מכבי נתניה

גירסה מלאה: המשחק בשבת מחירי כרטיסים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
(19-Aug-2014 20:19)אלון כתב: [ -> ]
(19-Aug-2014 19:34)אייל ס כתב: [ -> ]
(19-Aug-2014 19:28)משה.ד כתב: [ -> ]תכננתי לקחת את הנכד איתי אבל אני באופן אישי מחרים ומציע לכולם להחרים

יש והיו לי לאורך השנים מספיק סיבות להחרים,נכוחותינו במגרש לצד הקבוצה חשובה מכל הסיבות הטובות להחרמה.

איל,הפעם אני ממש לא מסכים איתך!אסור לתת יד למחירים כאלו בטענה שהקבוצה צריכה אותנו,סה״כ משחק ראשון העונה.יש להחרים את המשחק ואני מאוד מקווה שארגון האוהדים ירתם למהלך.ברגע שקבוצות יבינו שהכח אצל האוהדים הם יחשבו פעמיים לפני שהם עושים שטויות.נשמע לך הגיוני שאב ובנו יוציאו מעל מאתיים ש״ח כדי לשבת שעתיים בחום והלחות של אוגוסט לראות ״עאלק״ משחק כדורגל? אני בכל מקרה לא מתכוון להיות הפראייר הזה....

זה או כולם או אף אחד.
או שדואגים ששום אוהד לא יכנס ודואגים בגופנו(ללא אלימות פיזית),או שמעודדים את העידוד,כי אחרת נצא "קבוצה קטנה".
הפסקת האש קרסה ככה שבא נראה קודם שיש משחקים בשבת.
(19-Aug-2014 20:24)אייל ס כתב: [ -> ]
(19-Aug-2014 20:19)אלון כתב: [ -> ]
(19-Aug-2014 19:34)אייל ס כתב: [ -> ]
(19-Aug-2014 19:28)משה.ד כתב: [ -> ]תכננתי לקחת את הנכד איתי אבל אני באופן אישי מחרים ומציע לכולם להחרים

יש והיו לי לאורך השנים מספיק סיבות להחרים,נכוחותינו במגרש לצד הקבוצה חשובה מכל הסיבות הטובות להחרמה.

איל,הפעם אני ממש לא מסכים איתך!אסור לתת יד למחירים כאלו בטענה שהקבוצה צריכה אותנו,סה״כ משחק ראשון העונה.יש להחרים את המשחק ואני מאוד מקווה שארגון האוהדים ירתם למהלך.ברגע שקבוצות יבינו שהכח אצל האוהדים הם יחשבו פעמיים לפני שהם עושים שטויות.נשמע לך הגיוני שאב ובנו יוציאו מעל מאתיים ש״ח כדי לשבת שעתיים בחום והלחות של אוגוסט לראות ״עאלק״ משחק כדורגל? אני בכל מקרה לא מתכוון להיות הפראייר הזה....

זה או כולם או אף אחד.
או שדואגים ששום אוהד לא יכנס ודואגים בגופנו(ללא אלימות פיזית),או שמעודדים את העידוד,כי אחרת נצא "קבוצה קטנה".

לכן אמרתי שאני מקווה שארגון האוהדים ירתם למהלך.אי אפשר לשלוט על כולם,במידה וארגון האוהדים יתנהג כמו שארגון צריך להתנהג אז אני מאמין שמעל 80% לא יגיע.
כל זה בהנחה שאכן יהיה משחק...
אייל ציפיתי להבנת האחר ...אני מצפה לפנייה של האוהדים לפרימו כמו שאוהדי הפועל פ״ת פנו ליונתן כהן מה שגרם לאשר אלון להוריד מ-90 ל-50 ₪ .
גם אדון עיני היו״ר החדש יכול להתערב גם אם להביע דיעה הדבר האחרון שצריך זה שכדורגל יהפוך ל-ע-ש-י-ר-י-ם ב-ל-ב-ד
דעתי , הנהלת הקבוצה צריכה לפנות להנהלת הפועל ולדרוש הוזלת הכרטיסים למחיר אחיד של 50 שקל כמו שנתניה מוכרת, במידה ולא ירצו , שהפועל יגיעו לנתניה ישלמו אותו המחיר.
כמה משלמים אוהדי הפועל ביציעים 4/5

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
במשחק של מכבי ת"א במושבה המחיר הוא 45/90 ש"ח.
שיהיו חזקים,אני ממש לא מתכוון לשלם 100 שקל,זו חוצפה,כנראה שרק בכוח הם מבינים ונעשה חרם כרטיסים!
עמודים: 1 2
Reference URL's