מכבי נתניה

גירסה מלאה: בגלל התנהלות אוהדים זאת העונה האחרונה של אלי שגב כנראה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
(29-Aug-2014 13:48)אופיר34 כתב: [ -> ]
(29-Aug-2014 13:39)אייל ס כתב: [ -> ]בחייאת משה,כולנו בלי יוצא מהכלל נותנים לך ים של כבוד,לא ייתכן שכל פעם שמישהו יביע דעתו בדרך שונה מדעתך,אתה תעבור לפסים אישיים ותחמיא לו בדרכים לא דרכים.
.אתה יודע כמה פעמים בשנים האחרונות "זאב רווח" גידף אותי בטוקבקים שונים וכמה פעמים עשה לי האוטינג כשלא חפצתי בזה..ולמרות,כאן בפורום אני מכבד כתיבתו ועונה לו לעיניין.

ולגבי שגב,איש מאוהדי נתניה לא קילל וגידף ופגע בו בשום דרך,יותר מכך הוא הפך מהר מאוד לאליל ההמונים שתפסו צד(ת'צד שלו ולא של מאור) ולא בטוח בצדק.
אני מאוד מקווה ששגב ישאר בנתניה כמה שיותר(לא רואה אחר שיכנס לנעליים שלו),אך כשיעזוב(בתקווה שלו),זה לא יהיה בגלל גידופי אוהדים,זה יהיה כי הסכום שהקציב לפעילות הזו,נגמר.

רק תגיד לי מה משמעות המשפט "הדג מסריח מהרוש" (חוץ ממשחק מילים נחמד) ?
אתה שואל אותי בתור הדג/הרוש/חובב משחקי מילים/אבשלום קור/כל האפשרויות נכונות?
בתור בעלים של מועדון שרואה את השלט הזה בכל אתר אינטרנט מצוי

Sent from my iPhone using Tapatalk
(29-Aug-2014 13:48)אופיר34 כתב: [ -> ]
(29-Aug-2014 13:39)אייל ס כתב: [ -> ]בחייאת משה,כולנו בלי יוצא מהכלל נותנים לך ים של כבוד,לא ייתכן שכל פעם שמישהו יביע דעתו בדרך שונה מדעתך,אתה תעבור לפסים אישיים ותחמיא לו בדרכים לא דרכים.
.אתה יודע כמה פעמים בשנים האחרונות "זאב רווח" גידף אותי בטוקבקים שונים וכמה פעמים עשה לי האוטינג כשלא חפצתי בזה..ולמרות,כאן בפורום אני מכבד כתיבתו ועונה לו לעיניין.

ולגבי שגב,איש מאוהדי נתניה לא קילל וגידף ופגע בו בשום דרך,יותר מכך הוא הפך מהר מאוד לאליל ההמונים שתפסו צד(ת'צד שלו ולא של מאור) ולא בטוח בצדק.
אני מאוד מקווה ששגב ישאר בנתניה כמה שיותר(לא רואה אחר שיכנס לנעליים שלו),אך כשיעזוב(בתקווה שלו),זה לא יהיה בגלל גידופי אוהדים,זה יהיה כי הסכום שהקציב לפעילות הזו,נגמר.

רק תגיד לי מה משמעות המשפט "הדג מסריח מהרוש" (חוץ ממשחק מילים נחמד) ?
נו באמת אופיר עושים שלט כזה למשוך תשומת לב אני בטוח שאפילו שגב חייך שראה אותו?
או שחייך או שלא. אתה מכיר אותו יותר טוב ממני

(29-Aug-2014 13:56)אופיר34 כתב: [ -> ]בתור בעלים של מועדון שרואה את השלט הזה בכל אתר אינטרנט מצוי

כבעלים שעשה דבר או שניים בחיים(ולא חסין מטעויות),אני שמח שיש אוהדים מוסריים כאלו לצידי שלא דורשים שאזרוק כסף על גחמות כאלו ואחרות וכן רגישים להתנהלות מול אוהד לוויטה וכן רגישים להתנהלות של הכן/לא במקרה בן שושן ודודו וכן רגישים לדומיננטיות של מוטלה בתחום שהוא מקבל עליו ציונים נמוכים ב30 שנים האחרונות.
(29-Aug-2014 14:00)אופיר34 כתב: [ -> ]או שחייך או שלא. אתה מכיר אותו יותר טוב ממני

אני ממש לא חוץ מכמה מילים שנה שעברה בחגיגות לא יותר מזה.
(29-Aug-2014 12:25)אופיר34 כתב: [ -> ]
(29-Aug-2014 12:08)זיו פלם כתב: [ -> ]התכוונת ההתנהלות של שגב ויועציו היא זאת שגורמת לו לעזוב וראה איזה פלא אותם יועצים היו גם ליאמר וגם הוא עזב/ברח אז איפה הבעיה בדיוק בקהל ? או ביועצים ?

יאמר לא עזב בגלל שום יועצים. יאמר עזב כי יאמר לא בא לפה אף פעם במטרה להשאר. מהיום הראשון שהוא נחת הוא דאג להודיע את זה לכולם.
ולגבי שגב - כולם מדברים על היועצים שלו ונראה לי שקצת הופכים אותו לאיזה ילד בגן שלא מסוגל לקבל החלטות לבד מבלי שמוטלה או איזיקוביץ יתנו לו את האוקיי שלהם. לא מאמין בזה. שגב ילד גדול שמנהל עסקים בכמה מליונים. עם כל הכבוד ליועצים הם לא אלה שמתווים את הדרך.
ואני לא אומר שההתנהלות היא מושלמת אבל נראה לי שנושא היועצים האלה קצת מוגזם.
ובקשר לאוהדים - באמת לדעתי מוסיפים רעש מיותר למערכת שגם ככה לא שקטה. אז קיבלנו הרבה כותרות "בזכותם" אבל מי צריך כותרות כאלה ???

אופיר שבת שלום !
אף אחד מאיתנו לא יודע במה שגב עוסק ...
מעניין אם אותם "אוהדים" היו מתייצבים לצד יוסי מזרחי בראיון הפיטורים שלו אחרי שהקבוצה לא פתחה טוב את הקבוצה וסופגת בצרורות.
כמו שכתבתי בפוסט קודם, העונה ראשונה אחרי עלייה היא שנה קריטית, בהרבה מאוד מהמקרים אחת העולות גם נושרת בחזרה.
הגנה חזקה שמתחילה קודם כל בשוער טוב זה הבסיס וזה יכול להיות ההבדל בין צליחת העונה הראשונה לבין ירידה בחזרה.
לפי מה ששמעתי והבנתי, זה לא בא פתאום, לא מרוצים מלויטה כבר זמן מה וגם הוא בעצמו ידע את זה.
נוצרה הזדמנות לקבל שוער נבחרת שטוב יותר מלויטה לא יעזור כלום, מזרחי לקח את ההחלטה הלא קלה ועכשיו נותר לראות האם ייצא גדול או לא.
אני מסכים אם מי שיאמר שהמהלך האחרון (ועוד כמה לפני) לא מלמדים על ג'נטלמניות רבה.
יחד עם זאת אף אחד מאיתנו לדעתי, לא יחליף את ההצלחה במגרש עם מגן ההגינות.
לא יודע להגיד אם מקצועית מזרחי צודק בכל מהלכיו ,אבל הוא המאמן ולא אני או מישהו מהכותבים כאן.
איני מאנשי חצרו של אלי שגב (להיפך ,אם כבר ההיכרות האישית שלי היא דווקא עם יוסי מאור..) אבל נוצר מצב שבו כרגע אלי שגב אחראי תקציבית לטוב ולרע.
אם החליט שמוטלה וגיל לב ואיזיקוביץ' ומי לא, אז החליט וישלם...
כל מי שרצה ורוצה לתרום ,לעזור, לרכוש מנוי ולעודד יבורך, מי שלא- פשוט רק אל תפריעו.
אל תגרמו לכך שבסוף העונה נבכה כולנו.
מי שמחה היום, גם אם לא אהבתי ממש את הדרך, אני מכבד את הבעת הדעה אך מציע להסתפק בכך.
יש עוד שבועיים לפתיחת הליגה, תנו לצוות המקצועי לעשות את העבודה ונתפלל כולנו לימים טובים יותר.
שבת שלום.
משה,מאמן וותיק כמו מזרחי שהיה שוער מהטובים בתקופתו צריך להמתין עד סוף אוגוסט כדי להבין שהבעיה המרכזית שלו בשער?
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's