מכבי נתניה

גירסה מלאה: לפני שנה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
כשיוסי מזרחי חתם במכבי נתניה,הייתי מאושר פעמיים,פעם אחת בגלל הכרות רבת שנים איתו והגעתו היא סגירת מעגל עבורי,פעם שניה שמאמן מהוותיקים בארץ מגיע לקבוצה בליגה הלאומית על מנת לעלות אותה ליגה ולהחזיר עטרה ליושנה.
היום אני מאוכזב,מאוד מאוכזב,מאוד מאוד מאוכזב!
לא אמנה את הסיבות ויש רבות כאלו,אשמור את הסעיפים והתתי סעיפים לסיכומי סוף העונה(ואנחנו רק אחרי 2 מחזורים).
אנצל את הימים שנותרו עד ראש השנה על מנת להתפלל חזק ולקוות שיהיו קבוצות חלשות מאיתנו בסוף העונה.
יש קבוצות חלשות מאיתנו. למשל מכבי פת. אבל לנו אין מאמן, אנחנו מחליפים שוער בגלל קומבינה (ולא השתכנעתי אחרת, כל מי שראה את הרוש יודע שהוא סתם שוער) , המאמן שלנו מבזבז תקציב ענק על כלום, בונה הגנה מחרידה, מבצע חילופים הזויים .. לא מבין - אם שמעון הרוש לא צולע - מה אתה מבצע כזה שינוי ??
שכל גאוני הכדורגל יגידו לי עכשיו שסרגי בלם טוב. כמות השטויות שהוא ועידו לוי ביצעו מתאימה לקבוצת ילדים. והכי נורא - אנחנו נראה את מזרחי עד שיצא לנו מהאף..
אי אפשר לשרוד בליגת העל עם הגנה כזאת צמד הבלמים חלש להחריד בתוספת שוער הססן זה בדיוק המתכון לרדת ליגה.
ניקח את החיובי מהמשחק הזה, עמית בן שושן ערן לוי ובעיקר לארי קאיודה הבעיה שלא ניתקל כל שבוע בהגנה חלשה כ"כ.
ובחיאת יוסי עד מתי רן רול ועוד 80 דקות?
איך אומר שלמה ארצי ? הכל שאלה של השקפה...
עד היום דברנו על ההתקפה החלשה שלנו. היום פתאום הסתבר שיש לנו התקפה ועכשיו עברנו לדבר על ההגנה, ואני מבטיח לכם ששבוע הבא זה יכול להתחלף שוב....
כן, זה היה משחק בלי הגנות היום. סרגי באמת לא היה בשיאו, אבל אני אומר שוב ,כשלידך משחק עאלק בלם כמו עידו לוי גם אם קוראים לך בקנבאואר יבואו אליך בטענות.
אז האדון טל, אתה יכול להמשיך לקטול שחקנים ולגמור קריירה אחרי משחק אחד ,אבל בשביל זה אתה אוהד ולא מקבל החלטות, וטוב שכך !
מעבר לזה, גם היום (כמו שבוע שעבר) הגענו למצבים שלנו והצלחנו לנצל אולי 40 אחוז מהם, לעומת זאת, מצד שני הגיעו 5 פעמים מולנו לשער והבקיעו 4.
וכרגיל ,עוד דרך ארוכה לפנינו. אין מה להסיק מסקנות גם אחרי המשחק היום.
מה שקיבלנו היום זה ממליגה + מנסף בטיבול ירושלמי.
בקיצור מאמן שאין לו מושג לא בלהביא זרים לא בלהעמיד הרכב ולא בלנהל משחק. כדי שיחזיר את המפתחות ויפה שעה אחת קודם. לא לחכות עד לסוף העונה כמו במקרה טל בנין.
(20-Sep-2014 23:47)אופיר34 כתב: [ -> ]איך אומר שלמה ארצי ? הכל שאלה של השקפה...
עד היום דברנו על ההתקפה החלשה שלנו. היום פתאום הסתבר שיש לנו התקפה ועכשיו עברנו לדבר על ההגנה, ואני מבטיח לכם ששבוע הבא זה יכול להתחלף שוב....
כן, זה היה משחק בלי הגנות היום. סרגי באמת לא היה בשיאו, אבל אני אומר שוב ,כשלידך משחק עאלק בלם כמו עידו לוי גם אם קוראים לך בקנבאואר יבואו אליך בטענות.
אז האדון טל, אתה יכול להמשיך לקטול שחקנים ולגמור קריירה אחרי משחק אחד ,אבל בשביל זה אתה אוהד ולא מקבל החלטות, וטוב שכך !
מעבר לזה, גם היום (כמו שבוע שעבר) הגענו למצבים שלנו והצלחנו לנצל אולי 40 אחוז מהם, לעומת זאת, מצד שני הגיעו 5 פעמים מולנו לשער והבקיעו 4.

תקשיב .. ספרתי עד מאה והחלטתי לעדן את מה שרציתי לכתוב לך.. תשרבב את שמי לפחות בשכל. אני כותב שסרגי לא שחקן מהיום שראיתי אותו בגביע הטוטו. אין לי כח להתווכח איתך. הקבוצה הזו מאומנת רע חסרת אופי וחסרת כישרון . שיחקת היום נגד קבוצה חלשה להחריד ושלושה שחקנים עלומי שם עשו צחוק מההגנה שלנו. ואם אתה כל כך מתלהב מההתקפה - אז כן היה לא רע בחלק הזה והיה צריך להגמר 6-2 לפחות אבל שיחקנו נגד קבוצה סופר חלשה והם חזרו מולנו 4 פעמים . את הפרחים שישלחו למזרחי על עבודת הקודש שעשה בקיץ.
בשנת ביציע אמרו שמזרחי טעה , במקום לשבת בניחותא ב4-2 ולחשוב שהמשחק נגמר , הוא היה צריך לנהל את המשחק בחילוף הגנתי ולתת הוראה לקבוצה להרגיע ולהניע כדור.
לצערי המשחק הזה הוא לא קנה מידה לגבי ההתקפה, אבל הוא כן קנה מידה לגבי ההגנה.
הייתי עצוב לראות את גבי רץ כמו מפורט באמצע המגרש, אבל תמיד מאחר לכדור/שחקן הרלבנטי.
הייתי עצוב לראות את הגולים שקיבלנו. טעויות הם חלק מהמשחק, אבל עליבות כזאת בקבלת שערים פשוט מדהימה אותי. בייחוד לאור החשיבות של המשחק הזה.
באמת, מר מזרחי, אני לא יודע מה עשית בקיץ האחרון...
(20-Sep-2014 23:47)אופיר34 כתב: [ -> ]איך אומר שלמה ארצי ? הכל שאלה של השקפה...

אל תסתנור מהרביעיה שהבקעת,תהיה מודאג מהכמות שספגת והחמצת.לא כל יום מכבי פ״ת.כמו שאמרתי קודם,קח את ממוצע ההבקעות שלך אל מול ממוצע הספיגות בשישה שבעה משחקים אחרונים ותבין את מצבך.
נ.ב-נראה לי שהגיע אלינו מקובע מספר שתיים,אבל את זה נדע יותר טוב שבוע הבא...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מה קרה ? אז ההגנה והשוער היום היו חלשים ואני שואל מה קרה ?
גם אם ההגנה המחרידה הזאת היינו צריכים להכניס עוד 5 גולים לפחות

הרוש - לא בגלל דמי ההשבחה ולא בגלל החלטת הבורר !!! תשכח מהנבחרת !!!

חברים חזרנו ליגה מול אחת הקבוצות הבאמת חלשות בליגה הפסדנו לאחת בחוץ ועשינו תיקו עם שניה בבית
צריך להחזיר את הביטחון לחלק ההגנתי , להביא קשר נסוג מצוין , ואם באמת רוצים להישאר בליגה ללכת בכל הכוח על משה לוגסי ממכבי ת"א !!!
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's