מכבי נתניה

גירסה מלאה: דודו סראנסה שוחרר הנזק רק 45 אלף יורו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
איזה חסכון של 160 אלף יורו מהשחרור של סראנסה בסך הכל זה הסתדר לטובה

עכשיו אפשר להחתים עוד שחקנים
(22-Sep-2014 23:40)זאב רווח כתב: [ -> ]איזה חסכון של 160 אלף יורו מהשחרור של סראנסה בסך הכל זה הסתדר לטובה

עכשיו אפשר להחתים עוד שחקנים

החיסכון זה החוזה של רומירו
נסגר חלון העברות..
(22-Sep-2014 23:47)ranelbaz כתב: [ -> ]נסגר חלון העברות..

שחקנים חופשיים (ללא קבוצה וחוזה) ניתן להחתים בכל זמן
הנזק הוא 45000 יורו+ ההוצאות עד היום שלא מהווים חלק מהתקציב ומגדילים את חיסרון הכיס של המועדון.
(23-Sep-2014 0:18)אייל ס כתב: [ -> ]הנזק הוא 45000 יורו+ ההוצאות עד היום שלא מהווים חלק מהתקציב ומגדילים את חיסרון הכיס של המועדון.

והנה בכל זאת מוצאים תקציב לזר נוסף. איך אייל מסביר את זה ?
או שגם פה אתה טוען שאין כוונה להעביר אותו בבקרה ?
(23-Sep-2014 0:24)אופיר34 כתב: [ -> ]
(23-Sep-2014 0:18)אייל ס כתב: [ -> ]הנזק הוא 45000 יורו+ ההוצאות עד היום שלא מהווים חלק מהתקציב ומגדילים את חיסרון הכיס של המועדון.

והנה בכל זאת מוצאים תקציב לזר נוסף. איך אייל מסביר את זה ?
או שגם פה אתה טוען שאין כוונה להעביר אותו בבקרה ?

מצאנו ספונסר מקטאר.
את שלי אמרתי מספר פעמים(מספר פעמים יותר מדי),ימים יגידו מה יהיה מצב תזרים המזומנים של מכבי נתניה במהלך העונה,הלוואי שאתם צודקים וחששותי הם לשווא.
לא מבין איך יממנו את עזיבת דודו,לא מבין מהיכן הכסף לשחקן/שחקנים נוספים,כולי תקווה שנמצא מממן חדש שידאג לשקט כספי עד סוף העונה.
(23-Sep-2014 0:29)אייל ס כתב: [ -> ]את שלי אמרתי מספר פעמים(מספר פעמים יותר מדי),ימים יגידו מה יהיה מצב תזרים המזומנים של מכבי נתניה במהלך העונה,הלוואי שאתם צודקים וחששותי הם לשווא.
לא מבין איך יממנו את עזיבת דודו,לא מבין מהיכן הכסף לשחקן/שחקנים נוספים,כולי תקווה שנמצא מממן חדש שידאג לשקט כספי עד סוף העונה.

אותי מעניין מתי בדיוק הרגע שעברת מהקואליציה לאופוזיציה?
בתקופת יאמר אני זוכר אותך "יושב" פה על המשמר והודף כל ביקורת על ההתנהלות שלא שונה מהרבה מהיום ועם אותם אנשים פחות או יותר.
והיום אתה מזכיר לי את עצמי דאז בהרבה מובנים רק עושה את ביותר סטייל ובלי להתלהם אבל חוסר האמון והפירגון שלך בולטים מאוד עד כמה שתנסה להסתיר זאת.
באמת שאלה טובה משה, אייל בבקשה לענות גם אותי מענינת התשובה שלך
תמיד היית בעד ההנהלה ובעלי בית פתאום אתה מתנהג לא חשוד אלא פלילי חחח

יש עוד כסף לזר ולעוד ישראלי לא יקר וכל שחקן יקבל משכורת בזמן וכל איש מועדון יקבל כסף בזמן

בקשר לשחקנים הייתי מביא את שלום אדרי מרמת השרון ואת לירוי צעירי למרות הזר
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's