מכבי נתניה

גירסה מלאה: עומר פרץ.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
פועל אשקלון היורדת הטרייה לליגה א, מתחילה במלאכת הרכבת הסגל לעונה הקרובה תחת הדרכתו של המאמן הבכיר יובל נעים. ל"גולר 1" נודע כי עומר פרץ קשרה של מכבי נתניה אשתקד, נמצא על סף סיכום במועדון לאחר שיובל נעים הביע את רצונו לראות אותו בקבוצה. פרץ עלה אשתקד ליגה במדי מכבי נתניה וצירופו לאשקלון יהיה תוספת כח משמעותית לאשקלון.
ירד לליגה א ..? קצת הגזמה לא ?
שיקח גם את שטרית ושלו

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
יותר מכבד אותו על זה מכאלה שמעדיפים לשבת ביציע יש לו משפחה לפרנס.
האם זה מרמז שלשגב אין יכולת להחתים יותר שחקנים ?
דיברתי היום עם מישהו מעיריית אשקלון (הפועל אשקלון חזרה לידי העירייה למי שלא יודע).
בקיצור, כל הפוסט הזה מצוץ מהאצבע, לעיריית אשקלון אין כסף לשלם לעומר פרץ (אלא אם הוא מוכן לרדת דראסטית בשכר).
אני לא יודע אם עומר פרץ יהיה בנתניה או לא (לדעתי אין צורך בו) אבל בהפועל אשקלון הוא לא יהיה, גם בגלל שהוא יכול מקצועית לשחק אם לא בליגה ראשונה אז בליגה השנייה בטוח וגם בגלל עניין השכר (הוא יצטרך לרדת משמעותית).

נ.ב: שימו לב מי העלה את הפוסט הזה.
(21-Aug-2014 15:21)משה1979 כתב: [ -> ]דיברתי היום עם מישהו מעיריית אשקלון (הפועל אשקלון חזרה לידי העירייה למי שלא יודע).
בקיצור, כל הפוסט הזה מצוץ מהאצבע, לעיריית אשקלון אין כסף לשלם לעומר פרץ (אלא אם הוא מוכן לרדת דראסטית בשכר).
אני לא יודע אם עומר פרץ יהיה בנתניה או לא (לדעתי אין צורך בו) אבל בהפועל אשקלון הוא לא יהיה, גם בגלל שהוא יכול לשחקן אם לא בליגה ראשונה אז בליגה השנייה בטוח וגם בגלל עניין השכר (הוא יצטרך לרדת משמעותית).

נ.ב: שימו לב מי העלה את הפוסט הזה.
נ. ב: מכיוון שאתה ממשיך לתקוף אישית ולשקר כהרגלך ולמרות שאמרת שאתה פורש וזה החזיק בערך 12 דק, אז אני רק אענה לך שאני פרסמתי משהו שהופיע ברשת בלי שום יכולת לדעת אם זה נכון או לא זה עוד נראה אבל פרנואיד כמוך שמתברר שהוא לא רק מומחה למכבי נתניה אלה גם לשאר הקבוצות תמיד יחפש לריב.
נ. ב. 2: אתה היחידי שממשיך לענות לגופו של כותב ולא לעניין שרשום תתבגר כבר אתה עוד מעט בן 40.
באמת תתבגר. שלא תצטרך להחליף שוב ניק חחחחח Wink
(21-Aug-2014 15:54)צהוב לעולמים כתב: [ -> ]באמת תתבגר. שלא תצטרך להחליף שוב ניק חחחחח Wink

מקווה שזה נכון. לא מתאים לליגה לאומית אז לליגת העל??

סתם שחקן חלש שלא יודע להוציא כדור חוץ
(21-Aug-2014 16:06)ron m. כתב: [ -> ]
(21-Aug-2014 15:54)צהוב לעולמים כתב: [ -> ]באמת תתבגר. שלא תצטרך להחליף שוב ניק חחחחח Wink

מקווה שזה נכון. לא מתאים לליגה לאומית אז לליגת העל??

סתם שחקן חלש שלא יודע להוציא כדור חוץ

אחד השחקנים היתר טובים בשנה שעברה ומהפחות טובים לפני שנתיים.לדעתי,יש לו מקום בקבוצה לפני כמה אחרים ולא נראה לי שהוא באמת מועמד לאשקלון אלא יותר כספין של עיתונאי המקורב לשחקן שרוצה לשמור אותו בתודעה התקשורתית.
עמודים: 1 2
Reference URL's