מכבי נתניה

גירסה מלאה: ככה בונים קבוצה יוסי?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
מה אתה רואה בגבי וסרגי שאין בצלישר או עידו לוי/ירין חסאן שאני מפספס ?
(18-Aug-2014 2:34)טל.מ כתב: [ -> ]מה אתה רואה בגבי וסרגי שאין בצלישר או עידו לוי/ירין חסאן שאני מפספס ?

להגיד על סרגי שהוא לא שחקן , זה באמת חוסר הבנה ,הוא בלם מצויין שסוגר נכון , הוא מהיר וטכני , דוגמא יפה לכל מה שאמרתי , אתמול בפתיחת המחצית השניה גוזלן , שהוא מהיר וזריז קיבל כדור עומק וחדר לרחבה , וסרגי סגר אותו בטיימינג מדהים, זה קצת מהרבה פעולות חיוביות שהוא עושה במהלך המשחק.
לגבי שאר הקבוצה ? לא מאמין שבסגל הזה נוכל לשרוד, ואין פה בעיה של תיאום או לוקח זמן , רוב השחקנים לא מתאימים לליגת העל, ואנחנו תקועים בלי אפשרות לבצע שינויים.
חבל יש אצטדיון וקהל מדהימים .
המטרה: הישרדות !!!!!
(18-Aug-2014 7:50)Shaul כתב: [ -> ]
(18-Aug-2014 2:34)טל.מ כתב: [ -> ]מה אתה רואה בגבי וסרגי שאין בצלישר או עידו לוי/ירין חסאן שאני מפספס ?

להגיד על סרגי שהוא לא שחקן , זה באמת חוסר הבנה ,הוא בלם מצויין שסוגר נכון , הוא מהיר וטכני , דוגמא יפה לכל מה שאמרתי , אתמול בפתיחת המחצית השניה גוזלן , שהוא מהיר וזריז קיבל כדור עומק וחדר לרחבה , וסרגי סגר אותו בטיימינג מדהים, זה קצת מהרבה פעולות חיוביות שהוא עושה במהלך המשחק.
לגבי שאר הקבוצה ? לא מאמין שבסגל הזה נוכל לשרוד, ואין פה בעיה של תיאום או לוקח זמן , רוב השחקנים לא מתאימים לליגת העל, ואנחנו תקועים בלי אפשרות לבצע שינויים.
חבל יש אצטדיון וקהל מדהימים .
המטרה: הישרדות !!!!!

המטרה היא לנסות להפתר מרול, אברגיל, שריקי, דודו , בן שושן, שלן, שטרית ולנסות להביא שחקני התקפה וקישור קודם כל על פי פרמטר המהירות..זה הכדורגל היום...כושר גופני על מנת שיהיה אפשר ללחוץ...ואחר כך שחקני כדורגל נטו...מכל זה אין לנו כלום בקבוצה..כלום...וזו האכזבה שלי מיוסי...תתעוררו אני לא מתבייש ויותר מזה עצוב לי ..אנחנו במצב של היום מועמדים ראשונים לרדת ליגה..ראיתי את רעננה ועכו ופ"ת קבוצות שלוחצות והתקפות של מטוסים...לנו אין כלום מזה...ועוד דבר מכיוון שאנחנו רוצים רק לשרוד במקום לבזבז מיליונים סתם אפשר וצריך לחזור להשאיל שחקנים גם על חשבון גידול שחקנים לשחר...מה שמביאים לכאן כשחקנים חופשיים זה בזיון....
לא ראיתי את המשחק אתמול,גם לא תקציר וכך יהיה ביום רביעי.
אחזור על רוח הדברים שנכתבו בסיום המשחק נגד מכבי ת"א,להערכתי(ושוב בלי שראיתי..כי הים אותו ים).
לא מתלהב אחרי 0:0 נגד מכבי ת"א בגביע הטוטו ולא יושב שבעה אחרי הפסד להפועל ת"א.
הבעיות הם אותם בעיות ולהערכתי כולם נוגעים בהם(אך הופכים את ההתלהמות לשיטה ולא משנסים מותניים בדרך ראויה)התקציב הוא אותו תקציב(ואת שהיה לי לומר על המספר 24 כבר אמרתי),שינויים גדולים לא יהיו(גם לא רואה שינויים למעט מינוריים).
ולכן,יש רק אחד שיכול או לא(אני מאוד מקווה שכן),להוציא משהו מהתבשיל שהוא אחראי לו מראשון ועד אחרון ובלי סיפורי דודו ובלי תרוצי תקציב ובלי לברבר על העבר,יש סגל/יש מתקן/יש איצטדיון/יש קהל..בלי להכנס למקצועיות(אין לי עדיין פרו),המליץ לו לעשות את שעשיתי מספר פעמיים בחיי העיסקיים ובעיקר כמ"פ בקוו שבלוני בערבה בתחילת שנות ה90.
קח את כל מה שיש לך תרשום בצד לפי א/ב או גיל או תפקיד או חשיבות,מחוק את כל מה שנעשה ב7 שבועות האחרונים ותנסה לעשות עם הרשימה משהו אחר/שונה,משהו שיגרום לכולם להלחם,לשחק נכון יותר ובעיקר יעיל.

בהצלחה!
(18-Aug-2014 9:25)אייל ס כתב: [ -> ]לא ראיתי את המשחק אתמול,גם לא תקציר וכך יהיה ביום רביעי.
אחזור על רוח הדברים שנכתבו בסיום המשחק נגד מכבי ת"א,להערכתי(ושוב בלי שראיתי..כי הים אותו ים).
הבעיות הם אותם בעיות ולהערכתי כולם נוגעים בהם(אך הופכים את ההתלהמות לשיטה ולא משנסים מותניים בדרך ראויה)התקציב הוא אותו תקציב(ואת שהיה לי לומר על המספר 24 כבר אמרתי),שינויים גדולים לא יהיו(גם לא רואה שינויים למעט מינוריים).
ולכן,יש רק אחד שיכול או לא(אני מאוד מקווה שכן),להוציא משהו מהתבשיל שהוא אחראי לו מראשון ועד אחרון ובלי סיפורי דודו ובלי תרוצי תקציב ובלי לברבר על העבר,יש סגל/יש מתקן/יש איצטדיון/יש קהל..בלי להכנס למקצועיות(אין לי עדיין פרו),המליץ לו לעשות את שעשיתי מספר פעמיים בחיי העיסקיים ובעיקר כמ"פ בקוו שבלוני בערבה בתחילת שנות ה90.
קח את כל מה שיש לך תרשום בצד לפי א/ב או גיל או תפקיד או חשיבות,מחוק את כל מה שנעשה ב7 שבועות האחרונים ותנסה לעשות עם הרשימה משהו אחר/שונה,משהו שיגרום לכולם להלחם,לשחק נכון יותר ובעיקר יעיל.

בהצלחה!
למה לא ראית אם אפשר לשאול?
(18-Aug-2014 9:29)amir כתב: [ -> ]
(18-Aug-2014 9:25)אייל ס כתב: [ -> ]לא ראיתי את המשחק אתמול,גם לא תקציר וכך יהיה ביום רביעי.

בהצלחה!
למה לא ראית אם אפשר לשאול?

פעם בשנה(באותה השעה),אני מקפיד על "בטן גב" וככל שזה יהיה רחוק מהחדשות של השעה 8,כך הבטן היא בטן והגב הוא גב.
זה אחד המיסים שאני משלם על העלמויות בשעת בוקר מוקדמת בשבת וחזרה בשעות ערב/לילה..לעיתים בלי שלום(בימים טעונים),לעיתים מאושר(בימים שאנחנו משתוקקים שיחזרו).
יפה לך תהנה. לגבי אתמול הרווח כולו שלך.
(18-Aug-2014 9:36)amir כתב: [ -> ]יפה לך תהנה. לגבי אתמול הרווח כולו שלך.

זה רווח שכולו הפסד.
(18-Aug-2014 9:48)אייל ס כתב: [ -> ]
(18-Aug-2014 9:36)amir כתב: [ -> ]יפה לך תהנה. לגבי אתמול הרווח כולו שלך.

זה רווח שכולו הפסד.
לא זה היה רק הטעיה לשבת אז נראה להם מה זה.
בניגוד לרבים וטובים איבדתי את היכולת לומר את שיש לי לומר במילותי בסגנוני ובטונציה,נקווה שהזמן יעשה את שלו והיכולת תחזור אלי,
לתפיסת עולמי אני מעדיף קבוצה של 15 מיליון שנלחמת על חייה מקבוצה של 20/22/24.
אני מעדיף צעירים פחות מוכשרים אך רעבים,על וותיקים מוכשרים שבעים שמחפשים לעשות עוד לביתם.
מצד שני,על פניו יש פונציאל ,שבהעמדה נכונה על המגרש יכול לעשות הרבה יותר מהנעשה,לא מדובר במחסור ב9 קלאסי או בקשר אחורי שחסר,או בשוער שסובל מבעיות מיקום בכדור גובה,כי עם הרבה פחות אפשר להשיג הרבה יותר ומכיוון שאת יוסי אני מכיר היטב משנת 86 והקשר שלנו קדם הרבה לעבודתו בנתניה או לעבודתו כמאמן,אני תקווה שהוא יעשה את שהוא צריך לעשות עם החומר הקיים.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Reference URL's