מכבי נתניה

גירסה מלאה: לשקול את שילובו של שליו מנשה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אם מחזירים את אורי שטרית על מנת שייתן פייט לשמעון הרוש צריכים לשקול גם לשלב את שליו מנשה אם אין לו קבוצה או שהמעבר לא מסתדר מכל סיבה שהיא ונתניה עדיין משלמת לו שכר !!

שליו מנשה יכול לתת בין מחצית אחת טובה במשחק או אפילו 25 דקות מה לעשות ולא כל שחקן משחק גם אם הוא צעיר ומוכשר לכן כמו שהנסיון של מנשה לא יסולא בפז שווה בהחלט לשמור אותו כאופציה כמחליף אין טעם לוותר עליו סתם !!

וכל זה לא בא כתחליף לחיזוק שהקבוצה חייבת להתחזק בה

חלוץ וקשר

המשחק מחר יתן לנו אינדקציה הכי טובה מה חסר לנו

לגבי דודו סראנסה הגיע הזמן לחתוך בהחלטה או שמעבירים בבקרה או שמשחררים אין חצי הריון !!!

בהצלחה מכבי נתניה היידה נתניה Heart
עם שלו מנשה הבינותי שהולכים לבוררות אחרי הפנצ'ר שהוא דפק לקבוצה אחרי שכבר סוכם על מעברו לעכו + השלמת שכרו.
ואם זה לא יילך בבוררות צריך לשקול את שילובו , בסך הכל הוא לא עשה דבר רע אלא רוצה להבטיח את החוזה שלו
החוזה שלו ישולם במלאו בעכו כאשר נתניה תשלם את ההפרש הוא לא רצה לעבור בגלל המרחק

Sent from my iPhone using Tapatalk
זה משהו שאני לא מצליח להבין אצל החברה האלה .. רחוק לי .. אפשר לחשוב מה הם עושים כל היום . כולה שעתיים עבודה ביום ?
אני משוכנע שאם לא היה לו חוזה הוא היה נוסע לעכו כמו גדול. אבל אם יש לו מובטח אז למה להתאמץ ..
(12-Sep-2014 17:51)טל.מ כתב: [ -> ]זה משהו שאני לא מצליח להבין אצל החברה האלה .. רחוק לי .. אפשר לחשוב מה הם עושים כל היום . כולה שעתיים עבודה ביום ?
אני משוכנע שאם לא היה לו חוזה הוא היה נוסע לעכו כמו גדול. אבל אם יש לו מובטח אז למה להתאמץ ..

הקלפים ביד שלו אז למה להתאמץ?
אני הייתי מייבש אותו וממרר לו את החיים כמה שיותר, כמובן במסגרת מה שמאפשרת החוקה.
אני גם מאמין שזה החוזה האחרון שלו , בגילו שנה בלי כדורגל , זה פרישה.
כנראה שהוא מעדיף לא להתאמץ ולפרוש בתום השנה. תרשה לי להניח ששיטרית באותה קלחת .
שטרית לדעתי יותר טוב מהרוש
Reference URL's