מכבי נתניה

גירסה מלאה: ושוב אכזבה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
הסיפור מתחיל כשהחלטתי להזמין מנויים(3) ליציע הכסף.
הסיבה העיקרית לתשלום המוגדל היתה ,בעיני, סוג של עזרה לקבוצה.
בזמן חלוקת המנויים קיבלתי סמס לבוא לאסוף מהמגרש. הגעתי, חיכיתי בתור , חיכיתי שימצאו את המנוי, חיכיתי עוד קצת ואז אמרו לי שהמנויים של יציע הכסף לא הגיעו.

עכשיו חוזר הסיפור עם החולצות. הלכתי למגרש, רק כדי לגלות שאני לא זכאי לחולצה(למרות שבאתר לאן היה מצויין - עשה מנוי וקבל חולצה)

בשורה התחתונה- במקום לקבל יחס ושרות עדיפים בתמורה למחיר ששילמתי(4200 שח סהכ), השרות שאני מקבל הוא גרוע ממנוי "רגיל"

בשנה הבאה לא נסתבך. הקבוצה כנראה לא מסוגלת להתמודד עם זה.

עידו
יש חלוקת חולצות היום?
(12-Sep-2014 12:51)idobenami כתב: [ -> ]הסיפור מתחיל כשהחלטתי להזמין מנויים(3) ליציע הכסף.
הסיבה העיקרית לתשלום המוגדל היתה ,בעיני, סוג של עזרה לקבוצה.
בזמן חלוקת המנויים קיבלתי סמס לבוא לאסוף מהמגרש. הגעתי, חיכיתי בתור , חיכיתי שימצאו את המנוי, חיכיתי עוד קצת ואז אמרו לי שהמנויים של יציע הכסף לא הגיעו.

עכשיו חוזר הסיפור עם החולצות. הלכתי למגרש, רק כדי לגלות שאני לא זכאי לחולצה(למרות שבאתר לאן היה מצויין - עשה מנוי וקבל חולצה)

בשורה התחתונה- במקום לקבל יחס ושרות עדיפים בתמורה למחיר ששילמתי(4200 שח סהכ), השרות שאני מקבל הוא גרוע ממנוי "רגיל"

בשנה הבאה לא נסתבך. הקבוצה כנראה לא מסוגלת להתמודד עם זה.

עידו

עידו אני לא יודע לגבי מנוי כסף אבל לגבי שאר המנוים צוין שמי שיעשה מנוי החולצה תעלה לו 50 שקלים. אולי פספסת ..?
אם הבנאדם שם 4200 ש"ח לקבוצה יכלו לתת לו חולצה גם אם הייתה אי הבנה.

אני בטוח שכל הפונקצינרים מהעירייה הצרלי למיניהם דאגו לעצמם יפה מאוד.
תאמינו לי שאם באתר היתה אפשרות להוסיף, הייתי מסמן אותה. בגלל שלא היתה אפשרות,כזו, הנחתי שעבור מנוי שעולה 1400 , מוותרים על ה 50.
על תתבאס...סתם חולצה בלי הספונסר....

רק בנתניה זה יכול לקרות.
(12-Sep-2014 14:55)ron m. כתב: [ -> ]על תתבאס...סתם חולצה בלי הספונסר....

רק בנתניה זה יכול לקרות.

אם אתה לא מעונין בחול ה אני מעונין לקנות...
זה לא החולצה. אני לא גר בנתניה. התיזוזים האלה הורגים אותי. אני עובד הייטק, בעל משפחה, בלי הרבה זמן פנוי.
(12-Sep-2014 15:29)אלון כתב: [ -> ]
(12-Sep-2014 14:55)ron m. כתב: [ -> ]על תתבאס...סתם חולצה בלי הספונסר....

רק בנתניה זה יכול לקרות.

אם אתה לא מעונין בחול ה אני מעונין לקנות...

לא...גם אני העדפתי לקנות ליציע הכסף ולוותר על חולצה....
עידו(לא כנציג הנהלה ואני הכי לא),שהיה בקופות במהלך מכירת המנויים לפני גמר הגביע יכול להעיד שכל רוכש מנוי מכל סוג נשאל האם הוא רוצה גם חולצה בתוספת 50 ש"ח,אלו שהוסיפו (בכתב ידם),רשמו גם את הגודל הנדרש.
היום הגיע שלב החלוקה לאותם אוהדים ששילמו(אגלה לך סוד,גם אני לא קבלתי למרות שרכשתי 4 מנויים ליציע כבוד כעזרה (כמוך) לקבוצה).
האכזבה האמתית,זו מהשלומיאליות שלא איפשרה לך כמנוי ביציע כסף לקבל את המנוי במהלך החלוקה (ומסכים איתך שראוי למי ששילם על מנוי כסף לקבל ייחס מועדף בחלוקה).
Reference URL's