע גם לנו רוכש/שותף פוטנציאלי ולא רק להפועל תל אביב.. לא מגיע לנו איזה מיליארדר אחרי כל העסקאות שסגרנו איתו ?
(24-Sep-2014 13:13)טל.מ כתב: [ -> ]שיציע גם לנו רוכש/שותף פוטנציאלי ולא רק להפועל תל אביב.. לא מגיע לנו איזה מיליארדר אחרי כל העסקאות שסגרנו איתו ?

הגעתי מזמן למסקנה שאוהד של מכבי נתניה נולד לסבול. אם יגיע אלינו מיליארדר תוך שנה מקסימום הוא מאבד את כל כספו והופך להומלס. ככה זה לאהוד את נתניה.
(24-Sep-2014 14:53)yaron73 כתב: [ -> ]
(24-Sep-2014 13:13)טל.מ כתב: [ -> ]שיציע גם לנו רוכש/שותף פוטנציאלי ולא רק להפועל תל אביב.. לא מגיע לנו איזה מיליארדר אחרי כל העסקאות שסגרנו איתו ?

הגעתי מזמן למסקנה שאוהד של מכבי נתניה נולד לסבול. אם יגיע אלינו מיליארדר תוך שנה מקסימום הוא מאבד את כל כספו והופך להומלס. ככה זה לאהוד את נתניה.

ככה חושבים גם אוהדי קבוצות אחרות, ובעיקר בני יהודה
מישהו קרא את הכתבה על נימני בישראל היום ?
ממש בחור נחמד הנימני הזה ...
טל קראתי רק נורא מוזר לי שציירו אותו כמלח הארץ...
ומה הוא באמת ?
(25-Sep-2014 20:48)טל.מ כתב: [ -> ]ומה הוא באמת ?

שחקן עבר וסוכן שחקנים.
אני אומר לך מי זה אבי נמני, זה שחקן שהיה הולך לכל אירוע שהזמינו אותו אוהדים גם אם הוא צריך לנסוע עד חיפה שחקן שגם בשיאו כיבד כל אוהד ואוהד ולא שכח מאיפה הוא בא.
היחיד שהיה הולך לחבק את התמונה של מני לוי אחרי כל גול ולא שכח אותו גם היום.
והכי מפתיע או שלא, במבצע צוק איתן לפחות 3 חיילים שאני ראיתי שנפצעו קשה בקרבות כשתאוששו קצת הם לא בקשו להיפגש עם ביבי או מישהו אחר רק את אבי נמני הם רצו.
אז נכון יש עליו הרבה ביקורת וגם לי אבל בתכלס נמני הוא בהחלט בן אדם אחלה.
(25-Sep-2014 21:22)amir כתב: [ -> ]אני אומר לך מי זה אבי נמני, זה שחקן שהיה הולך לכל אירוע שהזמינו אותו אוהדים גם אם הוא צריך לנסוע עד חיפה שחקן שגם בשיאו כיבד כל אוהד ואוהד ולא שכח מאיפה הוא בא.
היחיד שהיה הולך לחבק את התמונה של מני לוי אחרי כל גול ולא שכח אותו גם היום.
והכי מפתיע או שלא, במבצע צוק איתן לפחות 3 חיילים שאני ראיתי שנפצעו קשה בקרבות כשתאוששו קצת הם לא בקשו להיפגש עם ביבי או מישהו אחר רק את אבי נמני הם רצו.
אז נכון יש עליו הרבה ביקורת וגם לי אבל בתכלס נמני הוא בהחלט בן אדם אחלה.

דעתי שונה משלך ולמרות כל מה שהזכרת שזה נכון... זה בא לחפות על דברים אחרים...ולא נראה לי שהוא כזה מתוק כמו שמצטייר מדבריך
עמודים: 1 2
Reference URL's