מכבי נתניה

גירסה מלאה: משהו לא פופוליסטי לשם שינוי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
דבר ראשון לא ראיתי את המשחק, אז ככה שלא אחווה דעה עליו ואשמח לקבל פירוט ענייני ממישהו שהיה וראה ולא מפופוליסטים שישבו בבית וקראו את העידכונים באתר one.
לא היו לי הרבה ציפיות מהמשחק כאשר קאיודה לא משחק ובטח ובטח אחרי שערן נפצע (לא ערך חימום כמו שצריך, אני כמעט בטוח וזה לא תקין בכלל) בלעדי שניהם אין התקפה לקבוצה.
המשחק הבא של הקבוצה הוא בעוד שבוע וקצת (אין כדורגל בשבת הקרובה וזה סופי אל תאמינו לשטויות שכותב פה האינטרסנט) ואני מקווה שבזמן הזה יחברו את מה שצריך עוד לחבר.
(27-Aug-2014 22:16)פיליפצוק כתב: [ -> ]דבר ראשון לא ראיתי את המשחק, אז ככה שלא אחווה דעה עליו ואשמח לקבל פירוט ענייני ממישהו שהיה וראה ולא מפופוליסטים שישבו בבית וקראו את העידכונים באתר one.
לא היו לי הרבה ציפיות מהמשחק כאשר קאיודה לא משחק ובטח ובטח אחרי שערן נפצע (לא ערך חימום כמו שצריך, אני כמעט בטוח וזה לא תקין בכלל) בלעדי שניהם אין התקפה לקבוצה.
המשחק הבא של הקבוצה הוא בעוד שבוע וקצת (אין כדורגל בשבת הקרובה וזה סופי אל תאמינו לשטויות שכותב פה האינטרסנט) ואני מקווה שבזמן הזה יחברו את מה שצריך עוד לחבר.

צודק, ראיתי את יוסי מזרחי עכשיו בהום סנטר קונה דבק 3 שניות.
(27-Aug-2014 22:16)פיליפצוק כתב: [ -> ]דבר ראשון לא ראיתי את המשחק, אז ככה שלא אחווה דעה עליו ואשמח לקבל פירוט ענייני ממישהו שהיה וראה ולא מפופוליסטים שישבו בבית וקראו את העידכונים באתר one.

מה יש לחבר,אין כלום ושום דבר....6 משחקי אימון (גם גביע הטוטו זה אימון)ולא כובשים,זה נראה לך עניין של חיבור,זה עניין של יכולת,אין חלוצים לקבוצה,כל העונה נבנה על קאיודה,הרי הוא יהיה יותר ביציע(מורחק) מאשר במגרש,צריך את אחמד סבע,כן אחמד סבע ,צריכים חלוצים אמיתיים ומהירות לקבוצה.
יוסי מזרחי מאמין בצעירים אז למה אביב אברהם ודאבור לא משחקים הרי את אברגיל והרוש אנחנו מכירים,הם לא שווים כלום.....צר לי אבל אנחנו מועמדים מספר אחד לרדת ליגה...
(27-Aug-2014 22:25)Shaul כתב: [ -> ]

צודק, ראיתי את יוסי מזרחי עכשיו בהום סנטר קונה דבק 3 שניות.

פופוליסט!

(27-Aug-2014 22:28)davidb7 כתב: [ -> ]

מה יש לחבר,אין כלום ושום דבר....6 משחקי אימון (גם גביע הטוטו זה אימון)ולא כובשים,זה נראה לך עניין של חיבור,זה עניין של יכולת,אין חלוצים לקבוצה,כל העונה נבנה על קאיודה,הרי הוא יהיה יותר ביציע(מורחק) מאשר במגרש,צריך את אחמד סבע,כן אחמד סבע ,צריכים חלוצים אמיתיים ומהירות לקבוצה.
יוסי מזרחי מאמין בצעירים אז למה אביב אברהם ודאבור לא משחקים הרי את אברגיל והרוש אנחנו מכירים,הם לא שווים כלום.....צר לי אבל אנחנו מועמדים מספר אחד לרדת ליגה...

ראיתי בשלושה השבועות האחרונים כמעט את כל קבוצות ליגת העל.
הרגע סיימתי לצפות במשחק מחריד של בית"ר נגד מכבי פ"ת.
אתמול ראיתי את המשחק של אשדוד של ב"ש ואת חיפה נגד סכנין.
אין כרגע רמה ואין יכולת גבוהה ואף אחד עדיין לא מוכן לליגה אז בואו נירגע עם הפופוליזם, לא יורדים ליגה ולא לוקחים אליפות בחודש אוגוסט.
עם ערן לוי וקאיודה אנחנו ניראים רע אז בלעדיהם אין בכלל למה לצפות אפילו . כרגע אנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה!!! חומר השחקנים הוא פשוט לא מתאים יש שחקנים שליגת העל זה לא הליגה שלהם ולא יעזור כלום הקבוצה חייבת חיזוק באופן דחוף .
(27-Aug-2014 22:40)מאור כתב: [ -> ]עם ערן לוי וקאיודה אנחנו ניראים רע אז בלעדיהם אין בכלל למה לצפות אפילו . כרגע אנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה!!! חומר השחקנים הוא פשוט לא מתאים יש שחקנים שליגת העל זה לא הליגה שלהם ולא יעזור כלום הקבוצה חייבת חיזוק באופן דחוף .

נגד מכבי ת"א דווקא הקבוצה נראתה לא רע עם ערן ועם קאיודה.
"כרגע אנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה" אתה קובע את ההנחה הזו על סמך ציפייה במשחקי שאר הקבוצות או סתם כי בא לך להצטרף לפופוליזם השולט פה?
אני דווקא ראיתי משחקים של קבוצה אחת או שתיים וראיתי אנמיות ודברים גרועים הרבה יותר.
מכיוון שאיש מהצופים המעטים שהיו לא כותב,אני נאלץ לשתף ב60 דקות שצפיתי,
ואתרכז ב45 דקות הראשונות(משאיר לאופיר את החצי השני..)
חלק הגנתי חלש,מתחיל בשוער ממשיך במרכז ההגנה במגינים ובקישור ההגנתי.
משחק התקפה שבלוני.
.נקןדות אור(לוקסים בודדים..),עמית בן שושן ודיע סבע ולרגעים לא רבים הקשר הרומני.
ומה עם הבלם הרומני ? שידרוג לליפנייה ?
סליחה טעיתי אתה צודק אנחנו הקבוצה הכי חזקה בליגה ,תעשה לי טובה רק עיוור לא רואה שאנחנו פשוט מחרידים אין בקבוצה הזאת כלום למעט ערן לוי וקאיודה .
שדרוג ללפנייה וחצי.
הוא לא הבעיה שלנו (גם אם הוא לא היה גדול היום), אבל שלידך יש בלם כמו עידו לוי אתה באמת צריך להיות משכמך ומעלה בשביל להצליח.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's