מכבי נתניה

גירסה מלאה: קאיודה לא נרגע.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אני מודה שלא עקבתי אבל מה התפקיד המקורי של דודו ומי שראה במשחקי האימון - באיזה תפקיד מזרחי משתמש בו ? אני שואל כי לפי ההרכב בוואלה הוא מתופקד כקשר אחורי, והוא ממש לא נראה לי כזה.
משתמש בו כקשר אחורי ועושה טעות לדעתי. צריך לשחק יותר קדימה כי שם הוא יכול הרבה יותר להועיל.
אבל לפני הכל בוא נראה שהוא מסוגל בכלל לרוץ יותר מ 10 שניות ברציפות....

Sent from my iPhone using Tapatalk
מסכים עם כל מה שאמרת. לא רואה אותו שורף שטחים או יורד לגליץ', אלא יותר בצד הבונה משחק.
בתפקיד המקורי שלו הוא על המשבצת של ערן

בתפקיד שלו על המגרש הוא כמו ערן בדקה 60 בערך
הבעיה שאם הוא משחק יותר מקדימה הוא וערן לוי נכנסים אחד לשני ברגליים אתה לא יכול לשחק קדימה אם שני שחקנים שלא עושים תנועה לעומק והם מתבססים על כדורים ארוכים, אלה אם כן נעבור לשחק עם שני כדורים.
מזרחי צריך לשחק עם שני קשרים אחוריים מבין פרץ, צלישר והרומני. לפניהם 3 מבין ערן, דודו קאיודה ובן שושן. הבעיה שמזרחי לא מאמין בזה ולכן משתמש בדודו כקשר אחורי. הבחירה המטומטמת ביותר האפשרית.
לדעתי הוא יודע שזו בחירה לא חכמה . אני מניח שהוא מנסה לראות מה הוא יכול להרוויח מדודו בכל זאת. אחרי כמה פאולים שהוא יעשה או חורים במרכז אני מניח שמזרחי ישתכנע.
דודו לא עומד למבחן היום זה לא בית ספר יסודי
הוא יבחן על פני כמה משחקי אימון ואימונים גם בתנועה גם בריצה בהכל
אם יככב הרווחנו אם יאכזב נפטרנו בכל מצב זה winwin

אישית אם ישחק כקשר שמאלי התקפי ויהיה כוכב אשמח אם ישאר במחיר הזה שלו שחקנים ישראלים כמו חן עזרא או ידין מרוויחים יותר ממנו
בישראל משלמים יותר מדי כסף לשחקנים ממש בלי פרופורציה ליכולת שלהם , מספיק ששחקן נותן עונה טובה והוא חי עליה לפחות 4-5 שנים כשהוא מחליף קבוצות וכל מאמן חושב על השחקן של אותה עונת פריצה למרות שכבר כמה וכמה שנים שהוא מאכזב !
הוא קשר אחורי . לפחות לפי הרזומה...
עמודים: 1 2
Reference URL's