מכבי נתניה

גירסה מלאה: מה יהיה יוסי?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
תשובה יפה אופיר. השאלה מתי אתה (כבעלים) מתחיל לפקפק בבחירות שאתה עשית, בעיקר בצוות המקצועי.
(27-Aug-2014 22:37)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(27-Aug-2014 22:31)ORENARIEL כתב: [ -> ]האשם היחידי זה יוסי מזרחי ...

נו, תקרא לו להתפטר, קדימה לך עם השטויות שלך עד הסוף למה חצי קלאץ'?

לדעתי מזרחי מאמן בינוני פלוס , וזכותי לא לאהוב אותו עוד מאז הליגה הלאומית של הנצחונות 1-0 קטן , וברגע שהוא מסתגר בחצי בלי ללחוץ ובלי כדורגל התקפי של לפחות 2 חלוצים.
גם אם מאמן יפסיד 7 משחקים רצוף והקבוצה תשחק התקפי ויפה לעין אני אהיה בעדו.
תראה למשל את הקבוצה של ראובן עטר משחק התקפי בלי פחד עם שחקנים בלי כשרון.. מי שראה את הראיון של עטר בערוץ ONE יבין את ההבדל בין מזרחי לעטר בהשקפה. וכן מצידי לפטר את מזרחי כל עוד שהוא לא ישנה את קו המחשבה ההגנתי והפחדני , בלי לדבר על זה שהוא נכשל בבניית הקבוצה.
(28-Aug-2014 0:06)amir כתב: [ -> ]והם הביאו את די מריה ואתה את עומר פרץ אז אל תשווה פופוליסט בשקל.

פירסמת שהוא קרוב לסיכום באשקלון, לא?
גם הקדשתי לך שיר אז מה.
בהחלט מקומו של החלש הזה באשקלון. אף קבוצה אפילו מהלאומית לא הציע לו חוזה לבסוף חתם על על חוזה שחיילים במכבי ת"א מרוויחים יותר ממנו.
(28-Aug-2014 0:30)amir כתב: [ -> ]גם הקדשתי לך שיר אז מה.
בהחלט מקומו של החלש הזה באשקלון. אף קבוצה אפילו מהלאומית לא הציע לו חוזה לבסוף חתם על על חוזה שחיילים במכבי ת"א מרוויחים יותר ממנו.

לך לך תבכה לחבר שלך שידבר עם חמו שיביא אולי כמה שקלים לחיזוק במקום לשבת בשקט מהצד אם כל כך רע היום.
נזכרתי, לירוי צעירי, שחקן שלא פוגע בכלום כבר שנתיים הוא בשבילך ש.ח.ק.ן חיזוק.
(28-Aug-2014 0:22)טל.מ כתב: [ -> ]תשובה יפה אופיר. השאלה מתי אתה (כבעלים) מתחיל לפקפק בבחירות שאתה עשית, בעיקר בצוות המקצועי.

בטוח לא בשלב הזה. עד ינואר ומבחינתי אם אין קטסטרופה עד סוף העונה לפחות.
כבר ראיתי כל כך הרבה עליות ומורדות בקבוצות כדורגל במהלך עונה אחת כך שאני יודע שהכל עוד יכול לקרות.
הקבוצה תשחק בהרכבה החזק מספר משחקים (מה שלא קרה עד עכשיו) , אולי תבצע עוד תחלופה של שחקן או שניים ואז נדבר. בכל מקרה מזרחי לא פראייר וצריך לתת לו את הזמן.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אפשר לדעת נכון ל- 27.08.2014 מי מרשים מבין 14 קבוצות ליגת העל?
יש משהו שאתה לא יודע המומחה לכלום ושום דבר.
(28-Aug-2014 0:35)אופיר34 כתב: [ -> ]
(28-Aug-2014 0:22)טל.מ כתב: [ -> ]תשובה יפה אופיר. השאלה מתי אתה (כבעלים) מתחיל לפקפק בבחירות שאתה עשית, בעיקר בצוות המקצועי.

בטוח לא בשלב הזה. עד ינואר ומבחינתי אם אין קטסטרופה עד סוף העונה לפחות.
כבר ראיתי כל כך הרבה עליות ומורדות בקבוצות כדורגל במהלך עונה אחת כך שאני יודע שהכל עוד יכול לקרות.
הקבוצה תשחק בהרכבה החזק מספר משחקים (מה שלא קרה עד עכשיו) , אולי תבצע עוד תחלופה של שחקן או שניים ואז נדבר. בכל מקרה מזרחי לא פראייר וצריך לתת לו את הזמן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אם אני שגב אני מבין שיש פה בעיה לא פשוטה בעיקר כשאני כבעלים לא יכול לתקן יותר. האם אני סומך על הצוות המקצועי ? כרגע הם בעמדה שהם צריכים להוכיח לי שהם יכולים להוביל את הקבוצה. אם אני שגב - אני כרגע מטיל בזה ספק.
(27-Aug-2014 23:26)אופיר34 כתב: [ -> ]משה, אתה צודק בכל מילה ואל תפתח ציפיות כי זה לא יקרה.
יש אנשים שנהנים מזה ומה שהכי גרוע , הם אף פעם לא לומדים לקח.
ואני לא אומר שהנבואה לא יכולה להתגשם, יכולה גם יכולה, אבל לצאת בהצהרות כאלה לפני פתיחת העונה כשאנחנו יודעים מה זה כדורגל וכמה דברים עוד יכולים לקרות בדרך, זה בלשון המעטה לא רציני.
ובקשר למה שראינו (ואני הייתי שם בניגוד לאחרים) - הדבר הבולט לעין הוא הכושר הגופני הלקוי. מלבד גבי (שלא היה טוב היום) שחקנים בקבוצה נראים כאילו אתמול התחילו להתאמן. לא לוחצים מספיק, לא נעים מספיק ולא רצים מספיק. לא יודע אם יהיה אפשר להדביק את הפער אבל בנקודה הזאת חייבים לטפל ויפה שעה אחת קודם.
מעבר לזה, אני באמת כבר מיואש מעידו לוי. לא היה בלם ולא יהיה כנראה. כדור מדויק אחד לא מסוגל לתת, שקט נפשי - ממנו והלאה, קור רוח לא קיים. בקיצור כנראה שנצטרך להמשיך לחוות את הדבר הזה.
גולר למי שעוד לא הבין זה מאסט.
הרוש בעיה שנקווה שנוכל למשוך איתה
דודו- כבר לא יודע מה להגיד. בכל פעם רואים שיש לו כדורגל, והיום גם היה טיפה יותר דינמי, אבל שוב, משחק בעמדה אחורית מידי, לא תומך מספיק בהתקפה ועדיין חסר כושר משחק. עוד הרבה לא יהיה ניתן למשוך איתו.
כמה שחקנים כמו אברג׳ל (כמה אפשר לאבד ??), כחלון (מצטער, לא קשור לענף), אור ברוך (אקסברד עדיף) צריכים לקבל איזה כפה לפנים כי זה פשוט לא מתאים.
ובכל זאת משהו חיובי (מקווה שתעמדו בזה....) - בן שושן יוסיף לנו מהירות וטכניקה למשחק ההתקפה, וסבע שהיה בן הבודדים שניסה היום גם יכול להוסיף.
בשורה התחתונה, להתחיל לעבוד על כושר גופני . בהרכב מלא עם חלוץ רחבה נורמלי וחיבור יותר טוב בין השחקנים יכול להיות שהמשחק שלנו ילך וישתפר. כרגע זה לא זה. כרגע....
סוף סוף שומעים ממך ביקורת,כנראה שגם אתה כבר לא יכול להתאפק...
יש כאן כמה נקודות שכל אחד ראה אותם(גם אתה) וכלום לא נעשה איתם:
חלוץ-כל הפגרה טוחנים פה שאין גולר ושאקסברד עדיף על אור ברוך.למה לקחת עוד סיכון?
כושר גופני-למה צריך צריכה להיות בעיה של כושר גופני? כולנו ראינו זאת מזמן ולא רואים שום שינוי.
בחירת שחקנים(חלקית) לא ברורה-למה? היה זמן ממרץ לחשוב ולהכין.
אנחנו לא נראים טוב וזה לא סוד.הקבוצה לא כבשה חמישה שיש. משחקים ברציפות,אי אפשר להתעלם מכך.אני לא בעד עריפת ראשים אבל בתקציב כזה ובזמן שהיה,צריך היה להתכונן ולצפות למשהו אחר,עם כל הסיבות המקלות שיש.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's