מכבי נתניה

גירסה מלאה: המשחק בשבת מחירי כרטיסים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
מסגרת ליגת Winner – מחזור מס' 1
תאריך ושעת האירוע: המשחק יתקיים ביום שבת ה-23.08.14 בשעה 18:00
האירוע מתקיים ב: אצטדיון בלומפילד
אוהדי מכבי נתניה יושבים בשער:8
מחירי הכרטיסים:
שערים 7,8 מבוגר 100 ש"ח ילד/חייל/אישה – 50 ש"ח
שעת פתיחת הקופות באירוע: 3 שעות לפני מועד תחילת האירוע
שעת סגירת הקופות: 45 דקות לאחר תחילת האירוע
ואצלנו בוכים על 50 או 60 שקל לכרטיס ...
100 ₪ מבוגר!!!
200 ₪ למבוגר שמביא את שני ילדיו.
די לעושק הציבור, מוצר פגום נמכר במחיר של בונדסליגה.
כדורגל בליגת העל לא צריך לעלות יותר מ- 50 -60 ₪ למבוגר, 30-40 ₪ לבני נוער.
אחרי חרם הקוטג' ואחרי "קופיקס" הגיע הזמן לחרם על מחירי משחקי הכדורגל בישראל.
תכננתי לקחת את הנכד איתי אבל אני באופן אישי מחרים ומציע לכולם להחרים
(19-Aug-2014 19:28)משה.ד כתב: [ -> ]תכננתי לקחת את הנכד איתי אבל אני באופן אישי מחרים ומציע לכולם להחרים

יש והיו לי לאורך השנים מספיק סיבות להחרים,נכוחותינו במגרש לצד הקבוצה חשובה מכל הסיבות הטובות להחרמה.
איפה מנהלת הליגה בפיקוח על המחיר של הכרטיסים ?
(19-Aug-2014 19:37)yaron73 כתב: [ -> ]איפה מנהלת הליגה בפיקוח על המחיר של הכרטיסים ?

הם עדיין מחפשים מנכל לא ?
(19-Aug-2014 19:34)אייל ס כתב: [ -> ]
(19-Aug-2014 19:28)משה.ד כתב: [ -> ]תכננתי לקחת את הנכד איתי אבל אני באופן אישי מחרים ומציע לכולם להחרים

יש והיו לי לאורך השנים מספיק סיבות להחרים,נכוחותינו במגרש לצד הקבוצה חשובה מכל הסיבות הטובות להחרמה.

הגישה הזו רק תיתן רוח גבית לתופעה.
אני לא מתכוון לעזור לברקוביץ את רמון לסגור את האוברדרפט שלהם.
תגובת ארגון האוהדים

חברים אנחנו בודקים את נושא הכרטיסים, בשעות הקרובות הארגון יוציא הודעה רשמית בנושא . חשוב שתדעו שעכשיו אנחנו מטפלים אך ורק בזה . כמובן שיהיה מה לחדש אתם תהיו הראשונים לדעת כמו תמיד .
(19-Aug-2014 19:34)אייל ס כתב: [ -> ]

איל,הפעם אני ממש לא מסכים איתך!אסור לתת יד למחירים כאלו בטענה שהקבוצה צריכה אותנו,סה״כ משחק ראשון העונה.יש להחרים את המשחק ואני מאוד מקווה שארגון האוהדים ירתם למהלך.ברגע שקבוצות יבינו שהכח אצל האוהדים הם יחשבו פעמיים לפני שהם עושים שטויות.נשמע לך הגיוני שאב ובנו יוציאו מעל מאתיים ש״ח כדי לשבת שעתיים בחום והלחות של אוגוסט לראות ״עאלק״ משחק כדורגל? אני בכל מקרה לא מתכוון להיות הפראייר הזה....
עמודים: 1 2
Reference URL's