מכבי נתניה

גירסה מלאה: רשמים מהתבוסה של הנוער
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
נתחיל עם רצון מחוייבים , לחץ , והרבה איכפתיות שהנוער וצרפתי הרגילו אותנו בעונה קודמת כל זה נעלם כלא היה ...
חריגי גיל : אמורים לשדרג את הקבוצה ולקבל צ׳אנס נוסף להשתלב בבוגרים כל השלושה : מנצור (חלש , לא רץ לא מנסה) , שריקי (לא מבין את המשחק בנוסף לחולשה ) יאיר זיו (כנראה שלשחק ליד הוגו זה שונה...)
שוער : לא מצדיק את הקרדיט שקיבל לא ברור אם זה שוער נבחרת אז מה נשאר... הייתי מחזיר את מתן לשער כבר במחזור הקרוב
רביעיה אחורית חסרת בטחון , רכה , מנסים לעשות פעולות פשוטות בצורה מסובכת ...
קישור אחורי : מספר 3 (סייף ?) אחד החלשים בליגה לנוער לא ברור מה עושה על המגרש
פשוט לא היה לנו מרכז שדה גם סייף וגם יאיר זיו איטיים ומסורבלים
נור ביסאן : הגיע ל-2 מצבים של 100 אחוז גול במאני טיים והחטיא ציפיתי להרבה יותר ממנו חסר דיוק לא לוחץ על ההגנה , שמישהו כבר יעבוד איתו על משחק הראש ...
חלוץ חדש שכחתי את השם עשה רושם לא רע למרות שעדיין לא מתואם ...
שינויים מתבקשים שוער להחזיר את מתן , להחזיר את עדן קשר נוסף לי יאיר זיו , להחזיר את עאמר לענדת המגן הימני , להחזיר את מוחמד בתור הבלם הנוסף .
לחייב את הרביעיה הקדמית לעשות הגנה ולא לצלם ...
בקיצור רציתי שבת שקטה הייתי בטוח שאני הולך להנות ופשוט סבלתי גם מהקבוצה וגם מהשיפוט...
יש חומר שאני מאד מאמין בו נקווה שצרפתי יידע לעשות את השינויים המתבקשים ולהחזיר את החברה למסלול כי יש חומר טוב מאד !!!
דוד, אפשר להיות לידך במשחקים (של הנוער ושל הבוגרים)?

(21-Sep-2013 16:52)יגאל יהב כתב: [ -> ]דוד, אפשר להיות לידך במשחקים (של הנוער ושל הבוגרים)?

ברור אבל עדיף לך שננצח כי לא כל כך נעים לידי בהפסדים
כל שלושת החריגים האלה זה ביזבוז זמן אף אחד מהם לא יהיה שחקן בבוגרים במיוחד הזיו הזה חבל על כל דקה שמשקיעים בו.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4
[/quote]

לוקח את הסיכון...

(21-Sep-2013 17:15)דוד חטב כתב: [ -> ]
(21-Sep-2013 16:52)יגאל יהב כתב: [ -> ]דוד, אפשר להיות לידך במשחקים (של הנוער ושל הבוגרים)?

לוקח את הסיכון...

לוקח את הסיכון...

לוקח את הסיכון...
Reference URL's