מכבי נתניה

גירסה מלאה: מישהו עדיין מקנא בהפועל פ"ת?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
0-8 זה ההפרש שערים שלהם השבוע.
פשששששש 4:0

עזוב פ"ת רעננה פצצה
10-0.
הם בנו סגל בעיקר מהשאלות של שחקנים צעירים כי יש להם תקציב מינימום. בכל מקרה הם לא מעניינים בכלל. אחרי שנה שעברה הגעתי למסקנה שזה אחד מהמועדונים המכוערים בליגה.
מסכים איתך ירון, אבל היו פה כאלה שחשבו שבנו שם איזה אימפריה.
אם כבר אפשר להסתכל על רעננה כמשהו יפה,לפחות מבחינת הזרים
גם אם הפועל פ״ת יסיימו 5 מקומות מעלנו אני לא אקנא בהם. אין שם כלום. חבורה של מושאלים שאם יתנו עונה טובה ימשיכו הלאה ליעד הבא. אבל לא מבקר אותם... כשאין נוער(והנוער של בפועל פ״ת שהיה מהמפוארים בארץ בשיא שיפלו) ואין כסף, כנראה שזו היתה הברירה היחידה שלהם...
(13-Sep-2014 22:24)עידן444 כתב: [ -> ]גם אם הפועל פ״ת יסיימו 5 מקומות מעלנו אני לא אקנא בהם. אין שם כלום. חבורה של מושאלים שאם יתנו עונה טובה ימשיכו הלאה ליעד הבא. אבל לא מבקר אותם... כשאין נוער(והנוער של בפועל פ״ת שהיה מהמפוארים בארץ בשיא שיפלו) ואין כסף, כנראה שזו היתה הברירה היחידה שלהם...
החלק הראשון שלך נכון לגבי הנוער אתה טועה ומטעה קבוצת הנוער שלהם נמצאת באותה ליגה שלנו ובכלל המחלקה משתקמת יפה.
וואו! מה קורה פה?! זה הפועל פ"ת שכל כך חלשים (ואז יורדת אחת כבר יש) או הפועל רעננה שכל כך מצויינים (ואז אנחנו יכולים לסמן שש נקודות אבודות)?
(13-Sep-2014 22:40)amir כתב: [ -> ]
(13-Sep-2014 22:24)עידן444 כתב: [ -> ]גם אם הפועל פ״ת יסיימו 5 מקומות מעלנו אני לא אקנא בהם. אין שם כלום. חבורה של מושאלים שאם יתנו עונה טובה ימשיכו הלאה ליעד הבא. אבל לא מבקר אותם... כשאין נוער(והנוער של בפועל פ״ת שהיה מהמפוארים בארץ בשיא שיפלו) ואין כסף, כנראה שזו היתה הברירה היחידה שלהם...
החלק הראשון שלך נכון לגבי הנוער אתה טועה ומטעה קבוצת הנוער שלהם נמצאת באותה ליגה שלנו ובכלל המחלקה משתקמת יפה.

הנוער שלהם עלה ליגה השנה. התחושה שלי היא שדי הרבה זמן המחלקה הזו לא מייצרת שום דבר...
Reference URL's