מכבי נתניה

גירסה מלאה: הימור לשבת?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
(12-Sep-2014 13:51)amir כתב: [ -> ]
(12-Sep-2014 13:48)ORENARIEL כתב: [ -> ]פילפצ'וק אבל הציטוטים האלה שלך הם עוד לפני שדודו חתם והגיע לארץ... 31.5.2014

ודרך אגב תודה רבה למאמן שיוסי מזרחי שבחן את דודו בתקופה האחרונה והחליט שהוא לא מתאים לסגל של נתניה העונה וחסך לנו המון כסף שלא העברנו אותו בבקרה ..
לא ממש, הכסף שבבקרה משמש רק לערבויות וחוץ מזה איפה פה החיסכון אם בכל מקרה הוא מקבל מעל 45000 יורו ולא משחק שניה.

הוא מקבל כסף/פיצוי עד סוף דצמבר בלבד.
זה עדיין מעל 45000 יורו שיכלו להביא שחקן אחר לעונה שלמה שגם היה משחק.
(12-Sep-2014 13:48)ORENARIEL כתב: [ -> ]אה אתה לא בוחן עפ"י סרטונים ערוכים מראש?
פילפצ'וק אבל הציטוטים האלה שלך הם עוד לפני שדודו חתם והגיע לארץ... 31.5.2014 (אז איך כבר אז החלטת שהוא: "כי הוא נראה אחלה של שחקן שישדרג את הקבוצה מאוד ויחזיק מצוין את מרכז המגרש" .. אם לא עפ"י סרטון קטן ורזומה גדול?

ודרך אגב תודה רבה למאמן שיוסי מזרחי שבחן את דודו בתקופה האחרונה והחליט שהוא לא מתאים לסגל של נתניה העונה וחסך לנו המון כסף שלא העברנו אותו בבקרה ..

בסרטונים הוא נראה טוב אבל את הקביעה שלי שהוא היה הופך להיות הזר הכי טוב בארץ אלמלא הפציעה היא בהסתמך על מה שראיתי ממנו פה בארץ.
ומה אתה חושב שאם יבוא מאמן אחר הוא לא יעשה טעויות? הוא לא יכול ליפול בזרים?
נ.ב.: אני ממליץ לך לעקוב השנה אחרי בני יהודה, זה אולי ילמד להעריך קצת יותר את המאמן ולהעריך את ההישג של שנה שעברה.
את הקביעה שהוא שהוא היה הופך להיות הזר הכי טוב בארץ אלמלא הפציעה קבעת לפני חצי שעה .. אבל מה עם הקביעה של "כי הוא נראה אחלה של שחקן שישדרג את הקבוצה מאוד ויחזיק מצוין את מרכז המגרש" עפ"י מה היא נקבעה??

מה הקשר בין המקרה של דודו לליפול בזרים? הלוואי שמזרחי היה נופל בזר מבחינה מקצועית .. אבל פה השחקן לא ישחק אפילו לא משחק ליגה אחד וגמר לנו את התקציב.
ושאמרתי תודה ליוסי מזרחי שהועיל בטובו לבחון בתקופה האחרונה את דודו ולהחליט שהוא לא מתאים .. זה היה בהומור על זה שהוא לא בחן אותו לפני שדרש להחתים אותו...

ונ.ב. מה אתה מתלהב מהמאמן אפילו אתה היית עולה עם נתניה ליגה ולוקח אליפות עם בית"ר עם הסגל שלהם..
ודרך אגב מזרחי פוטר אחרי האליפות עם ביתר וכנראה שאכפת לך רק מהתוצאה ולא מהדרך.. כי בטח נהנית מהכדורגל ו"ההצגות" של עונה שעברה במיוחד במשחקים נגד אום אל פחם
(12-Sep-2014 14:22)ORENARIEL כתב: [ -> ]את הקביעה שהוא שהוא היה הופך להיות הזר הכי טוב בארץ אלמלא הפציעה קבעת לפני חצי שעה .. אבל מה עם הקביעה של "כי הוא נראה אחלה של שחקן שישדרג את הקבוצה מאוד ויחזיק מצוין את מרכז המגרש" עפ"י מה היא נקבעה??

מה הקשר בין המקרה של דודו לליפול בזרים? הלוואי שמזרחי היה נופל בזר מבחינה מקצועית .. אבל פה השחקן לא ישחק אפילו לא משחק ליגה אחד וגמר לנו את התקציב.
ושאמרתי תודה ליוסי מזרחי שהועיל בטובו לבחון בתקופה האחרונה את דודו ולהחליט שהוא לא מתאים .. זה היה בהומור על זה שהוא לא בחן אותו לפני שדרש להחתים אותו...

ונ.ב. מה אתה מתלהב מהמאמן אפילו אתה היית עולה עם נתניה ליגה ולוקח אליפות עם בית"ר עם הסגל שלהם..
ודרך אגב מזרחי פוטר אחרי האליפות עם ביתר וכנראה שאכפת לך רק מהתוצאה ולא מהדרך.. כי בטח נהנית מהכדורגל ו"ההצגות" של עונה שעברה במיוחד במשחקים נגד אום אל פחם

עזוב אתה ילד, יושב על המקלדת ויודע להעביר ביקורת על כל העולם ואשתו.
אם היית במקום של מזרחי ומקבל את הקלטת של דודו, היית מקבל את אותה החלטה, אתה חכמולוג גדול בדיעבד.
מבחינתך כל 2-3 מחזורים להחליף מאמן (אפרופו "דרך").
אתה "צודק", כל מאמן היה עולה ליגה עם נתניה בעונה שעברה וכל מאמן היה לוקח אליפות עם בית"ר. בשביל מה בכלל החתימו מאמן אשתקד, לא ברור לי.
ולידיעתך, ל"בנק" הולכים עם תוצאות ולא עם דרך.
לכל מי שלא שמע את רועי דניאל עכשיו ב90fm -
נכון להרגע יוסי מאור לא מתכוון להגדיל את ההשקעה שלו בקבוצה.
מקווים שאלי שגב ישאר בשנתיים הקרובות בקבוצה .
הרושם שלי - כדאי ומהר שיכנס עוד מקור מימון כדי שלא נבכה בסוף השנה.
חשבתי שלהעביר ביקורת זה התפקיד שלך... תביא לי 5 ציטוטים שלי שהעברתי ביקורת .(הפוסל במומו פוסל)
אותי מעניין מי הסוכן שהשחיל את נתניה בהחתמה של דודו.
ובמקום דודו, שפשוט יבקשו המלצה מהרומנים שכבר אצלנו את מי לצרף אליהם מהליגה שלהם.
לדעתי זה ניר קרין אבל לא בטוח. לגבי שחקנים אחרים .. נשאר כסף ?
(12-Sep-2014 14:48)טל.מ כתב: [ -> ]לכל מי שלא שמע את רועי דניאל עכשיו ב90fm -
נכון להרגע יוסי מאור לא מתכוון להגדיל את ההשקעה שלו בקבוצה.
מקווים שאלי שגב ישאר בשנתיים הקרובות בקבוצה .
הרושם שלי - כדאי ומהר שיכנס עוד מקור מימון כדי שלא נבכה בסוף השנה.

תדייק בבקשה אני יודע שאתה אוהב לחשוב שלילי אבל לפחות תיצמד לעובדות.
הוא אמר שאין קשר בין חזרתו לתפקיד לבין מידת ההשקעה של חמו.
הוא אמר שאלי שגב ויוסי מאור בקשרים מצויינים ונפגשים כמעט כל בוקר לשיחות.
הוא אמר שיוסי מאור גם היום מעביר כספים ונמצא מעורב ולגבי הגדלת ההשקעה, ימים יגידו.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's