מכבי נתניה

גירסה מלאה: קדימה ליגת העל - המשחק נגד הפועל תל -אביב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
תחליף את רן רול בדיא סבע. האמת ההרכב נראה לא משהו. לא שיש אופציות כששני זרים לא יכולים לשחק. נקודת התורפה פה תהיה בהנעת הכדור, דבר שלא יפתר עד שלא ינחת כאן קשר נורמלי.
גם אם תביא עכשיו את ססק פאברגס לאמצע שלנו לא נראה לי שיוסי מזרחי הולך יותר מידי להניע כדור בבלומפילד נגד הפועל ת"א. אני חושב שנתניה יצאה מצויין להתקפות מתפרצות במשחקי האימון(אמנם בלי קאיודה זה פחות מאיים...), וזה תפור למשחק הזה לחכות מאחורה ולעקוץ במתפרצות.
לגבי דיא סבע היתה לי התלבטות. למשחק הזה אני חושב שרן רול מתאים יותר, ומעבר לזה דיא סבע בקושי התאמן עם הקבוצה בזמן האחרון והיה רוב הזמן עם הנבחרת.

האמת שאני לא פוסל גם את אנס דאבור להרכב. להעביר את בן שושן ימינה ולתת לדאבור לשחק יחד עם שמעון הרוש בצד שמאל.
אני בעד ירין חסן במקום עידו לוי,מקווה שפרץ כשיר,במשחק נגד עכו היה מהבולטים עד שנפצע,דיא סבע גם לפי דעתי עדיף על רול.לא רואה מי עולה מהספסל ומביא את השינוי במקרה הצורך...
לא נצטרך שינוי. עד המחצית 4:0 לנו.
(11-Sep-2014 10:29)טל.מ כתב: [ -> ]לא נצטרך שינוי. עד המחצית 4:0 לנו.

וזה עוד בלי דודו... במצב כזה גם נוכל לתת לאורי שטרית דקות ראשונות...

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Ar...75534.html
לא יותר הגיוני להכניס את שלו מנשה לעניינים מאשר אורי שטרית? הלך קשר, חסר קשר(גם אם שלו מעבר לשיאו), כשירדנו ליגה שטרית ברח, מנשה הגיע...
אז למה?
ולגבי ירין חסן- לדעתי עידו לוי עדיף, ובטח כאשר ירין, כמו דיא סבע בקושי התאמן עם הקבוצה לאחרונה.
בכל מקרה... הרכב טלאים בשבת, והחיסורים בהגנה ובקישור האחורי מתחילים להיות יותר מדאיגים מהחיסרון של קאיודה...
מצטרף לעידן אם כבר להחזיר אז את שלו אבל כנראה שיש פה משהו מעבר לכדורגל.
אם שיטרית חוזר לסגל כנראה שמצבנו על הפנים. רק להזכיר הבחור ירד פעמיים ליגה בשנתיים האחרונות. לא בדיוק שחקן מפתח.
העיקר דודו והסוכן שלו עשו קופה .. אם זה לא היה קורה בנתניה הייתי מת מצחוק.
בפורום באייסוקר יש איזה אוהד של הפועל פ"ת שהרתיח אותי כשדודו הגיע לנתניה והתלהבו מהרזומה שלו בכך שאמר:"עם כזה רזומה אין ספק שהוא הולך להיות נפילה".
כמה שהוא צדק ואיזה מזל שתאפקתי לא לצאת עליו...
שליו,דודו,שטרית,שריקי,אברג׳יל,הרוש(שמעון).כמה כסף מבוזבז על שחקנים שלא מתאימים לליגת העל,וזה עוד בלי להכניס את ה״טוברוקאים״ שאני לא יודע כמה כסף הם עולים לנו.לדעתי היה אפשר לנצל את הכסף אחרת...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
עמודים: 1 2 3
Reference URL's