מכבי נתניה

גירסה מלאה: ההחתמה של הרוש מעשה נבלה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
אני לא בקי מספיק בפרטים, אבל מבחינה מקצועית וככל שיש מימון לעסקה, מקצועית
אריאל הרוש שוער ליגה מצויין.
ייתכן שחסרים שחקנים נוספים, אך אם קיים מימון לעסקה ,איני רואה אלא את טובת הקבוצה.
למי שלא זוכר , המאמץ של מכבי חיפה בשנת 1991 הביא להם אחרי 5:0 בנתניה שוער שהחליף שוער אחר ובסוף
העונה הם זכו בדאבל...
אז נכון שהרוש לא צ'אנוב אבל אם מקצועית כשוער נבחרת הוא עולה לדעת הצוות המקצועי על לויטה, אז מה שנקרא " שיתמודדו".
את התוצאות נבחן בתום העונה.
אני באמת מקווה רק שהמרקם החברתי לא ייפגע, כי חדר הלבשה חזק הוא גורם דומיננטי בחיי קבוצת כדורגל.
מעבר לכך, כל מי שתורם בצורה כזו או אחרת לתקציב של המועדון ,יבורך.
(28-Aug-2014 17:33)אייל ס כתב: [ -> ]המעשה מעשה בעייתי,מאוד לא נוח להיות מזוהה עם מעשה כזה,מעבר לכך אוהד לויטה אישיות ונעים הליכות ובשנה שעברה ירד ליגה כדי לעלות השנה ובגדול.
מצד שני,מקצועית השוערות שהציג בכל המשחקים השנה היתה בעייתית ואני משוכנע שהמהלך הוא עינייני למרות הדרך המאוד לא ראויה.

מסכים מאד עם דבריך,יכולתו השנה מאד בעייתית בלשון המעטה,הוא לא מתאים להיות שוער בליגת העל...לגבי החסכון לא נראה לי שיהיה ,לויטה לא יוותר על שקל...

(28-Aug-2014 17:39)אופיר34 כתב: [ -> ]
(28-Aug-2014 17:37)אייל ס כתב: [ -> ]הפוסט מתייחס להתנהלות....מקצועית המהלך נכון,בכל משחקי המבחן וגביע הטוטו היתה לנו בעיה לא פשוטה במיקום השוער ובכדורי הגובה.

יכול להיות שלויטה לא היה בשיאו אבל הוא ממש לא בראש סדר העדיפויות שלנו כרגע. ההסבר שלי לעיסקה כזאת היא רק מימון מלא שלה ע"י גורם כזה או אחר

אני לא אתפלא אם זה אבי נמני בעצמו..לא יפתיע אותי בכלל.

(28-Aug-2014 17:45)זאב רווח כתב: [ -> ]אין לנו בעיה של שוער רק חלוץ חסר

יש לנו בעיה חמורה של שוער,לדעתי לא צפית במשחקי האימון השנה...

(28-Aug-2014 17:49)טל.מ כתב: [ -> ]כן ... היתה בעיה עם לויטה בניהול המשחק מאחור וגם די כעסו עליו ובצדק שהוא לא יוצא למתפרצות וגם הנגיחות שלו בקרנות לא משהו.

חארטה.

טל אל תרתח,היתה בעיה עם לויטה,גולים באשמתו הישירה וכרגע ששנינו יודעים שהקבוצה לא מסוגלת לתת גול,לקבל גולים כאלו מיותרים,עולים לנו בהפסדים...
(28-Aug-2014 19:33)davidb7 כתב: [ -> ]
(28-Aug-2014 17:33)אייל ס כתב: [ -> ]המעשה מעשה בעייתי,מאוד לא נוח להיות מזוהה עם מעשה כזה,מעבר לכך אוהד לויטה אישיות ונעים הליכות ובשנה שעברה ירד ליגה כדי לעלות השנה ובגדול.
מצד שני,מקצועית השוערות שהציג בכל המשחקים השנה היתה בעייתית ואני משוכנע שהמהלך הוא עינייני למרות הדרך המאוד לא ראויה.

מסכים מאד עם דבריך,יכולתו השנה מאד בעייתית בלשון המעטה,הוא לא מתאים להיות שוער בליגת העל...לגבי החסכון לא נראה לי שיהיה ,לויטה לא יוותר על שקל...

(28-Aug-2014 17:39)אופיר34 כתב: [ -> ]
(28-Aug-2014 17:37)אייל ס כתב: [ -> ]הפוסט מתייחס להתנהלות....מקצועית המהלך נכון,בכל משחקי המבחן וגביע הטוטו היתה לנו בעיה לא פשוטה במיקום השוער ובכדורי הגובה.

יכול להיות שלויטה לא היה בשיאו אבל הוא ממש לא בראש סדר העדיפויות שלנו כרגע. ההסבר שלי לעיסקה כזאת היא רק מימון מלא שלה ע"י גורם כזה או אחר

אני לא אתפלא אם זה אבי נמני בעצמו..לא יפתיע אותי בכלל.

(28-Aug-2014 17:45)זאב רווח כתב: [ -> ]אין לנו בעיה של שוער רק חלוץ חסר

יש לנו בעיה חמורה של שוער,לדעתי לא צפית במשחקי האימון השנה...

(28-Aug-2014 17:49)טל.מ כתב: [ -> ]כן ... היתה בעיה עם לויטה בניהול המשחק מאחור וגם די כעסו עליו ובצדק שהוא לא יוצא למתפרצות וגם הנגיחות שלו בקרנות לא משהו.

חארטה.

טל אל תרתח,היתה בעיה עם לויטה,גולים באשמתו הישירה וכרגע ששנינו יודעים שהקבוצה לא מסוגלת לתת גול,לקבל גולים כאלו מיותרים,עולים לנו בהפסדים...

אל תרתח אדון עזריאל....
(28-Aug-2014 18:31)amir כתב: [ -> ]הרוש טוב ממנו הרוש בעל בית ברחבה הרוש מנהיג והרוש שוער שמביא נקודות ואם כל הצער שבדבר אני בטוח שבסופו של יום המהלך חיובי.

ציינת את כל הדברים שהרוש לא
זו דעתי ועובדה שיוסי מזרחי שאמרת שהוא המאמן מס 1 ושהיה שוער חושב כמוני, זכותך לחשוב כמו טל.
הרוש שוער טוב יותר מלויטה, נתוני הבסיס שלו פשוט יותר טובים אין מה לעשות.
אל תתנו לכעס על המהלך השנוי במחלוקת לבלבל אתכם.
(28-Aug-2014 20:00)פיליפצוק כתב: [ -> ]הרוש שוער טוב יותר מלויטה, נתוני הבסיס שלו פשוט יותר טוב אין מה לעשות.

א.מסכים לחלוטין.
ב.המשפט השני שלך לגבי הכעס צריך להיות משפט מנחה לכל הדיאלוגים בפורום.
(28-Aug-2014 20:07)אייל ס כתב: [ -> ]
(28-Aug-2014 20:00)פיליפצוק כתב: [ -> ]הרוש שוער טוב יותר מלויטה, נתוני הבסיס שלו פשוט יותר טוב אין מה לעשות.

א.מסכים לחלוטין.
ב.המשפט השני שלך לגבי הכעס צריך להיות משפט מנחה לכל הדיאלוגים בפורום.
מסכים גם עם 1 וגם עם 2.
ממזרים חסרי כבוד.
(28-Aug-2014 20:13)טל.מ כתב: [ -> ]ממזרים חסרי כבוד.

חיכינו לך בפינה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Reference URL's