מכבי נתניה

גירסה מלאה: לשחק פעמיים נגד אותה קבוצה (הפועל ת"א ) זה יתרון וחיסרון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
הדילמה לא פשוטה מצד אחד אין ספק שהליגה חשובה יותר אבל זה כלי הניסוי האחרון דלך להתחבר בין חבורה של שחקנים חדשים אז הנה כמה מהדילמות

א) לעלות עם ההרכב הכי חזק על מנת לנצח !! יופי אבל זה גביע הטוטו שחקנים יכולים להיפצע בלי כוונה או בכוונה ע"י שחקני הקבוצה היריבה !!!

ב) לעלות בהרכב טלאים לנסות להוציא משהו אבל אז אתה נותן ביטחון לקבוצה השנייה

בכל מקרה ומצב את אותה קבוצה קשה לנצח פעמיים תוך שבוע כי הם כבר מכירים את השיטה מהירות השחקנים תרגילים נקודות חזקות ונקודות תורפה

מצב לא קל ובחירה לא פשוטה ולא דיברנו על צהובים ואדומים
ראיתי את ק"ש משחקת מול הפועל ב"ש פעמיים בשבוע ומנצחת בשני המשחקים.

הכל אפשרי.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
אין פה שום דילמה.
קבוצה רצינית עולה כדי לנצח בכל משחק.בכל מגרש.
וגם בכל מסגרת
והנה למה כדאי
גביע הטוטו: 6 מיליון שקל יחולקו למועדוני ליגת העל

יש על מה לשחק: הזוכה במפעל תקבל 1.3 מיליון שקל, הפיינליסטית מיליון; לכל אחת מ-14 המשתתפות מובטח מינימום 225 אלף שקל
גם עונת 2014/15 של גביע הטוטו תשמש פלטפורמה למועדונים להעשיר מעט את הקופה שלהן: בסך הכל יחולקו ל-14 קבוצות ליגת העל 6 מיליון שקל בגין ההשתתפות במשחקים.

1.3 מיליון זה בן שושן לא?
פעם הפרסים היו גדולים יותר או שאני טועה ?
פעם היו פרסים לפי תוצאות(נצחונות תיקו והפסד).היום,כדי שקבוצות יתייחסו ביותר רצינות למפעל,רק הקבוצות שמצליחות לעבור שלבים במפעל מתוגמלות +מענק חד פעמי לכל הקבוצות עבור השתתפות.
עדכון מוואלה לגבי מחר -

http://sports.walla.co.il/?w=/157/2776088

שתי הערות - עדיין לא ברור לי איך בנתניה מישהו נתן אישור רפואי להחתים שחקן עם שחיקת סחוס קשה ( או העדר סחוס כמו שרשום בכתבה) ועוד על חוזה כזה .

דבר שני - אברג׳יל היה טוב בהרבה משריקי במשחק נגד מכבי תא. עפ ההרכב המסתמן הוא לא יהיה ב11.
אברג'יל? אין לו מקום בליגת העל בכלל בטח לא ב11 של מכבי נתניה.
טל.מ אני מסכים איתך אברג'יל שיחק טוב נגד מכבי ת"א - נ.ב סוף סוף משהו להסכים איתך !!!!!

לא הייתי מתייחס לגביע הטוטו כולל המענקים הליגה חשובה הרבה יותר במיוחד פתיחה טובה תתן לנו זריקת עידוד לרוץ טוב בהתחלה
אני בדעה שעדיף שההרכב השני יעלה וינסה לנצח אל תשכחו שיש גם עוד משחק באמצע השבוע נגד רעננה ממש שלומיאליות יכלו לבטל את המשחקים באמצע השבוע
Reference URL's