מכבי נתניה

גירסה מלאה: ״תגיעו לסמי עופר 3 שעות לפני המשחק״
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
העיקר שקראו לאיצטדיון שלנו ״איצטדיון הפקקים״... אפשר לחשוב שיש איזה איצטדיון בארץ שקל לצאת ממנו...
אם הייתי מגיע למשחק מחר בסמי עופר אני חושב שהייתי מצטייד גם בשק שינה...
ובירושלים בנו ארנה לתפארת מדינת ישראל [SIX POINTED STAR WITH MIDDLE DOT] אצטדיון כדורסל לתפארת, רק חנייה שכחו...
לכל מי שצופה מחר בערב פקקי ענק בחיפה: תהיו רגועים.

אנשי משטרת ישראל מודעים לעניין הציבורי הרב ומחר יעשו הכל כדי שהמגיעים ברכב ישובו לביתם תוך זמן סביר. כבישים ונתיבים ייחסמו, שוטרים יכוונו, והכל רק כדי שאביעד פוהריליס, עמיר פלג ורביב שכטר יתרכזו בנעשה על מגרש הכדורגל ולא במגרש החנייה.

מתי יהיה הבלגאן? בעוד שבע או שבועיים כשהפועל חיפה תשחק מול מכבי נתניה או הפועל פתח תקווה מול 7,000 איש. אז , בלי לשים לב, ירגישו הצופים את גודל המחדל.
(14-Sep-2014 15:28)amir כתב: [ -> ]לכל מי שצופה מחר בערב פקקי ענק בחיפה: תהיו רגועים.

אנשי משטרת ישראל מודעים לעניין הציבורי הרב ומחר יעשו הכל כדי שהמגיעים ברכב ישובו לביתם תוך זמן סביר. כבישים ונתיבים ייחסמו, שוטרים יכוונו, והכל רק כדי שאביעד פוהריליס, עמיר פלג ורביב שכטר יתרכזו בנעשה על מגרש הכדורגל ולא במגרש החנייה.

מתי יהיה הבלגאן? בעוד שבע או שבועיים כשהפועל חיפה תשחק מול מכבי נתניה או הפועל פתח תקווה מול 7,000 איש. אז , בלי לשים לב, ירגישו הצופים את גודל המחדל.

אמיר, את הבקשה הזו מהצופים הוציאה המשטרה... זה אומר הכל... שיתאמצו ויתרכזו בפיזור הקהל כמה שהם רוצים... אפילו אם כל ה 30,000 יהיה תוך 10 דקות בכביש החוף, ברגע שאני צריך לצאת מהעבודה ב 17:00 כדי להגיד למשחק שמתחיל ב 21:00, המחדל התיכנוני כאן הוא עצום!
לא יעזור כלום, עד שלא יהיה רכבות שעוצרות ליד המגרשים הפקקים ימשיכו , פעם יותר פעם פחות.
ככה זה במדינות עולם שלישי מבחינת תחבורה.
מתי בונים תחנת רכבת באצטדיון שלנו?<
לצערי לא אמור לקרות. לפחות לא בקרוב...
ממה ששמעתי מרים מאוד רצתה אבל התעייפה מלריב עם כל המושבים העשירים באיזור שמתנגדים. ממה שהבנתי הרכבת לא מסכימה לתחנה נוספת בקטע הזה, ורצתה שהתחנה באיצטדיון תבוא על חשבון התחנה בבית יהושוע.

האמת שזה מדהים שבעיר כמו נתניה יש בקושי תחנה וחצי... איך עיר שעתידה עד 2030 להגדיל את אוכלוסייתה ל 350,000 יכולה להסתדר עם תחנה אחת???
מאוד פשוט. לא סופרים אתכם.
טוב אז מה לגבי שלב ב?
במלחה וטדי יש רכבת אבל סיוט ...היינו בגמר יורו הצעירות ההלוך היה סביר בחזור ממש לא .
לא יודע כבר אם זה תרבות או חלמאות ...אבל לא בונים איצטדיון ואז מנסים לעשות תחנה ...
Reference URL's