מכבי נתניה

גירסה מלאה: איך אפשר לעשות כל כך הרבה טעויות בזמן כל כך קצר?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
הנה הטעויות אתם תחליטו :
1. שיתוף פעולה (הרסני לדעתי) עם טוברוק כולל החלטה ששחקני מחלקת הנוער של יקבלו מנוי למשחקי מכבי נתניה לקחו את היתרון המשמעותי ביותר והפכו אותו לכשלון.
2.פרימו נוסע למחנה אימונים ולובש את חולצת המועדון על פניו נראה ונשמע קטנוני אבל מצביע על הרבה ענייני ניהול וניגוד אינטרסים .
3. כל הנושא של דודו מרגע הסקאוטינג עד הטיפול בשחקן כולל החוסר מקצועיות והשקרים עם המצב הבטחוני.
4. הטיפול בעמית בן שושן שערוריה
5.לויטה/הרוש מריח לא טוב מוסרית בקטע המקצועי אפשר להתווכח.
6. קשר אוהדים הנהלה כמעט לא קיים האוהדים הם הלחם והחמאה של כל מועדון גדול בעולם
אצלנו פשוט יורקים לאוהדים בפנים גם לאלה שתורמים מזמנם וכספם ומחזירים אותנו חזרה לימים אפלים של מחאות
7.שיווק כל כך הרבה כלום ושום דבר שזה לא ייאמן דשנו בנושא פה בפורום כל כך הרבה שלא אפתח שוב את הנושא.
8. קיצוץ רוחבי לכל השחקנים עוד לפני שמקבלים משכורת ראשונה כנראה למישהו השתבשה טבלת האקסל אין אפשרות אחרת להבין את המהלך
אגב בכוונה אני לא נכנס לבנייה מקצועית של הסגל ...
אשמח גם אם אנשים יכתבו דברים חיוביים לי לא עלה כרגע...
סעיף 1 זו הידיעה "המסעירה" מהיום שאייל סגל דיבר עליה???
נו באמת זה לא רציני.
בין מכבי נתניה לבין טוברוק יש היום שת"פ.
טוב או לא טוב אפשר להתווכח אבל כל עוד הוא קיים לא רואה מה הבעיה שמחלקות הנוער שלהם יקבלו מנוי למשחקים, חלק לא קטן מהם תושבי נתניה.
ומה מטרת הפוסט הזה ? להוסיף עוד שמן למדורה ?
לא מספיקות כל הכותרות שקיבלנו היום ?
לא מספיק הטמטום של אותם אלה שהפיצו את הסרטון מהאימון ?

במקום לנסות לייצר שקט סביב הקבוצה ממשיכים להפיץ רעל שגם אם יש אמת בחלקו לא מוצא שום סיבה למה צריך שוב לדוש בו
(29-Aug-2014 21:18)אופיר34 כתב: [ -> ]ומה מטרת הפוסט הזה ? להוסיף עוד שמן למדורה ?

במקום לנסות לייצר שקט סביב הקבוצה ממשיכים להפיץ רעל שגם אם יש אמת בחלקו לא מוצא שום סיבה למה צריך שוב לדוש בו

צודק, תנו שקט לקבוצה,שחררו.
(29-Aug-2014 21:18)אופיר34 כתב: [ -> ]ומה מטרת הפוסט הזה ? להוסיף עוד שמן למדורה ?

אופיר הסירטון לא הודלף ע"י אוהד הכתב והצלם של אתר ONE היו נוכחים במקום הכתב עמד כאחרון האוהדים ליד הגדר וצילם דרך הנייד שלו

הצלם עמד ברחבה של החניה וצילם משם

סתם לידע כללי
אני מקווה שמה שאתה אומר זאת האמת.
חשוב שידעו את זה גם בקבוצה.
אני מאמין שהם יודעים אני לא הייתי שם אבל דווחתי און ליין שזה מה שהיה
ההנהלה כעסה כנראה על הפריצה למגרש

Sent from my iPhone using Tapatalk
כשאני דיברתי על זה שיש כאן אוהדים עם תיסכולים ואכזבות אישיות מאנשים מסוימים במערכת, שמנצלים את הפורום הרישמי של המועדון כדי לסגור חשבונות ולהסית, לא דיברתי בעלמא.
איפה נציג המועדון בפורום הזה לעזעזל שידע "להשיב אש"?!
אף אחד לא בא רעול פנים מי שזרק את האבוקות ונכנס לאימון במגרש לא ברח.
אנשים לא שמים לב שהם כורתים את הענף שכולנו יושבים עליו.יש דברים שחייבים להעביר עליהם ביקורת ויש דברים שבכלל לא צריכים להיות מוזכרים.פתאום כולם רוצים להיות אפי ישראל או מורהו האגדי רז זהבי.לא הכל היה ורוד הקיץ אבל חלאס,זה הזמן להתעורר ולתמוך בקבוצה.אני מבטיח לכם שאם האוירה השלילית סביב המועדון תמשיך,גם אם יביאו את מסי זה לא יעזור לנו והסוף לא יהיה טוב...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's