מכבי נתניה

גירסה מלאה: בגלל התנהלות אוהדים זאת העונה האחרונה של אלי שגב כנראה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
אלון אתה טועה בהחלט בא בן אדם משכיב כאן מליוני דולרים ועוד מקללים אותו ?

כל שחקן הכי טוב שבעולם לא גדול מהקבוצה שלו והכלל הזה במיוחד תופס לגבי מנשקי הסמלים בחולצות מאז איציק זוהר ועד היום !

אני בהחלט נגעל מהצורה בא הובא הרוש לנתניה ואין לי חצי דבר וענין נגדו אבל מהרגע שהמאמן רצה להביא אותו בעיקר כי הוא פנוי ושזה לא עלה כסף למועדון אין פשוט אין מה להתווכח עם המאמן

טוב שיש לנו 2 שוערים מצויינים אני לא רואה שום פסול בכך אדרבא שילחמו בינהם ומי שהכי טוב שישרת את מכבי נתניה

לצערי האוהדים הרסו הכל ותתכוננו לזה שאלי שגב לא יהיה אתנו בעונה הבאה וזה לא איום אלון זאת אכזבה
(29-Aug-2014 12:25)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(29-Aug-2014 12:16)זיו פלם כתב: [ -> ]תקשיב אפס מאופס שכמוך עד עכשיו הבלגתי אבל זהו נגמר פישר תקרא לבן שלך חתיכת כלומניק מסכן שכל מה שיש לו בחיים זה לקלל לך יא חביתה מתהפכת כל שני וחמישי תפסיק להצדיק את ההתנהלות שכונה שקוראים לה המהלת מכבי נתניה
אני נגד היועצים ולא נגד שגב
ביום שהוא יעזוב באמת אתה תראה את כל אוכלי החינם בורחים כמו מוטלה לפני שנתיים בדקה ה 60

Sent from my iPhone using Tapatalk

אתה ילד מסכן שאין לו מושג מהחיים שלו.

ואתה בן אדם מסכן שהחיים התאכזרו לו מה קרה לא שיחקו איתך בגן שהיית קטן לך לפסיכולג דבר איתו על זה ועזוב אותנו בשקט

מי שמדבר על מוטלה סרה עושה זאת מתוך שנאת חינם.
לא מכיר את האיש ואת תרומתו לנתניה.

לולי מוטלה היינו משהו כמו מכבי יפו הפועל יהוד ובמקרה הטוב הכח רמת גן.

אלי שגב עושה מעשה פנחס ומקבל שכר זמרי.

כל הקאקרים המכנים עצמם אוהדים יורים לנו ללא הרף על הרגלים.

שבת שלום
ותעשו חשבון נפש עכשיו בחודש אלול חודש הרחמים והסליחות.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
(29-Aug-2014 12:19)אלון כתב: [ -> ]אני לא אוהב את כל הנושא הזה שבעלים מאים שאם האוהדים לא יתנהגו יפה הוא יעזוב ואז שאחרי ש20 אוהדים מקללים הוא עוזב.מי שנכנס לכדורגל צריך לדעת לאן הוא נכנס.תראו את אלונה ברקת ויעקב שחר,עם מה הם התמודדו ובעזרת סבלנות לאן הגיעו.אני נגד אותם מקללים אבל חלאס עם כל האיומים האלה שאם לא תתנהגו יפה אני עוזב....אנחנו לא מחנכים ואני לא מתכוון לריב עם אנשים ביציע כדי לא להבריח את הבעלים...

אתה שמעת את הבעלים מאיים ?
למה להדביק דברים לשגב שלא היו ולא נבראו (וגם אם לא דברת עליו זה מה שמתפרש מדבריך) ?
ודרך אגב גם אלונה וגם שחר איימו בעבר שיעזבו אם האוהדים שלהם לא ישנו את דרכם (אלונה אחרי האבנים שזרקו על עזורי ושחר במקרה טוואטחה).
אז זה נחמד לשבת בבית מול המחשב ולכתוב את מה שאתה כותב אבל כנראה שאתה מגיע לקבוצת כדורגל מבלי שאף אחד הכריח אותך, שופך עליה מליונים, משקיע בה 25 שעות ביממה על חשבון העסקים והמשפחה שלך ומקבל קללות וביקורות אין סוף כנראה שאפשר להבין למה יש מחשבות על למה אני צריך את זה.
פ.ר.י.י.א.ר מי שמחזיק, מנהל ומממן קבוצת כדורגל בישראל!!!
אופיר זה לא רק הענין הזה מתברר שמי שהפגינו לא מתוך מניעים טהורים אלא בגלל שלא נתנו להם למכור ממוצרי המועדון

חוץ מזה מה אכפת לאוהדים אם בעל הבית רוצה לתת אפילו לאוהד מליון יורו בשבוע ? מה אכפת לאחרים למה העיניים שלהם בצלחת של מישהו אחר ? זה פשוט התנהגות לא נורמלית !!!

לכל אלו שקבעו שהכסף מגיע על חשבון שחקנים , מי קבע כמה יהיה חשבון השחקנים ומי קבע כמה מהסכום ילך ליועצים ? רק בעל הבית קובע !!!
(29-Aug-2014 12:37)זאב רווח כתב: [ -> ]אופיר זה לא רק הענין הזה מתברר שמי שהפגינו לא מתוך מניעים טהורים אלא בגלל שלא נתנו להם למכור ממוצרי המועדון

חוץ מזה מה אכפת לאוהדים אם בעל הבית רוצה לתת אפילו לאוהד מליון יורו בשבוע ? מה אכפת לאחרים למה העיניים שלהם בצלחת של מישהו אחר ? זה פשוט התנהגות לא נורמלית !!!

לכל אלו שקבעו שהכסף מגיע על חשבון שחקנים , מי קבע כמה יהיה חשבון השחקנים ומי קבע כמה מהסכום ילך ליועצים ? רק בעל הבית קובע !!!

מעולה, אז בקרוב הם יוכלו למכור מה שהם רוצים אבל גם לממן את החוזה של השחקנים בכלל ושל לויטה בפרט.
(29-Aug-2014 12:32)אופיר34 כתב: [ -> ]
(29-Aug-2014 12:19)אלון כתב: [ -> ]אני לא אוהב את כל הנושא הזה שבעלים מאים שאם האוהדים לא יתנהגו יפה הוא יעזוב ואז שאחרי ש20 אוהדים מקללים הוא עוזב.מי שנכנס לכדורגל צריך לדעת לאן הוא נכנס.תראו את אלונה ברקת ויעקב שחר,עם מה הם התמודדו ובעזרת סבלנות לאן הגיעו.אני נגד אותם מקללים אבל חלאס עם כל האיומים האלה שאם לא תתנהגו יפה אני עוזב....אנחנו לא מחנכים ואני לא מתכוון לריב עם אנשים ביציע כדי לא להבריח את הבעלים...

אתה שמעת את הבעלים מאיים ?
למה להדביק דברים לשגב שלא היו ולא נבראו (וגם אם לא דברת עליו זה מה שמתפרש מדבריך) ?
ודרך אגב גם אלונה וגם שחר איימו בעבר שיעזבו אם האוהדים שלהם לא ישנו את דרכם (אלונה אחרי האבנים שזרקו על עזורי ושחר במקרה טוואטחה).
אז זה נחמד לשבת בבית מול המחשב ולכתוב את מה שאתה כותב אבל כנראה שאתה מגיע לקבוצת כדורגל מבלי שאף אחד הכריח אותך, שופך עליה מליונים, משקיע בה 25 שעות ביממה על חשבון העסקים והמשפחה שלך ומקבל קללות וביקורות אין סוף כנראה שאפשר להבין למה יש מחשבות על למה אני צריך את זה.

מי שנכנס לכדורגל צריך לדעת לאן הוא נכנס,אנחנו לא המצאנו את נושא המחאות וההפגנות.מצידי שההנהלה תרחיק את כל המקללים וכך יהיה נעים יותר במגרש.כל שאני יכול לעשות זה לכתבוב ולבקש מאותם מקללים שיפסיקו(ואני עושה זאת לא מעט).אי אפשר לשלוט על כל הקהל כמו רובוטים ולצערי זה הכדורגל(ולא רק בישראל).
התגובה שלי באה לנושא הפוסט ולא למחשבותיו של אלי שגב.
(29-Aug-2014 12:37)זאב רווח כתב: [ -> ]אופיר זה לא רק הענין הזה מתברר שמי שהפגינו לא מתוך מניעים טהורים אלא בגלל שלא נתנו להם למכור ממוצרי המועדון

זאב עדיין לא הבנת שהמחאה היא נגד צורת ההתנהלות בשלושת המקרים האחרונים ״דודו״ , ״עמית בן שושן״ , והאחרון ״אוהד לויטה״ האירגון ימשיך למכור מוצרים ואף פעם לא ביקש ויבקש תקצוב מהמועדון
האירגון מתקיים אך ורק מספונסרים שהוא מארגן לעצמו מתרומות במשחקים ומכסף אישי של העומדים בראש האירגון

אני שמעתי שאלי שגב נורא כעס והתאכזב ממעשי האוהדים
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's