מכבי נתניה

גירסה מלאה: מחאת הכרטיסים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
מה אתם חושבים על מחאת הכרטיסים הארצית המתהווה?

האם אתם אוהבים את מדיניות המחיר האחיד שיש בנתניה?

האם אתם באמת חושבים שמחיר הכרטיסים הוא גורם משמעותי במיעוט הצופים?

האם זו אחת הסיבות לא להביא את המשפחה למגרש?

למה בכלל אנשים שבאים כמעט לכל משחק נמנעים מלקנות מנוי שגם חוסך לך כסף וגם חוסך לך לעמוד בקופות ולרוץ למכירה מוקדמת לפני משחקים מושכי קהל וגם נותן כסף נוסף ובעיקר רוח גבית לבעלים להשקיע(אין לי ספק שבמקרה של יאמר, מכירה של אלפי מנויים היתה מכניסה את האיש לטירוף!)?

האם 80 ש״ח למשחק( ו- 90 למשחקים גדולים) הוא באמת מחיר מופרז למשחק כדורגל כאשר אפילו מנה פלאפל כבר מגרדת היום את ה- 20 ש״ח?

האם המחיר של 40-80 בשבת בבלומפילד ימנע ממך להגיע?
כשהודיעו שהמחיר הוא 100₪ אמרתי שאני מחרים את המשחק(למרות שהיה קשה לי מאוד),במחיר של 80₪ אני לא אבוא לכל משחק חוץ,אין סיכוי.כל הכבוד להנהלה שאימצה את הרעיון של 50₪ מחיר אחיד(למרות שלילדים זה אולי קצת יקר).לדעתי מחיר של 80₪ הוא מחיר מוגזם וכל הכבוד על המחאה.
מיותר לציין שיש לי מנוי למשחקי הבית...
נ.ב-לדעתי היה ניתן לעשות יותר בפגרה כדי למכור עוד מנויים.הצעד של מכירת מניום בשילוב משחק הגמר היה מבריק וחבל שלא המשיכו לרכב על הגל...
מחאת הכרטיסים חייבת לשמור על פרופורציות,מצד אחד 100 ש"ח ויותר לכרטיס מבוגר זו תוספת של 25% למחירים שהיו מקובלים ב10 שנים האחרונות,מצד שני למרבית הקבוצות איצטדיונים חדשים וראויים שעלות תפעולם גבוה בסדרי גודל מהמגרשים הישנים,מצד שלישי האוהדים דורשים מהבעלים םהשקיע עוד ועוד בקבוצות והיכן חלק האוהדים?
כן,אני יודע שיש לכם מנויים,אך החרם הדדי ואם אנחנו נחרים יחרימו גם אותנו ובמקרה שכזה,מי יממן את הירידה בהכנסות הבעלים?
לכן,זה חייב להיות הגיוני ונכון לשני הצדדים.
האם למרבית האוהדים נרשם + בסעיף ההכנסה לעומת שנים עברו ? לרובינו נרשם - בעקבות מיסוי נוסף. אז למה לשלם יותר ? אדרבא שבעלי הקבוצות יעשו תקרת שכר לכדורגלנים, ישלמו פחות ולא יגלגלו את ההוצאות על הקהל.
(09-Sep-2014 18:07)טל.מ כתב: [ -> ]האם למרבית האוהדים נרשם + בסעיף ההכנסה לעומת שנים עברו ? לרובינו נרשם - בעקבות מיסוי נוסף. אז למה לשלם יותר ? אדרבא שבעלי הקבוצות יעשו תקרת שכר לכדורגלנים, ישלמו פחות ולא יגלגלו את ההוצאות על הקהל.

למרביתנו נרשם פלוס ב10 שנים האחרונות ומרביתנו שדרגו את הדיור ואת הרכב ואת כמות הפעמים שמבקרים במסעדות ובחו"ל וזו עובדה שרמת החיים עלתה ב10 שנים האחרונות,אז זה נכון שזה מאוד מאוד סקסי מצד אחד לבקש שדרוג בתקציבי הקבוצות ומצד שני לבקש הוזלה במחירי הכרטיסים,אך קשה להחזיק במקל משתי קצוותיו.
(09-Sep-2014 17:48)אייל ס כתב: [ -> ]מחאת הכרטיסים חייבת לשמור על פרופורציות,מצד אחד 100 ש"ח ויותר לכרטיס מבוגר זו תוספת של 25% למחירים שהיו מקובלים ב10 שנים האחרונות,מצד שני למרבית הקבוצות איצטדיונים חדשים וראויים שעלות תפעולם גבוה בסדרי גודל מהמגרשים הישנים,מצד שלישי האוהדים דורשים מהבעלים םהשקיע עוד ועוד בקבוצות והיכן חלק האוהדים?
כן,אני יודע שיש לכם מנויים,אך החרם הדדי ואם אנחנו נחרים יחרימו גם אותנו ובמקרה שכזה,מי יממן את הירידה בהכנסות הבעלים?

זו יכולה להיות סיבה מספיק טובה לבעלי הקבוצות לא לשלם לשחקנים(במיוחד ישראלים)שכר מוגזם ולחזור לשכר שפוי.לגבי המתקנים,המנהלת/ההתאחדות יכולה לעזור במימון תפעול המתקנים(יכולים שם לחשוב על רעיונות יצרירתיים).עוד דבר,כשיש מתקנים חדשים עם קיבולת גבוהה צריך לחשוב איך למלא אותם עם מחירי כרטיסים שפויים ולא איך לכסות עלויות עם מחירים מופקעים והקטנת הצופים...צריך לחשוב מחוץ לקופסא ולמצא פתרונות יצרירתיים ולא ללכת לפיתרון הקל ולהעמיס על האוהד.במחירים האלה ובהתחשב שאפשר לראות היום את המשחקים בטלויזה,כמות הקהל תלך ותקטן ואין שום סיכוי שתגדל...
(09-Sep-2014 18:10)אלון כתב: [ -> ]
(09-Sep-2014 17:48)אייל ס כתב: [ -> ]מחאת הכרטיסים חייבת לשמור על פרופורציות,מצד אחד 100 ש"ח ויותר לכרטיס מבוגר זו תוספת של 25% למחירים שהיו מקובלים ב10 שנים האחרונות,מצד שני למרבית הקבוצות איצטדיונים חדשים וראויים שעלות תפעולם גבוה בסדרי גודל מהמגרשים הישנים,מצד שלישי האוהדים דורשים מהבעלים םהשקיע עוד ועוד בקבוצות והיכן חלק האוהדים?

זו יכולה להיות סיבה מספיק טובה לבעלי הקבוצות לא לשלם לשחקנים(במיוחד ישראלים)שכר מוגזם ולחזור לשכר שפוי.לגבי המתקנים,המנהלת/ההתאחדות יכולה לעזור במימון תפעול המתקנים(יכולים שם לחשוב על רעיונות יצרירתיים).עוד דבר,כשיש מתקנים חדשים עם קיבולת גבוהה צריך לחשוב איך למלא אותם עם מחירי כרטיסים שפויים ולא איך לכסות עלויות עם מחירים מופקעים והקטנת הצופים...צריך לחשוב מחוץ לקופסא ולמצא פתרונות יצרירתיים ולא ללכת לפיתרון הקל ולהעמיס על האוהד.במחירים האלה ובהתחשב שאפשר לראות היום את המשחקים בטלויזה,כמות הקהל תלך ותקטן ואין שום סיכוי שתגדל...
הכל נכון,רק לא לחצות גבול,בשלב מסויים(וזו סיבה..),בעלי ממון לא ירצו להשקיע בכדורגל,כשאוהדים יועצים ניפלאים בהוצאות,אך מסרבים לעזור בהכנסות.

Ron Amikam
לפני כשעה
אין שום סיבה שמחיר כרטיס למשחק כדורגל יחצה את 80 השקלים. אין שום סיבה לעמלות מטורפות של משרדי כרטיסים. אין גם שום סיבה להוריד את המחירים לזנות. רוב הקבוצות לא מסוגלות להעמיד תקציב מינימום וברוב הקבוצות האלה שחקנים מרוויחים לפעמים פחות מהשכר הממוצע במשק (שזה קרוב ל-10,000 שקל ברוטו לפי הפרסומים אתמול). מחאה זה נחמד, אבל את רעש המסור שהולך לכרות את הענף, שומעים עד פה.
(09-Sep-2014 18:15)אייל ס כתב: [ -> ]

הכל נכון,רק לא לחצות גבול,בשלב מסויים(וזו סיבה..),בעלי ממון לא ירצו להשקיע בכדורגל,כשאוהדים יועצים ניפלאים בהוצאות,אך מסרבים לעזור בהכנסות.
א.מוכנים לעזור בהוצאות(האוהדים לא שותפים בהכנסות).
ב.בעלי קבוצות צריכים לשלם שכר נורמאלי ולא מופרז.
ג.בעלי קבוצות צריכים להתנהל נכון.
ד.בעלי קבוצות צריכים לחשוב איך הם ממתגים את המוצר טוב יותר כדי שיוכלו להנות מהכנסות גבוהות יותר.
ה.אבוי לבעלי קבוצות שיסמכו על אוהדי הכדורגל שיכסו להם את ההוצאות...
תקרת שכר זה הדבר הראשון שיש לעשות כדי לצמצם את ההוצאות. אין סיבה שכל שחקן שנתן 2 פסים ירוויח משכורת של מנהל בכיר בחברת ההייטק רווחית, בטח כשאין אף שחקן בארץ(אבי נימני היה דוגמה נדירה לאחד כזה) שמביא הכנסות שמצדיקות את העלות שלו ובכלל כאשר כדורגל הוא עסק מפסיד!
בזמן האחרון יש הרבה ביקורת על איך זה ששחקנים מוכחים נישארו ללא קבוצות... עם כל הכאב אני מקווה שזה מסמן התחלה של תהליך ״חזרה לשפיות״ בשכר השחקנים בארץ. לא רוצה לראות שחקנים בליגת העל כמו עזאם שמרוויחים רק 8,000 ש״ח בחודש, ומצד שני אף שחקן גם לא שווה יותר מ 60,000 ש״ח נטו בחודש.
עמודים: 1 2
Reference URL's