מכבי נתניה

גירסה מלאה: ההחתמה של הרוש מעשה נבלה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
לא יפה ולא מתאים לעשות דברים כאלו גם אם מישהו מרוויח כמה לירות מהענין

לויטה בא אלינו כשירדנו ליגה והוא שוער טוב יותר מהרוש לדעתי

התנהלות מבישה אני מקווה שלויטה ישאר ויהיה השוער הראשון
אתה צודק ב100 אחוז ככה לא עושים לשוער שהסכים לרדת ליגה עם נתניה ולבוא לחתום זאת ממש התנהלות מבישה!!וחוץ מהזה לויטה הוא לא הבעיהה של נתניה הבעיה זה בחלק הקדמי...
(28-Aug-2014 17:06)זאב רווח כתב: [ -> ]לא יפה ולא מתאים לעשות דברים כאלו גם אם מישהו מרוויח כמה לירות מהענין

לויטה בא אלינו כשירדנו ליגה והוא שוער טוב יותר מהרוש לדעתי

התנהלות מבישה אני מקווה שלויטה ישאר ויהיה השוער הראשון

אתה הרי כותב מטעם ההנהלה(כפי שהצהרת),מה הם אומרים על הנושא? אם זה מעשה נבלה (על פי גורם מטעם ההנהלה) אז למה הם עושים מעשה זה... Huh
מבולבלים? גם אנחנו...
אני לא כותב "מטעם" ההנהלה אלא ביקשו ממני לכתוב כאן את דעותיי אני לא מוכר ולא משנה בשביל אף אחד

כן במקרה הזה אני לא מסכים עם מי שהביא לכאן את הרוש השוער לא חסר לנו שוער ומהשוערים בין שניהם אני מעדיף את לויטה

חסר לנו חלוץ טוב יש לנו מלה חלוצים בררה או כאלו ל חצי שעה כמו שריקי

אם אפשר כבר עכשיו להביא חלוץ זר במקום בינואר הייתי הולך על המהלך הזה בלי שום ספק
(28-Aug-2014 17:13)זאב רווח כתב: [ -> ]אני לא כותב "מטעם" ההנהלה אלא ביקשו ממני לכתוב כאן את דעותיי אני לא מוכר ולא משנה בשביל אף אחד

כן במקרה הזה אני לא מסכים עם מי שהביא לכאן את הרוש השוער לא חסר לנו שוער ומהשוערים בין שניהם אני מעדיף את לויטה

חסר לנו חלוץ טוב יש לנו מלה חלוצים בררה או כאלו ל חצי שעה כמו שריקי

אם אפשר כבר עכשיו להביא חלוץ זר במקום בינואר הייתי הולך על המהלך הזה בלי שום ספק

חבל שאתה לא אומר את הדברים האלה והאחרים שנכתבים כאן בפורום לחברים שלך בהנהלה...
אלון מה זה משנה ...? מישהו הרוויח מהמהלך הזה והקריבו את לויטה.
המהלך חוסך המון כסף לנתניה אז למה לא? אני מאוד אוהב את לויטה אבל אם זה מה שיעזור לנו מבחינה כלכלית זכותו של הבעלים לקבל כסף שיעזור לנו. זה מבאס ולא הכי הוגן מבחינת לויטה אבל אין מה לעשות. כמו שלשחקנים יש זכות לעזוב כך לבעלים יש זכות להעזיב
המעשה מעשה בעייתי,מאוד לא נוח להיות מזוהה עם מעשה כזה,מעבר לכך אוהד לויטה אישיות ונעים הליכות ובשנה שעברה ירד ליגה כדי לעלות השנה ובגדול.
מצד שני,מקצועית השוערות שהציג בכל המשחקים השנה היתה בעייתית ואני משוכנע שהמהלך הוא עינייני למרות הדרך המאוד לא ראויה.
אני מכבד את שגב ויודע שנתניה בחיים הרבה בזכותו אבל ההתנהלות הזו עוד תמוטט את המועדון.
גם את הטענה שלהם אני מבין אבל לא מקבל

הטענה אומרת ככה : המשקיע רוצה להשקיע בשוער הרוש וזה לא אמור לפגוע כהוא זה בלויטה כמו שברצלונה וריאל מדריד השקיעו כל אחת בכמה שוערים ומי שיהיה הכי טוב שיישחק

לדעתי ברגע שהרוש ישחק מזרחי לא יוציא אותו מההרכב ולזה אני קורא מעשה נבלה
אז המשקיע הרוויח שחקן משחק בליגת העל ויוכל למכור אותו בסיום העונה או לשאחריה ברווח יפה
אבל כלפי הקבוצה וכלפי לויטה עצמו זה מעשה נבלה ואין מילים אחרות כי אם הרוש היה מפסיד בבוררות והיה צריך לשלם הרבה כסף לשחרור של הרוש גם המשקיע לא היה נכנס לזה בכלל
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Reference URL's