מכבי נתניה

גירסה מלאה: קבוצת הנוער.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
פותחת גם היא עונה חדשה מחר ב11 נגד מ. ס אשדוד.
האם יצליח תומר קשטן להוציא מהסגל הבינוני שקיבל ולאחר השינויים שעשה יותר משהצליחו קודמיו האם יצליח להעלות מהנוער שחקנים ראויים לבוגרים ולהצדיק את ההשקעה בו ובעוזר שלו?
תשובות בקרוב.
למה שחררו את עדן בן מנשה???? שחקן מעולה
שאלה טובה יש עוד כמה.
לראשונה בשנים האחרונות אין לי שמץ של מושג מי הסגל את מי שחררו ולמה ואיך ניראת הקבוצה(אראה אותם לראשונה מחר).
אני יודע שלא מעט ילידי 95 (חריגי גיל)כמו עדן,התנהלו מול המועדון לא מקצועית,או בגלל דרישות כספיות,או בגלל דרישות מקצועיות והוחלט לוותר על שרותיהם.
למה שחררו את אח של יואב זיו
ומי יודע לאן הוא עבר

Sent from my iPhone using Tapatalk
מהמעט שראיתי בעונה שעברה, חוץ מאיתי מנצור, אביב אברהם ונור ביסאן לא היה שם מישהו ששווה להשאיר אותו ולהשקיע בו.
זיו גמר גיל נוער והמשיך לדרכו.
חריגי הגיל הם ילידי 95.
.על פי התקנון מותר לאפשר ל3 חריגים לשחק בו זמנית,אחד נוסף יכול להיות על הספסל ושניים נוספים בסגל.
ע"פ הרישום בהתאחדות,נתניה רשמה 4 חריגי גיל:דין גל השוער,עאמר מסרווה המגן הימני,סתיו זלאיט קשר דפנסיבי ונור ביסאן חלוץ.
זה נכון אבל כל השאר שוחררו ולא הושאלו( עד כמה שהבנתי )השאלה אם לא פספסו מישהו.
(12-Sep-2014 17:45)amir כתב: [ -> ]זה נכון אבל כל השאר שוחררו ולא הושאלו( עד כמה שהבנתי )השאלה אם לא פספסו מישהו.

עדן מושאל.

עילי שוויקה ואליאס חורי משחקים בבית"ר נהריה
עדן בן מנשה בהוד השרון
לי אגמי בהפועל הרצליה
כניראה שגם במועדונים אחרים לא חשבו אחרת מהצוות המקצועי במחלקת הנוער בנתניה,במיוחד שהשמיכה במיטת חריגי הגיל קצרה ואבא של כל אחד מהשחקנים משוכנע שהוא מאור הגולה.
ניצחון 3:0 מ3 שערים במחצית השניה של ניר עזריה,אילון ירושלמי ואיהב מסרווה,שלשתם ילידי 97.
עמודים: 1 2
Reference URL's