מכבי נתניה

גירסה מלאה: יוסי מזרחי יודע ואמר את הבעיות של מכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
זה נאמר בתור בדיחה. מה זה משנה מי ? אתה רוצה להגיד לי שאתה רואה שיטה ודרך בנתניה ?
(29-Aug-2014 13:22)טל.מ כתב: [ -> ]זה נאמר בתור בדיחה. מה זה משנה מי ? אתה רוצה להגיד לי שאתה רואה שיטה ודרך בנתניה ?

אם אתה רוצה תשובה אמיתית ועניינית, תמתין 3-4 מחזורי ליגה.
אענה לך במקום טל,נכון להיום אני רוצה לראות את יוסי מזרחי על הקווים,אגב זה היה נכון גם לטרום ההכנות לעונה.
.אני חושב שהבעלים טעה שהחתים אותו ל3 שנים(כמו שיאמר טעה כשהחתים את עטר),אני חושב שהדינמיקה הניפלאה והחברית בינהם לא נכונה לעסקים בכלל ובטח ובטח לעולם הכדורגל.
.אחת התוצאות היא הסגל הנוכחי וסכומי העתק ששולמו לחלק מהשחקנים כולל החתמה לטווחים ארוכים בלי אפשרות יציאה של המועדון.
הקבוצה הנוכחית היא פרי יצירתם של הבעלים והצוות המקצועי והם אלו שאמורים להוביל אותה בביטחה למחוזות שיגרמו לכולנו לתוצאות חיוביות.
מי ייתן והפסימים(יש כאלו שיקראו לזה ראליות) יאכלו כובעים על בסיס קבוע והאופטימים(יש כאלו שיקראו להם,החיים בסרט),יזכירו לכולנו השכם וערב עד כמה הם צדקו!

אמן!
(29-Aug-2014 13:26)אייל ס כתב: [ -> ]אענה לך במקום טל,נכון להיום אני רוצה לראות את יוסי מזרחי על הקווים,אגב זה היה נכון גם לטרום ההכנות לעונה.
.אני חושב שהבעלים טעה שהחתים אותו ל3 שנים(כמו שיאמר טעה כשהחתים את עטר),אני חושב שהדינמיקה הניפלאה והחברית בינהם לא נכונה לעסקים בכלל ובטח ובטח לעולם הכדורגל.
.אחת התוצאות היא הסגל הנוכחי וסכומי העתק ששולמו לחלק מהשחקנים כולל החתמה לטווחים ארוכים בלי אפשרות יציאה של המועדון.
הקבוצה הנוכחית היא פרי יצירתם של הבעלים והצוות המקצועי והם אלו שאמורים להוביל אותה בביטחה למחוזות שיגרמו לכולנו לתוצאות חיוביות.
מי ייתן והפסימים(יש כאלו שיקראו לזה ראליות) יאכלו כובעים על בסיס קבוע והאופטימים(יש כאלו שיקראו להם,החיים בסרט),יזכירו לכולנו השכם וערב עד כמה הם צדקו!

אמן!

על המילה סבלנות כנראה לא שמעו כאן בפורום.
עוד לא התקיים משחק ליגה אחד, עוד לא ראו איך "השקשוקה" רצה וכבר מתקיים עליהום מטורף.
כתבתי יותר מפעם אחת שאני מתפלל שהאופטימיות של האופטימים תנצח,אך לא צריך להתחיל ת'ליגה כדי לראות שהצוות המקצועי זז בכיסאו ולא בנוחות.
הסגל הלא סגור,החיפושים,ההרכבים המתחלפים,החלק האחורי,החלק הקדמי,התוצאות.
.כל אלו גורמים לאוהדים(חלקם לפחות) להוציא את שעל ליבם,מתוך אכפתיות.
.איש לא מכבס כביסה מלוכלכת בפומבי,למרות שיש כזו לא מעט במכונה התעשייתית של גבי בובליל.
(29-Aug-2014 13:43)אייל ס כתב: [ -> ]כתבתי יותר מפעם אחת שאני מתפלל שהאופטימיות של האופטימים תנצח,אך לא צריך להתחיל ת'ליגה כדי לראות שהצוות המקצועי זז בכיסאו ולא בנוחות.
.איש לא מכבס כביסה מלוכלכת בפומבי,למרות שיש כזו לא מעט במכונה התעשייתית של גבי בובליל.

כולם שמעו היום את יוסי מזרחי בקולו אומר שיש בעיות שטרם נפתרו, האיש לא מנותק מהמציאות (בניגוד למאמן אחר שהיה פה עד לא מזמן).
אז במקום לתת למאמן את הקרדיט המינימלי לפתור את הבעיות, כבר קוראים לו להתפטר.
מי קרא לו להתפטר ?
(29-Aug-2014 13:47)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(29-Aug-2014 13:43)אייל ס כתב: [ -> ]כתבתי יותר מפעם אחת שאני מתפלל שהאופטימיות של האופטימים תנצח,אך לא צריך להתחיל ת'ליגה כדי לראות שהצוות המקצועי זז בכיסאו ולא בנוחות.

כולם שמעו היום את יוסי מזרחי בקולו אומר שיש בעיות שטרם נפתרו, האיש לא מנותק מהמציאות (בניגוד למאמן אחר שהיה פה עד לא מזמן).
אז במקום לתת למאמן את הקרדיט המינימלי לפתור את הבעיות, כבר קוראים לו להתפטר.
עוד לפני שחתם היו כאלו שקראו לו להתפטר(כאלו יהיו תמיד),מדובר במיעוט מבוטל.
.מצד שני מתברר שלא מדובר בעיפרון המחודד ביותר בקלמר והביצועים עד כה לא באים במישור אחד אם זמן ההכנה הארוך/התקציב/התנאים האופטימלים/הקהל המחבק.
צריך להבין ולכבד את הבקורת העיניינית והיא עיניינית.
למה להיתמם ?
כשאומרים מהבוקר עד שעות הלילה המאוחרות במשך 3 חודשים שמה שהיה מבחינת רמה יהיה גם בליגת העל זה לומר בדיוק שיוסי מזרחי לא בחירה מוצלחת

זה צריך להיות שיא גינס לרצות לראות מאמן מפוטר לאחר שהעלה את הקבוצה ליגה כבר במחצית העונה

אף אחד מהאוהדים לא עבר קורס מאמנים אז שלא יבלבל במוח מי ומה ואיך תבואו לעודד נטו את הקבוצה בלי אינטרסים
עמודים: 1 2 3
Reference URL's