מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא יודע מה היה יותר קשה לאבא שלי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
המשחק או טיפולי הכימו...

העיקר שניצחנו...Big Grin
שיהיה בריא אבא שלך .יותר חשוב.
שיהיה בריא ואז נעלה ליגה
שנעלה ליגה זה בטח יעזור לו להבריא.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4
אני מקוה שיש לך השפעה עליו שיישאר לנוח בבית. אחרי שסימסת לי במח' הראשון שהוא מטופל בכימו' סברתי שכבר לא אראה אותו העונה ביציע, אולם עתה אני נוכח שנכשלתי בלהעריך עד כמה עזה אהבתו למועדון ועד כמה עצומה תחושת המחוייבות שלו כלפיו.
ביום שבו השחקנים יהיו מחויבים ונחושים "להגיע למשחק" כמו אבא שלך - אז נהיה קבוצה טובה יותר.
רק בריאות ,החלמה ובשורות טובות.
הכי חשוב, רפואה שלמה לאבא שלך..משחק מאוד מתסכל. ערן לוי איבד המון כדורים אבל אסור להוציא אותו מהמשחק. בישל את השער וגם מסר כדור מדוייק לשריקי שהחמיץ.
תודה לאיחולי ההחלמה.

עד חלון ההעברות בינואר נחזור למיטבנו, עד אז נבליח פה ושם על פי היכולת.

כל הנסיעה מהעבודה בת"א לנתניה לקחת אותו, לנסוע לר"ג, להחזיר אותו לנתניה ולחזור למודיעין היתה שווה את הצעקה (כמעט ללא קול) כשנתניה הכניסה את השער

ברגעים הכי קשים
לעולם לא נעזוב.

מפגר אבל אופטימי

(17-Sep-2013 0:13)יגאל יהב כתב: [ -> ]אני מקוה שיש לך השפעה עליו שיישאר לנוח בבית. אחרי שסימסת לי במח' הראשון שהוא מטופל בכימו' סברתי שכבר לא אראה אותו העונה ביציע, אולם עתה אני נוכח שנכשלתי בלהעריך עד כמה עזה אהבתו למועדון ועד כמה עצומה תחושת המחוייבות שלו כלפיו.

בשיחה עם הרופאה לפני תחילת הטיפולים, שאלתי שאלת מכוון, אם אסור לו ללכת למשחקים, עם התרגשות וקהל וחיידקים...

הוא מחא בתוקף והרופאה הסכימה איתו ולא איתי, תחת תנאים (לא להחשף לשמש, לא לעמוד בתור ודוחק)

עכשיו אני בן צייתן, מה שהוא רוצה... (הוא גם ביקש שאקנה לו לובסטר טרי, אני עוד עובד על זה...)
הרבה בריאות ונחת !!! הלוואי וקצת נחת יגרום לו לטוב ל הלב ככה נרוויח פעמיים !!!
אריאל....לעניין הלובסטר...Undecided
תבדוק את ההצעה בגרופון במסעדת השרצים אושן בהרצליה.
עושה רושם שההצעה לא רעה.ממליץ לא לוותר על מרק הסרטנים שלהם...
קח את אבא תפנק אותו!Idea
בברכת סוכות שמח.

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2
עמודים: 1 2
Reference URL's