מכבי נתניה

גירסה מלאה: פרסום ראשון: אריאל הרוש במו"מ עם נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
פשוט גועל נפש בא לי להקיא התנהלות ביזיונית ומסריחה כמו כל הקיץ הזה שהופך להיות מגעיל מרגע לרגע .
אין לי שום דבר נגד אריאל הרוש הוא שוער מצוין אבל לא פחות טוב מלויטה ,עמדת השוער לא הייתה הבעיה.
ההתנהלות מול לויטה היא מגעילה ומאוד לא יפה השוער ירד איתנו ליגה ,קיצץ בשכר וזה מה שעושים לו ,ועוד מתי משחררים אותו???שבועיים לפני תחילת הליגה .
הרוש לליגה לויטה לגביע.
(28-Aug-2014 17:03)אופיר34 כתב: [ -> ]
(28-Aug-2014 16:51)אלון כתב: [ -> ]
(28-Aug-2014 16:43)אופיר34 כתב: [ -> ]התביישת גם שעזרא ירק לנו בפרצוף אחרי כל המאמץ שעשינו בשבילו ?

לפני שאתה מתבייש ועובר לב"ש בוא תשמע מה יש לשני הצדדים להגיד ואז תתבייש חופשי

מה קשר? פה אני מתבייש במועדון שלי שככה מתנהג.מה הקשר לעזרא? בגלל מה שעזא עשה אז מותר למועדון להתנהל ככה? מעניין מה היה קורה אם לויטה היה אומר שיש לו הצעה מאירופה והוא לא רוצה לשחק בנתניה יום לפני שהליגה מתחילה...
ואל תזכיר את שמי בהקשר של הבני דודים מהדרום....

הקשר הוא שלצערנו ברב המקרים המועדון הוא זה שמשקיע בשחקן, מקדם אותו ומרים אותו למעלה ואז בלי למצמץ כאשר פוזלים לשחקן ממקום אחר הוא שוכח הכל. במקרה של עזרא זה הכאיב שבעתיים כי הפכו עולמות בשביל להשאיר אותו.
אז לצערנו הדברים האלה די הדדיים ובכל מקרה אם פרטי המהלך נכונים באמת שליבי ליבי על לויטה כי מעבר לשחקן הוא אחלה בן אדם.
מחכה בקוצר רוח לתגובת המועדון ואישור הידיעות

זה בדיוק מה שהרוש יעשה לך במידה וייתן עונה טובה,יניע את האוטו ויתן גז למקום שיתן לו במה גדולה יותר.במידה ויהיה חלש ישאר פה... win win במקרה שלו,טיפשות במקרה שלנו.בהנחה ובאמת יחתום...
עפ וואלה הוא יחתום מחר לשנה וינסה לצאת לחו"ל לאחריה ולנתניה תהיה אופציה אם לא יצא. אין לי ספק שמישהו גוזר קופון פה על חשבונו של לויטה. התנהלות מגעילה. אני במקומו לא מחפש קבוצה, מצידי שיחפשו אותי ביציע וימשיכו לשלם.
החוזה עם הרוש לשנתיים.
מישהו חושב שאם מכבי ת"א היו פונים ללויטה ומציעים לו חוזה הוא היה נשאר פה?
(28-Aug-2014 17:21)amir כתב: [ -> ]החוזה עם הרוש לשנתיים.

אני.
אני עם פה פעור אין כסף להביא קשר עושה משחק וחלוץ נוסף אבל מצרפים את הרוש בעמדה פחות בעייתית DodgyDodgy
(28-Aug-2014 17:26)אלון כתב: [ -> ]

אני.
אוהד באמת אחלה בנאדם אולי אתה צודק, לא יודע.
(28-Aug-2014 17:26)אלון כתב: [ -> ]

אני.

אז אתה חי בסרט.אבל זה לא משנה,החלטה מוזרה ומשהו מסריח פה,מקווה שהממן גם יממן חלוץ
(28-Aug-2014 17:21)טל.מ כתב: [ -> ]עפ וואלה הוא יחתום מחר לשנה וינסה לצאת לחו"ל לאחריה ולנתניה תהיה אופציה אם לא יצא. אין לי ספק שמישהו גוזר קופון פה על חשבונו של לויטה. התנהלות מגעילה. אני במקומו לא מחפש קבוצה, מצידי שיחפשו אותי ביציע וימשיכו לשלם.

בגלל קומבינות אנחנו עושים טובה להרוש על חשבון לויטה ונותנים לו עונה בשער ואחריה הוא יחפש קבוצה בחו"ל ונישאר בלי שוער. קבוצה בונים לטווח ארוך לויטה הוא שוער לעוד 7-5 שנים.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's