מכבי נתניה

גירסה מלאה: חשבת שתגיע דווקא לנתניה? "קיוויתי להגיע לקבוצה גדולה יותר,
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
הרוש: "טביב ניסה להרוס לי את הקריירה". ראיון http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4566943,00.html
(03-Sep-2014 12:53)amir כתב: [ -> ]הרוש: "טביב ניסה להרוס לי את הקריירה". ראיון http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4566943,00.html

חשב שיגיע לקבוצה גדולה אבל בסוף הגיע למועדון ענק מבחינתו...
אוקי נזרום איתך.
(03-Sep-2014 12:53)amir כתב: [ -> ]הרוש: "טביב ניסה להרוס לי את הקריירה". ראיון http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4566943,00.html

תחליק,גם מהשטות הזו לעשות מטעמים...הוא יותר טוב מלויטה וזהו...
לא מבין מה המטרה של העלאת פוסט כזה?
למה להתפס לשלילי? כמו שמישהו כאן הזכיר הוא גם טען שנתניה מועדון ענק מבחינתו.
מעבר לזה מדובר בשוער שהיה מועמד למכבי חיפה וכיוון לאירופה... עם כל הכבוד מבחינתו להגיע למכבי נתניה זה סוג של ברירת מחדל ולא חלום חייו, אם נאהב את זה וגם אם לא. העיקר שיתן את הנשמה ואם יצא מכאן לאירופה ועל הדרך אלי שגב יעשה כמה ג'ובות אז כולם הרוויחו. אפרגן לו בדיוק כמו שפירגנתי לסטרול, חיימוביץ, תמיר כהן, ואלמוג כהן שיצאו לאירופה דרכנו ואפילו לא לסתם קבוצות קיקיוניות בבלגיה או קפריסין.
(03-Sep-2014 13:19)עידן444 כתב: [ -> ]לא מבין מה המטרה של העלאת פוסט כזה?
מעבר לזה מדובר בשוער שהיה מועמד למכבי חיפה וכיוון לאירופה... עם כל הכבוד מבחינתו להגיע למכבי נתניה זה סוג של ברירת מחדל ולא חלום חייו, אם נאהב את זה וגם אם לא. העיקר שיתן את הנשמה ואם יצא מכאן לאירופה ועל הדרך אלי שגב יעשה כמה ג'ובות אז כולם הרוויחו. אפרגן לו בדיוק כמו שפירגנתי לסטרול, חיימוביץ, תמיר כהן, ואלמוג כהן שיצאו לאירופה דרכנו ואפילו לא לסתם קבוצות קיקיוניות בבלגיה או קפריסין.
אז אתה לא מבין לא נורא אתה לא חייב להוסיף מגילה אח"כ.
אני הייתי ועדיין בעד הרוש ציפיתי שיהיה יותר לויאלי למועדון שהציל לו את הקרירה אין לי כלום נגדו זורם איתכם ובהצלחה לאריאל.
(03-Sep-2014 13:26)amir כתב: [ -> ]
(03-Sep-2014 13:19)עידן444 כתב: [ -> ]לא מבין מה המטרה של העלאת פוסט כזה?
אז אתה לא מבין לא נורא אתה לא חייב להוסיף מגילה אח"כ.
אני הייתי ועדיין בעד הרוש ציפיתי שיהיה יותר לויאלי למועדון שהציל לו את הקרירה אין לי כלום נגדו זורם איתכם ובהצלחה לאריאל.
בהצלחה לאריאל!
זה מה שחשוב.
כולנו באותו צד.
מה לא ברור חשב שיגיע לקבוצה באירופה ונשאר בישראל קדימה דפדפו הצלחה שלו הצלחה שלנו

Sent from my iPhone using Tapatalk
הרוש צודק, מועדון שלא לקח שום תואר כבר למעלה משני עשורים הוא לא מועדון גדול.
מכבי נתניה זה המועדון הכי גדול בעולם גם אם נתמודד מול ריאל מדריד אני מאמין במכבי נתניה

מכאן ועד לעשות מכל פיפס של שחקן רכש שמגיע אין טעם גם הרוש וגם לויטה לא גדלו במכבי נתניה בשבילי רק שחקני הבית הם הכי נחשבים אלו שעברו מחלקות נערים או נוער או שניהם זאת הסיבה שאני מאמין גם בירין חסן ועידו לוי

ואם אסי דומב שחייב לי את הקריירה לא יעשה שטויות במשחק הראשון ויאפשר לנו לקרוע את הפועל תל אביב בבלומפילד לא יסלח לו לעולם
Reference URL's