מכבי נתניה

גירסה מלאה: יש בעל בית רציני בנתניה ויש צוות מאמנים מצוין רק לא להפריע בבקשה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
בנתיים כל מה שנכתב ישראבלוף אלא מה שקובע זה מה שאלי שגב אומר ועושה !!!
אלי שגב אמר לכל מי ששלח את דודו סראנסה חזרה לברזיל שהוא יהיה כאן ואם יהיה כשיר יועבר בבקרה התקציבית !!! בנתיים דודו חזר להתאמן ואם יהיה מצוין לא רק טוב אלא שחקן מוביל הוא יועבר בבקרה התקציבית ללא שום ספק !!

אותו הדבר במה שנוגע לעמית בן שושן , עמית הסכים לקצץ 15 אחוז וחוזהו יעבור בבקרה התקציבית , זה לא 15 האחוז שהיו שוברים את אלי שגב זה הלויאליות כלפי המועדון כמו שמי שמכיר את אלי אם מכבי נתניה תתן עונה טובה בחלק העליון של הטבלה הוא יחזיר לשחקנים כבונוס את התרומה שלהם וזאת המילה שלו ויש לו מילה !!

גם עומר פרץ כנראה יוחתם ויעבור בבקרה וצפוי להגיע עוד זר אחד עד ינואר להיכן שהמאמנים יחליטו !!
אלי שגב סומך על צוות המאמנים שעובדים קשה מאוד לחבר את השחקנים לשפר את משחקם ולמצוא גם שחקנים למועדון הן צעירים רעבים הן מציעס ...

עכשיו מה שצריך מהאוהדים זה סבלנות סבלנות וסבלנות אנחנו לא הולכים לקרוע את הליגה וכל קבוצה שמשחקת מולנו באה בהרגשת עליונות עלינו כי אנחנו "עולה חדשה " בדיוק בענין הזה אנחנו יכולים לעקוץ ולהפתיע אבל כל משחק יהיה מלחמת עולם שום דבר לא יבוא בקלות נפסיד נוציא תיקו אבל גם ננצח !!!
(26-Aug-2014 15:53)זאב רווח כתב: [ -> ]בנתיים כל מה שנכתב ישראבלוף אלא מה שקובע זה מה שאלי שגב אומר ועושה !!!
אלי שגב אמר לכל מי ששלח את דודו סראנסה חזרה לברזיל שהוא יהיה כאן ואם יהיה כשיר יועבר בבקרה התקציבית !!! בנתיים דודו חזר להתאמן ואם יהיה מצוין לא רק טוב אלא שחקן מוביל הוא יועבר בבקרה התקציבית ללא שום ספק !!

אותו הדבר במה שנוגע לעמית בן שושן , עמית הסכים לקצץ 15 אחוז וחוזהו יעבור בבקרה התקציבית , זה לא 15 האחוז שהיו שוברים את אלי שגב זה הלויאליות כלפי המועדון כמו שמי שמכיר את אלי אם מכבי נתניה תתן עונה טובה בחלק העליון של הטבלה הוא יחזיר לשחקנים כבונוס את התרומה שלהם וזאת המילה שלו ויש לו מילה !!

גם עומר פרץ כנראה יוחתם ויעבור בבקרה וצפוי להגיע עוד זר אחד עד ינואר להיכן שהמאמנים יחליטו !!
אלי שגב סומך על צוות המאמנים שעובדים קשה מאוד לחבר את השחקנים לשפר את משחקם ולמצוא גם שחקנים למועדון הן צעירים רעבים הן מציעס ...

עכשיו מה שצריך מהאוהדים זה סבלנות סבלנות וסבלנות אנחנו לא הולכים לקרוע את הליגה וכל קבוצה שמשחקת מולנו באה בהרגשת עליונות עלינו כי אנחנו "עולה חדשה " בדיוק בענין הזה אנחנו יכולים לעקוץ ולהפתיע אבל כל משחק יהיה מלחמת עולם שום דבר לא יבוא בקלות נפסיד נוציא תיקו אבל גם ננצח !!!

אמן!!!!!
כל הכבוד לתורם האנונימי ששם יד בכיס והעביר ומעביר את עמית ועומר בבקרה

Sent from my iPhone using Tapatalk
כמו טל.מ בדיוק אני חושב שעדיין חסר לנו לפחות סקורר אחד אם לא 2 , כי יהיו מקרים של צהובים ואדומים ופציעות בחלק הקדמי חסר לנו מחץ גם על הספסל !!!

אם ההגנה והקישור עם דודו יהיו מושלמים אז יביאו חלוץ !!

נקווה לצאת לדרך ועונה טובה כמו שאמר אייל סגל - אמן !
מאיפה הידיעה על הזר הנוסף או שאתה מקווה שזה יקרה ? ואכן כל הכבוד למי שתרם את הכסף ולשגב שמין הסתם גרם לכל הדבר הזה להתרחש.

דרך אגב זה ציטוט מהידיעה על עומר פרץ בספורט 5, כך שאם זה נכון לא הייתי בונה על דודו.

הברזילאי, שהגיע בקול תרועה רמה, חזר אמנם אתמול לאימונים, אבל גורמים בקבוצה מדברים על כך שהברזילאי לא מסוגל אפילו לבצע ריצה קלה והוא ככל הנראה דודו לא יעמוד לרשותו של מזרחי בשבועות הקרובים.
טל.מ לך תראה את דודו באימונים זה באזור התעשיה החדש בנתניה אחר כך תדבר איך הוא ומה הוא !!!!
יגיע זר חדש עד ינואר כי אלי שגב אמר הבטיח ויעשה , יכול להיות שיגיע שחקן חופשי לפני ינואר הכל לפי הצורך איך שהמאמנים רואים לא יביאו סתם בשביל לומר יש לנו 5 זרים

לא יודע מה הולך באתר הספורט אבל עומר פרץ כבר השבוע יוחתם על חוזה ויועבר בבקרה השבוע או בשבוע הבא וזה מאלי שגב עצמו

טל אלי שגב השכיב כאן את כל הכסף של כל החוזים בצ'ק בנקאי בבקרה , נכון שזה עדיין הכסף שלו אבל הוא במשך שנה או עונה לא יכול להשתמש בכסף הזה אפילו כערבון כי הוא כבר משמש כערובה לחוזים של השחקנים והמאמנים ! צריך וחובה להתרשם מפועלו של אלי שגב במכבי נתניה ואפילו אם נעשו פה ושם טעויות בבקשה לא לשפוך את העגלה והמים והתינוק והמטרנה

כל חודש הוא צריך תזרים מזומנים למשכורות של כל המועדון כולל אפסנאי וכולל סדרנים והשכרת איצטדיון ביחד זה הוצאה כספית אסטרונומית כל חודש בשוטף !!! צריך להעריך ולהוקיר אדם כזה שלוקח הכל על הגב שלו !!
זאב אם היה לי זמן לבקר את דודו במגרש האימונים הייתי הולך קודם הביתה למשפחה אחרי זה לים ואחרי זה לישון ..
(26-Aug-2014 16:01)זיו פלם כתב: [ -> ]כל הכבוד לתורם האנונימי ששם יד בכיס והעביר ומעביר את עמית ועומר בבקרה

עוד פעם אתה מביא ידיעות מונפצות מהחבר שלך?
וגם אם זה נכון, אין לי שום בעיה אני גם כמעט בטוח שאני יודע מי זה.
(26-Aug-2014 16:01)זיו פלם כתב: [ -> ]כל הכבוד לתורם האנונימי ששם יד בכיס והעביר ומעביר את עמית ועומר בבקרה

זה בסדר, לכל אדם יש את הדרך שלו לבקש סליחה....
(26-Aug-2014 18:12)פיליפצוק כתב: [ -> ]

עוד פעם אתה מביא ידיעות מונפצות מהחבר שלך?
וגם אם זה נכון, אין לי שום בעיה אני גם כמעט בטוח שאני יודע מי זה.

הדברים נאמרו שלא בציניות מר משה
אני באמת מברך את התורם האנונימי בזכותו עמית ועומר יעברו בבקרה
אין פה שום ידיעה
מתי תקבל תעובדה שלא הכל צריך להיות לפי מה שאתה חושב

(26-Aug-2014 18:15)אופיר34 כתב: [ -> ]

זה בסדר, לכל אדם יש את הדרך שלו לבקש סליחה....

לבקש סליחה ?

ממי בדיוק מאלי שגב ?

אני מברך אך ורק את התורם

עמודים: 1 2 3
Reference URL's