מכבי נתניה

גירסה מלאה: תקציב הפועל פ״ת 11 מיליון !!!כל הכבוד
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
11 מיליון תקציב?
לא יודע עם ישארו בליגה או לא , אבל הקבוצה נראית נמרצת ורעננה,אין ספק שבתקציב שעמד לרשותם בנו סגל יפה , אנחנו עם עוד 12 מיליון נראים יותר גרוע מהם.
באמת לא מבין איך בנו קבוצה לא מאוזנת עם תקציב של 23 מיליון , ואני יודע שלא הכל זה שכר שחקנים.
רק דודו זה חצי פ״ת ... הנפילה הראשית היא שם.
(19-Aug-2014 21:32)Shaul כתב: [ -> ]11 מיליון תקציב?
לא יודע עם ישארו בליגה או לא , אבל הקבוצה נראית נמרצת ורעננה,אין ספק שבתקציב שעמד לרשותם בנו סגל יפה , אנחנו עם עוד 12 מיליון נראים יותר גרוע מהם.
באמת לא מבין איך בנו קבוצה לא מאוזנת עם תקציב של 23 מיליון , ואני יודע שלא הכל זה שכר שחקנים.

הם הבינו את הפרנציפ..השאלת שחקנים...פשוט וזול
זה הפרנציפ? הפועל פ"ת זה המודל? יתנדנדו בין הליגות עד שירדו אני מעדיף להסתכל על מכבי ת"א.
וכשדודו בעוד שבוע יבריא ויתן הצגות מה תאמר אז טל מ שהוא עושה את כל השינוי ? גם אם לא יצליח לשחק יש לנו מקום במקום דודו לעוד 2 זרים

לא מסתכל על קבוצות אחרות רק על נתניה
כמה שכר השחקנים זה השאלה לא כמה כל התקציב.
(19-Aug-2014 21:40)davidb7 כתב: [ -> ]

אם הפועל פ״ת זה המודל שלך לא תגיע רחוק,גם אם הם יסיימו לפניך העונה...
השאלות זה טוב לטווח הקצר.
לטווח הרחוק צריך לטפח את הנוער.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
(19-Aug-2014 22:03)אלון כתב: [ -> ]
(19-Aug-2014 21:40)davidb7 כתב: [ -> ]

אם הפועל פ״ת זה המודל שלך לא תגיע רחוק,גם אם הם יסיימו לפניך העונה...

אף אחד לא אומר שהם המודל לחיקוי , אבל הם מודל לקבוצה שיש לה בעית תקציב ובכסף קטן יחסית לשאר הקבוצות בנתה סגל מאוזן שיוכל להתמודד בתחתית.
ותתפלא שיש להם חלק קידמי טוב יותר משלנו.
לא בא לי שמכבי נתניה תהפוך להיות מכבי חיפה ב' שזו בעצם מה שהפועל פ"ת תהיה העונה.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's